Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Vračanje pošiljaka

na mene su se ode naucili ( jer san svaki dan tamo ) da in i zalipin onu naljepnicu prioritetno i onu od otkupnine, i da na kuvertu ono napisen iznos otkupnine i zaokruzin na papiricu preporuceno plus, i onda je jedanput jedna graknula na mene da sto nisan zaokruzila ocu prioritet, ma cekaj,jel to moj posal ili tvoj? jos san ja ispala kriva jer onda ona nije poslala prioritetno,jer nije znala, ma zamisli [:vrti]
2013 04 10
hahha, ti ko da u pošti radiš [:kesi] ako nešto ne budem znala ubuduće vezano za slanje pošiljaka tebi se javim [:smije] [:hihot]
2013 04 10
Skužila sam i ja da kad šalješ pakete prekriže tvoje ime. Ali ne razumijem u čemu je problem ako ostane neprekriženo? Mislim, ja uvijek iznad imena pišem ŠALJE i PRIMA, tako da ne razumijem, ako dobiju paket, vide tko prima i neka mu uruče, zašto je bitno da je pošiljatelj prekrižen? [:sokiran] Sad mi baš to čudno ... xD
2013 04 10
ViiVii - slobodno:) triba se dobro informirat jer bi te zezle kako god mogu. jednoj su pokusali uvalit hp ekspres, zena nesto slala,nije pojma imala, ova je pita da jel moze da sutra stigne, zena bidna rekla da moze,nije znala, pa san ja uletila i objasnila joj da nemora tako slat, sto su me lipo pogledale ove u posti:)
2013 04 10
ahahahhahah, luda si, baš si me nasmijala [:smije] ti bi trebala po poštama ići reda malo uvesti [:hihot]
2013 04 10
Zašto bi ti bila kriva? Sve mi dobro znamo što se u našoj pošti događa tako da ne brini [:smijesi]
2013 04 10
1 2