Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

više ne kupujem zbog prevara :) prodajem ili mijenjam svoje artikle za dobre knjige (popularna publicistika; sestre bučević, ingrid divković i slični autori)
2018 09 17
I ja sam upravo shvatila da sam prevarena .....18 dana od uplate a od koricnice ni bu ni mu Zalosno
2018 09 21
> COKOLADA123: > I ja sam upravo shvatila da sam prevarena .....18 dana od uplate a od koricnice ni bu ni mu > Zalosno Onda joj svakako trebate ostaviti negativnu povratnu, a ako želite i otvoriti zasebnu temu.
2018 09 22
Pozdrav, molim vas ako mi mozete reci, kako mogu saznati ostale podatke osobe ako imam samo broj racuna i ime osobe na koju sam uplatila, jer sam platila a nisam dobila robu pa bi htjela naci tu osobu da mogu podic prijavu il kako vec to ide.
2018 12 05
> dreambig: > Pozdrav, molim vas ako mi mozete reci, kako mogu saznati ostale podatke osobe ako imam samo broj racuna i ime osobe na koju sam uplatila, jer sam platila a nisam dobila robu pa bi htjela naci tu osobu da mogu podic prijavu il kako vec to ide. Morate za pocetak podastrijeti dokaze, za svoje tvrdnje.
2018 12 06
> iraira: > > dreambig: > > Pozdrav, molim vas ako mi mozete reci, kako mogu saznati ostale podatke osobe ako imam samo broj racuna i ime osobe na koju sam uplatila, jer sam platila a nisam dobila robu pa bi htjela naci tu osobu da mogu podic prijavu il kako vec to ide. > Morate za pocetak podastrijeti dokaze, za svoje tvrdnje. Kome?
2018 12 06
Evo možete ovdje
2018 12 06
Pise joj zadnji login prije 18sati. Inace nemoj ni uplacivati nekome tko pretezito ima slike s neta. Ja bi za sada pricekala jos malo, makar da je bezobrazno od nje - je. Ali recimo dan, dva, tri...da se moze nekome nesto desiti.
2018 12 06
> iraira: > Pise joj zadnji login prije 18sati. Inace nemoj ni uplacivati nekome tko pretezito ima slike s neta. Ja bi za sada pricekala jos malo, makar da je bezobrazno od nje - je. Ali recimo dan, dva, tri...da se moze nekome nesto desiti. A kako onda? Ne znam jel mogu preko banke di sam uplatila dobiti ikakve podatke o racunu ili?
2018 12 06
Looola3008 prevarantica! Uplatilq sam joj novce a ne javlja se!!!
2019 01 02
Od ovog tipa sam dobila poruku tu na krpicama da želi dva artikla: scottroland411 Poruka ide ovako: Hello, do you still have this for sale? if yes please reply me back to the email ( [email protected] ) or whatsapp (+2349063205462) with the total price Osoba nema artikala i 39 negativnih, niti jednu pozitivnu povratnu. Takve ponude sam već dobivala preko Njuškala i Let go aplikacije. Evo sad prvi put i na Krpicama. Kako se ljudima da baviti takvim stvarima za 30-40 kn. katastrofa! Bolje da skupljaju boce. :o
2019 02 20
> Iskra1209: > Od ovog tipa sam dobila poruku tu na krpicama da želi dva artikla: scottroland411 > Poruka ide ovako: Hello, do you still have this for sale? if yes please reply me back to the email ( [email protected] ) or whatsapp (+2349063205462) with the total price > Osoba nema artikala i 39 negativnih, niti jednu pozitivnu povratnu. > Takve ponude sam već dobivala preko Njuškala i Let go aplikacije. > Evo sad prvi put i na Krpicama. > Kako se ljudima da baviti takvim stvarima za 30-40 kn. katastrofa! Bolje da skupljaju boce. :o Dajte link
2019 02 20
> Iskra1209: > Od ovog tipa sam dobila poruku tu na krpicama da želi dva artikla: scottroland411 > Poruka ide ovako: Hello, do you still have this for sale? if yes please reply me back to the email ( [email protected] ) or whatsapp (+2349063205462) with the total price Prijavljeno je, masovno dosađuje i nije to jedini profil. Ignorirajte.
2019 02 20
Sto napraviti kad s nekim dogovorite zamjenu,vi njemu posljete neki artikl,a ona vama ne,cak ni odgovor dal' je ona preuzela paket?
2019 03 28
ivanasv_
2019 05 03
Prethodni 1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 46 Sljedeći