Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Za prevarene krpičarke

megi33d - uplatila natkače, nikad došle a sada je blokirana.
2020 07 06
Drage cure da li je itko imao problema da Dinom Bacak? Naime žena me zavlači već mj dana. Prvo sam je čekala 15 dana da pošalje paket, lagala da je poslala a nije. Došao pamet poslala trenerkicu 110 a pisalo 128 🤦‍♀️🤦‍♀️ a da ne pričam da je ta
2020 07 10
> NikaFF: > megi33d - uplatila natkače, nikad došle a sada je blokirana. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6ce1ed292cdeb11d53c4277ad281dacd.jpg) poznato mi je, nisi sama
2020 07 13
Drage sve, Imam problem s Megi55. Je li netko već imao problem s njom? Poslala je tenisice i one su u poptunosti različite. Lijepo sam zatražila adresu da pošaljem nazad i povrat novca, a onda me sada ucjenjuje s mojim vlastitim novcima. Što da radim? Hvala unaprijed, Ivana
2020 09 21
> InannaSkye: > Drage sve, > Imam problem s Megi55. Je li netko već imao problem s njom? > Poslala je tenisice i one su u poptunosti različite. Lijepo sam zatražila adresu da pošaljem nazad i povrat novca, a onda me sada ucjenjuje s mojim vlastitim novcima. Što da radim? > Hvala unaprijed, > Ivana Ostavite joj negativnu.u opisu navedite o cemu se radi Otvorite temu na forumu i sve detaljno objasnite
2020 09 21
> kozmetika88: > > InannaSkye: > > Drage sve, > > Imam problem s Megi55. Je li netko već imao problem s njom? > > Poslala je tenisice i one su u poptunosti različite. Lijepo sam zatražila adresu da pošaljem nazad i povrat novca, a onda me sada ucjenjuje s mojim vlastitim novcima. Što da radim? > > Hvala unaprijed, > > Ivana > Ostavite joj negativnu.u opisu navedite o cemu se radi > Otvorite temu na forumu i sve detaljno objasnite Hvala!!
2020 09 21
Cure moze mi netko provjerit osobu ako je na crnoj listi?😐 Hvala
2020 09 21
Prvo u opisu bila torba 100 kn s postarinom, kad sam pitala koliko da uplatim odma promjenila pricu 120 s postarinom. I poslala mi samo iban i kasnije kad sam molila jedva ime> Barb18: > Cure moze mi netko provjerit osobu ako je na crnoj listi?😐 nek mi se javi neka cura od povjerenja i koja zna vladat crnom listom💯😇 > Hvala
2020 09 21
> Barb18: > Prvo u opisu bila torba 100 kn s postarinom, kad sam pitala koliko da uplatim odma promjenila pricu 120 s postarinom. > I poslala mi samo iban i kasnije kad sam molila jedva ime> Barb18: > > Cure moze mi netko provjerit osobu ako je na crnoj listi?😐 nek mi se javi neka cura od povjerenja i koja zna vladat crnom listom💯😇 > > Hvala Evo link od crne liste https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0
2020 09 21
Ja bi dodala i Mia1996...eto sa 23 pozitivne,prevarila me za 80 kuna.Nije da je nesto strasno,al sramota.
2020 09 21
https://mojekrpice.hr/evanma2-353538 ekipa jel zna netko dal je ovo fejk ili ne, osoba? Javila mi se za dosta toga sa linkom za neciji gmail (nisam otvarala da ne poberem nesto), ali totalno čudna poruka... Dobila sam identičnu poruku od nje za barem 5 proizvoda. Molim pomoć kome je poznato ☺️ " Bok prijatelju, moram ovo kupiti, nadam se na rasprodaji i cijen? recite mi na ovaj mail sada = [email protected] " - to je ta poruka
2020 09 25
> SaraLevanic77: > https://mojekrpice.hr/evanma2-353538 ekipa jel zna netko dal je ovo fejk ili ne, osoba? Javila mi se za dosta toga sa linkom za neciji gmail (nisam otvarala da ne poberem nesto), ali totalno čudna poruka... Dobila sam identičnu poruku od nje za barem 5 proizvoda. Molim pomoć kome je poznato ☺️ > " Bok prijatelju, moram ovo kupiti, nadam se na rasprodaji i cijen? recite mi na ovaj mail sada = [email protected] " - to je ta poruka Ignorirati Svi smo to dobili Samo ima onih koji ignoriraju.a ima i onih koji brze takvima posalju stvari,a novce naravno nikad ne vide To su prevaranti,kupci nisu sigurno
2020 09 25
UPOZORENJE: Kraljicaa222 mi je prodala lažan parfem Bleu de Chanel i okrala me za 470 kn. Ime za uplatu je bilo Tamara Nikolić iz Sesveta, Vretenec 6, a broj računa HR3523600003244529169.
2020 10 01
> kozmetika88: > > SaraLevanic77: > > https://mojekrpice.hr/evanma2-353538 ekipa jel zna netko dal je ovo fejk ili ne, osoba? Javila mi se za dosta toga sa linkom za neciji gmail (nisam otvarala da ne poberem nesto), ali totalno čudna poruka... Dobila sam identičnu poruku od nje za barem 5 proizvoda. Molim pomoć kome je poznato ☺️ > > " Bok prijatelju, moram ovo kupiti, nadam se na rasprodaji i cijen? recite mi na ovaj mail sada = [email protected] " - to je ta poruka > Ignorirati > Svi smo to dobili > Samo ima onih koji ignoriraju.a ima i onih koji brze takvima posalju stvari,a novce naravno nikad ne vide > To su prevaranti,kupci nisu sigurno Hvala, ignorirala sam! ☺️
2020 10 02
NIKA NOVAK pod nadimkom PATRISHA Petra, a IBAN PBZ GLASI NA MILKA NOVAK: https❓/mojekrpice.hr/patrishapetra-343884 29.7.sam joj uplatila za Dsquared suknju 160kn i novci su odmah bili na računu jer smo ista banka. Budući da sam išla na put (gdje mi se pas utopio prve dane), zamolila sam ju da pošalje paket 11.8.jer nema kioska na otočiću, a i brojevi kuća su nejasni te da na kopno neću ići zbog tragedije i od onda se natežemo. Čas je u Zg-u pa na moru pa je suknja kod sestre pa je na vikendici...onda se danima ne javlja jer su suknju jedva našle pa javlja da je poslana sredinom 9.mj. Onda na kraju nije poslana sve do 1.10.jer je kakti u izolaciji pa je poslala sestra, a kod mame je šifra... Šifre nigdje od prvog dana, "poslat će sutra", onda odjednom "nikom to ona ne šalje".. Ja sam u međuvremenu rodila, on paket još nije poslala, a navodno putuje od 1.10. za Rijeku tiskom. Onda ide priča da ako paket ne dođe do danas, 8.10., da će mi njen TATA donijet negdje novce(?!) I danas je dobila poruku i ne javlja se. Prijavila sam ju adminu, tražila da se stavi na crnu listu. Na kraju mi je još ostavila negativnu ocjenu kao kupcu ( a ja uplatila 29.7.) s lažima, a sve je objavljeno na forumu sa svim prepiskama i ne znam koga pokušava nasanjkat. Obična prevarantica koja si dobro kupuje vrijeme. Uzme novac, paket ne pošalje. OPREZ!!!
2020 10 08
1 2 ... 41 42 43 44 45 46