Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Rad u plodinama-iskustava

Pozdrav :) Može li mi netko reći svoja iskustva s radom u Plodinama? Sad su u potražnji za studentima za sezonu, a napisani uvjeti glase ovako : Cijena sata 27 kuna, font sati 40 sati tjedno, +plaćen prijevoz.
2017 06 19
ako je to netto iznos 27kn budes zaradila vise nego stalni radnici, ali mozda ti dobijes manje ako ti student servis uzima proviziju
2017 06 19
Dvije frendice su radile i naradile su se jako, jako. Apsolutno sve, od blagajne do punjenja polica, brisanja podova, dakle sve. Iskoristavali su ih gdje su stigli, sve su njima uvaljivali jer su bile studentice. Ako se dobro sjecam, njima je satnica bila 21-23kn. Ne znam je li svugdje tako ili samo u nasem gradu, ali bile su poprilicno nezadovoljne. Ali mozda ovisi gdje si :)
2017 06 19
> Poisene: > Dvije frendice su radile i naradile su se jako, jako. Apsolutno sve, od blagajne do punjenja polica, brisanja podova, dakle sve. Iskoristavali su ih gdje su stigli, sve su njima uvaljivali jer su bile studentice. Ako se dobro sjecam, njima je satnica bila 21-23kn. > Ne znam je li svugdje tako ili samo u nasem gradu, ali bile su poprilicno nezadovoljne. Ali mozda ovisi gdje si :) Potpisujem!! Kad sam radila za Plodine svaki dan sam mislila da necu doživjet sutra, koma, jako puno posla i to fizičkog, često je bilo toliko posla da nismo stigli jest..konkretno ja sam radila na Krku gdje je velika fluktuacija ljudi i gdje su Non stop police prazne kojom god brzinom ih punio..
2017 06 20
Cula sam iz prve ruke da su radnice dosta dobro placene (naspram npr Konzumovih) i da su zadovoljne poslom, bar u mom gradu. Mislim da sve ovisi u kojem ducanu radis, kao sto kaze Matejica, u sezoni i na moru sigurno ima posla, a u Zagrebu se mozda manje naradis. Uvijek mozes probati pa dati otkaz nakon par dana, sretno :)
2017 06 20