Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Izlasci u vezi

Pozdrav žene, zanima me kakvo mišljenje imate o odvojenim izlascima u vezama/brakovima, te smeta li vam kada vaš partner učestalo izlazi bez vas?
2017 02 26
Ne smeta, nikad nebi mogla biti s nekim ko mi neda 'disat', niti bi ja nekom visila za vratom. Probala sam jednom i nikad vise. S muzem imam ok odnos sto se toga tice, mladi smo, imamo klinca, ne izlazimo cesto, sve po dogovoru, vecinom on izadje s deckima posebno, ja s curama svojim posebno. Nekad idemo i zajedno, ali vecinom odvojeno i tak nam odgovara :))
2017 02 26
Ja sam malo staromodno. Moze se desit da ja ili on idemo vani bez drugog ali nebi nikada da to se desi tako cesto. Volim da izlazimo skupa.
2017 02 26
ne znam baš da je staromodno ili je stvar u tome kako se slažete i dogovorite, mi imamo neki sustav gdje ja sa curama odem bez njega ako je u pitanju neki koncert što on ne voli a on ode sam gledat neku utakmicu, što ja ne volim. inače smo zajedno vani. česti odvojeni izlasci su davna prošlost, uz djecu i poslove jedva dočekamo neki vikend zajedno provest negdje vani u društvu ili sami. i mi smo mladi ali evo ovo je naš način. možda je stvar povjerenja i karaktera ali ja imam dvije prijateljice koje su se rastale zbog takvog odvajanja. sada mogu izlazit kolko hoće.
2017 02 26
> RobertaF: > Ja sam malo staromodno. Moze se desit da ja ili on idemo vani bez drugog ali nebi nikada da to se desi tako cesto. Volim da izlazimo skupa. slažem se s tobom, ovo moderno danas, je šta je, kad je to jako često, na kraju se zaboravi da imaš muža ili ženu doma.... :D
2017 02 26
mnogi brakovi, gdje su tvrdili, da imaju otvoren brak, su se raspali...
2017 02 26
Nema ništa loše malo izaći van bez dragog, ali kao što kažete.. dosta njih je tako zaboravilo da imaju partnera doma. Zato pamet u glavu ;) i imajte mjere
2017 02 26
ja moga muža, sad kad smo u nekim godinama, nekad sama šaljem da ide na kavu, svejedno da doznam da često pije kavu s nekom gospođom, nebi mi bilo drago.... situacija čini lopova... puti ti to.... :D :D :D
2017 02 26
> SonjaSpoljaric: > mnogi brakovi, gdje su tvrdili, da imaju otvoren brak, su se raspali... Pa nema to veze sa otvorenim brakom. Volim izaći solo i volim da on izađe solo... nismo vezani pupčanom vrpcom ,:)
2017 02 26
jedino moderno kod mladih mi se sviđa to, da skupa dijele kućanske poslove, skupa kuhaju, tata mjenja djetetu pelene, to da, u moje vrijeme je samo mama za sve to bila zadužena,... ostalo... kako tako....
2017 02 26
Nema veze sa moderno ili staromodno, niti je jedno bolje od drugoga. Svakome nešto drugo odgovara. Ono što je problem je disbalans i ljubomora, a ne sami izlasci.
2017 02 26
zdrave ljubomore mora malo biti... o:)
2017 02 26
opet pretjerivanje na sve moguće načine. naravno da izađemo odvojeno, ne kužim čemu drama. šta bi moj muž trebao sa mnom i mojim frendicama ići na yogu pa na cugu, ili bi ja trebala s njegovim dečkima ići na nogomet??? ima mjesta na koja idemo zajedno, naravno, imamo i zajedničku ekipu, ali mislim da je izuzetno važno za zdrav odnos da imamo i svoje živote, interese i gušte. naravno da to ne znači da "zaboravljamo na partnera doma", svašta.
2017 02 26
naravno... 8-)
2017 02 26
Mislim da je otvaracica teme mislila bas na izlaske .kava nakon treninga kako kaze mirnaz meni nije izlazak ,a ni njegova tekma ili kava na kojoj je sad ,a ja doma kuham ;) Eto ja odo na karneval a on mozda ode do Zaprešića na tekmu ;) to mozda je izlazak jer nevjerujem da cu doći doma prije zore :') .stvar je kako tko gleda ali nebi voljela da smo sinoć isli van odvojeno ,nemam nista protiv da je to tu i tamo ali ako jedan dan provedemo odvojeno drugi obavezno zajedno ,jer tako želimo a ne zato jer moramo <3
2017 02 26
1 2