Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

Kakav Mijo? Kakav muškić? Koji je vama...?
2017 09 19
Zar se ne zove Mijo...? ;)
2017 09 19
banana. ccc.
2017 09 22
Bože kako si ovo dobro,i iskreno napisala.Ma tocno da tocnije ne moze!!!👍👍👍> corygan: > Dobro. 6 mjeseci ste skupa i sad mu smetaju ti neki tvoji bivši. Pa će proći možda još koji mjesec-dva-smetati će mu tvoji prjatelji, pa lista na fb-u, pa prijateljice( što one tebe imaju zvati van, vidiš da te nagovaraju da me prevariš), pa roditelji (nikada me nisu voljeli, žele da me ostaviš). Pa će krenuti sa šiframa od društvenih mreža, jer, ako ga voliš, ništa mu ne kriješ i on ima pravo na to. > To što osjećaš u trbuhu nisu leptirići nego čitavo jato šišmiša koji ti sugeriraju da bježiš od te prekrasne, lude, neponovljive veze u kojoj se dripac-špijuniram svoju curu da vidim je li kurva, usudi izgovoriti sudbonosno "tko zna koliko si ih imala"... > Ah da, vidim da je već počelo sa manipulacojom tipa-kod drugih mi nije smetalo jer ih nisam volio kao tebe. To je onaj đir "samo ti možeš biti majka moje djece". > Bježi mala. Bježi i ne osvrći se.
2017 09 25
Nema te što ispitivati,a pogotovo "čačkati" kod drugih ljudi o tvojim bivšim vezama.Dopala si mu se kakva jesi,znao je odmah da nisi "nevina",sve ostalo je primitivnost,posesivnost,patologija.Taj balavac je jako loš materijal za bilo što.Tak si mlada,zaslužuješ "pravog" partnera,a ne kompleksaša koji će te čitav život zlostavljati svojim sumnjama i bolesnom ljubomorom.
2017 10 27
Prethodni 1 2 ... 13 14 15