Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje se ovdje prijavljuju prevaranti??

Lola, ti si narodni heroj :-) živila!
2017 02 22
Želim prijaviti dotičnu damu koja mi nije uplatila novac za prodani artikal.Naime,radi se o mojoj greski,ja sam joj poslala na preuzece,i nisam zabiljezila u pošti na otkupina,vec sam obicnom poštom poslala. Ja sam joj rekla za to,i rekla sam da mi nova nije stigao,a ona da je uplatila.Naravno ja sam to ponovo provjerila u pošti i nitko nije nista uplatio. Ime doticne je Karmela Brdarić Starogradski marof 75,Pitomača Vasa iskustava,sta da radim?
2018 08 27
Cure pomagajte, uplatila sam za elfs trenerku i cura me zeznula nije mi poslala paket,stalno smislja neke izgovore kad je pitam da mi pošalje broj posiljke jer je kao poslala, i sad opce vise ne zeli odgovorit na poruke, radi se o iznosu od 360 kn. Sto da radim?? Ime gospode je: Stefani Mudrić
2018 09 07
> marijaR1: > Cure pomagajte, uplatila sam za elfs trenerku i cura me zeznula nije mi poslala paket,stalno smislja neke izgovore kad je pitam da mi pošalje broj posiljke jer je kao poslala, i sad opce vise ne zeli odgovorit na poruke, radi se o iznosu od 360 kn. Sto da radim?? > Ime gospode je: Stefani Mudrić Doticna je odavno na crnoj listi Pocasno mjesto br 400 na listi Obavezno link profila i sve podatke objavite jer ce jos netko nasjest
2018 09 07
Cure ja sam joj isto poslala 150 kn poš.uputnicom, može li se to stopirati u pošti ako još nije stiglo? Naravno riječ je o Stefani Mundić,...no ja neću stati...prijavit ću je već u pon. 150 kn nije puno i preživjet ću no ona će stradat.I naravno neću stati ako mi policija ne može pomoći.
2018 09 08
cure ja sam prevarena za 370 kn od doticne Filipa22 predstavila se kao Filipa Bulj ULIca Vladimira Nazora 6 Sinj ,jos u subotu uplacen novac i od onda joj se gubi svaki trag.
2018 09 13
Prethodni 1 2 ... 10 11 12