Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Vračanje pošiljaka

Molim vas pomozite,poslala sam 4 paketa prije 2 dana,danas ujutro su mi se vratila 3 paketa,bila sam na pošti i pitala u čemu je problem zašto nisu na adresi primatelja nego pošiljatelja oni su rekli da je to neka zabuna da će se to ispraviti..e sada neznam što se dogodilo jer cure su sve uredu platile i ja sam ispala da im neću poslati robu koju su platile tako da se javno ispričavam 1.kollaa 2.durdabutkovic 3.puffnizza oprostite molim vas,nije moja pogreška [:ljut] odmah sutra ću vam ponovno poslati pakete i riješiti to sa poštom,ako je netko bio u sličnoj situaciji neka mi objasni o čemu se radi hvala vam [:poljubac]
2013 04 10
tribalo bi ti na paketicima bit zalipljen neki njihov papir na kojemu pise zasto se vraca, tipa jel posiljatelj odbi primit, ili je nepotpuna ili nevazeca adresa i tako to:) ako toga nema onda su oni nesto zezli,nemoj opet ic placat postarinu
2013 04 10
ja isto čekala jedan paket od jedne djevojke... i ja joj jucer javim da ga još nema i ona mi je rekla da su joj u pošti rekli da paket nije otišao meni... da će ga morat opet poslat, da ne zna u čem je problem, da će danas pitati pa mi javiti. ne kužim...
2013 04 10
Ni ja ne razumijem,jer nepiše mi ništa i rekli su mi da su oni to poslali na primateljevu adresu,a ja sam pošiljatelj ne primatelj,sad mi žao cura :(
2013 04 10
jesi preporuceno slala ili obicno? i sve si napisala tocno,tj. svoju adresu i njihove?
2013 04 10
pa dobro, neće se cure ljutiti. Ni ja se ne ljutim na svoju, nije ona kriva, nisi ni ti. mene samo zanima di je nastao problem, zbog čega.... baš čudno... kad saznaš javi. ja još čekam da mi moja javi...
2013 04 10
Meni se to desilo jednom jer nisam prekrizila "salje : ----"" tj svoje ime i svoju adresu i zabunom su vratili. i NISAM PONOVO PLACALA POSTARINU pa pitaj i objasni I'm pa nebi trebala ni ti ponovo platiti
2013 04 10
Meni se jednom vratila pošiljka i rekli su mi u pošti da nikog nije bilo da je preuzme,ali gospođa je bila na putu,znači nije bila kod kuće.Ali riješilo se na način da mi se javila,te sam joj ponovno poslala.U biti,u pošti moraju znati zašto se vratila,jer imaju sve u kompjuteru.
2013 04 10
Nisam prekrižila pošiljatelja,vjerojatno neću morati ponovo platiti i samo da to stigne do cura [:boji]
2013 04 10
Meni se to dogodilo prošli tjedan jer je žena naljepila marku i onaj papir na moju stranu (pošiljatelj) a ne primatelj... no ispravili su pogrešku i curi je paket stigao [:smijesi]
2013 04 10
Pa to ni ne prekrižuješ ti nego žena u pošti [:smijesi]
2013 04 10
ali je to službenica na šalteru trebala vidjeti i upozoriti na to, zar ne? ne možeš samo uzeti, i staviti na stranu ne gledajući jel pošiljka ok ili nije.
2013 04 10
meni je danas stigao paket,u koverti napisana samo moja adresa,a od cure što mi je slala-pošaljitelja uopce iza nema podataka..tako da... koliko oni paze,vode računa i ostalo..otom-potom [:smije] svi prije ili kasnije naprave propust u svome poslu,pa tako i oni... neka zbrka nastala sigurno! [:smije]
2013 04 10
Ja uvijek prekrižim svoje podatke .. ne da se njima, pol toga im promakne.
2013 04 10
Pa nije žena ništa gledala ja sam joj sama ispisala adresu ona je uzela naplatila i doviđenja :S takvi su svi službenici..
2013 04 10
1 2