Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Smeta mu moja prošlost i to me boli!

> cipelitza: > > MiaRebelde: > > > corygan: > > > Pa nije lud, veliš...Štajaznam, obično ubrojivi muškarci ne zamišljaju partnericu sa nekim tamo bivšim likovima i zbog toga je lišavaju nježnosti. > > > Al' dobro, to je manje bitno. Proći će taj osjećaj povrijeđenosti pa će sve opet biti u redu. > > Otkud ti znaš šta muškarci misle u njihovim glavama?...nije valjda da misli čitaš. > S 21 osim sto ima pamet 8godisnjaka vjerojatno ga pati i kompleks malog veseljka. Al nek je on naso majku svojoj djeci koja mu se tak gadi da ih nemre napravit s njom. > Kad si vec fejk profil otvorilo za magda veltrusky stori, ma moooze. Nije fejk. Vole se samo ga ona nije čekala.
2017 08 23
A s čim se vi mladi opterećujete, tek ste počeli živit, dajte se skulirajte oboje ili se udaljite jedno od drugoga.
2017 08 23
Jel zbilja ok šta sam bila sa muškarcem dok sam imala 15 godina? Nekako se to mom sadašnjem najmanje dopalo,kaže da sam u tim godinama bila doslovno curica (dijete).
2017 08 23
> MiaRebelde: > Jel zbilja ok šta sam bila sa muškarcem dok sam imala 15 godina? Nekako se to mom sadašnjem najmanje dopalo,kaže da sam u tim godinama bila doslovno curica (dijete). Problem je sta nisi snimala da on sad ima na sta natezat pikolina. I da. Ako si sa svojih 15 godina bilo s muskarcem, to je u oku zakona silovanje. Cestitam.
2017 08 23
još si jako mlada, i razumijem i za leptiriće, al nemoj da ti leptirići potpuno zatvore oči, jednog drži uvjek otvorenog.....i ne daj može da ti ovakav dečko bude i zadnji....... 8-)
2017 08 23
> IvanaHercegovac: > A s čim se vi mladi opterećujete, tek ste počeli živit, dajte se skulirajte oboje ili se udaljite jedno od drugoga. Pa on je prvi počeo opterećivat i sebe i mene to jest kopat po mojoj prošlosti,s kim sam bila,kad sam bila,s koliko godina itd itd. Ja njega nikad nisam pitala za njegove bivše.
2017 08 23
> MiaRebelde: > > IvanaHercegovac: > > A s čim se vi mladi opterećujete, tek ste počeli živit, dajte se skulirajte oboje ili se udaljite jedno od drugoga. > Pa on je prvi počeo opterećivat i sebe i mene to jest kopat po mojoj prošlosti,s kim sam bila,kad sam bila,s koliko godina itd itd. Ja njega nikad nisam pitala za njegove bivše. I? Ti bi sad malo opterecivalo nas malim pisom svoga muskarca? Please do.
2017 08 23
> cipelitza: > > MiaRebelde: > > Jel zbilja ok šta sam bila sa muškarcem dok sam imala 15 godina? Nekako se to mom sadašnjem najmanje dopalo,kaže da sam u tim godinama bila doslovno curica (dijete). > Problem je sta nisi snimala da on sad ima na sta natezat pikolina. Ozbiljno sam pitala nemoj me za.....at!
2017 08 23
> cipelitza: > > MiaRebelde: > > > IvanaHercegovac: > > > A s čim se vi mladi opterećujete, tek ste počeli živit, dajte se skulirajte oboje ili se udaljite jedno od drugoga. > > Pa on je prvi počeo opterećivat i sebe i mene to jest kopat po mojoj prošlosti,s kim sam bila,kad sam bila,s koliko godina itd itd. Ja njega nikad nisam pitala za njegove bivše. > I? Ti bi sad malo opterecivalo nas malim pisom svoga muskarca? Please do. Kakve veze ima njegov pišo (nije mali☺) sa temom? Daj se uozbilji nemoj ko dijete pisat.
2017 08 23
> MiaRebelde: > > cipelitza: > > > MiaRebelde: > > > Jel zbilja ok šta sam bila sa muškarcem dok sam imala 15 godina? Nekako se to mom sadašnjem najmanje dopalo,kaže da sam u tim godinama bila doslovno curica (dijete). > > Problem je sta nisi snimala da on sad ima na sta natezat pikolina. > Ozbiljno sam pitala nemoj me za.....at! Bez brige. Mirno spavaj. Gadilo bi mi se.
2017 08 23
> MiaRebelde: > > IvanaHercegovac: > > A s čim se vi mladi opterećujete, tek ste počeli živit, dajte se skulirajte oboje ili se udaljite jedno od drugoga. > Pa on je prvi počeo opterećivat i sebe i mene to jest kopat po mojoj prošlosti,s kim sam bila,kad sam bila,s koliko godina itd itd. Ja njega nikad nisam pitala za njegove bivše. taj će ti stalno servirat te bivše i neće biti mira...a da potražiš drugog dečka....?
2017 08 23
> cipelitza: > > MiaRebelde: > > Jel zbilja ok šta sam bila sa muškarcem dok sam imala 15 godina? Nekako se to mom sadašnjem najmanje dopalo,kaže da sam u tim godinama bila doslovno curica (dijete). > Problem je sta nisi snimala da on sad ima na sta natezat pikolina. > I da. Ako si sa svojih 15 godina bilo s muskarcem, to je u oku zakona silovanje. Cestitam. Kakvo silovanje??? Ne pričaj gluposti. Silovanje je kad te netko prisili na seksualni odnos to nema veze sa godinama. Btw taj šta mi je bio dečko dok sam imala 15 godina je isto tada bio maloljetan imao je 17.
2017 08 23
> MiaRebelde: > > cipelitza: > > > MiaRebelde: > > > Jel zbilja ok šta sam bila sa muškarcem dok sam imala 15 godina? Nekako se to mom sadašnjem najmanje dopalo,kaže da sam u tim godinama bila doslovno curica (dijete). > > Problem je sta nisi snimala da on sad ima na sta natezat pikolina. > > I da. Ako si sa svojih 15 godina bilo s muskarcem, to je u oku zakona silovanje. Cestitam. > Kakvo silovanje??? Ne pričaj gluposti. Silovanje je kad te netko prisili na seksualni odnos to nema veze sa godinama. Btw taj šta mi je bio dečko dok sam imala 15 godina je isto tada bio maloljetan imao je 17. Ovaj se bas potrudio nac najposebniju u selu. Razumljiv, ide odlicno uz mali penis.
2017 08 23
ma danas mala djeca stupaju u int.odnose, ona od 15 zna više nego ja....... :P
2017 08 23
> SonjaSpoljaric: > još si jako mlada, i razumijem i za leptiriće, al nemoj da ti leptirići potpuno zatvore oči, > jednog drži uvjek otvorenog.....i ne daj može da ti ovakav dečko bude i zadnji....... > 8-) Pa nadam se da će mi biti zadnji jer je odličan duhovit jako,zabavan,zna biti romantičan kad treba,često mi priđe iza leđa zagrli me,ljubi me po vratu i šapuće mi na uho da sam najlijepša cura na svijetu i da nitko nema osmijeh kao ja,voli pomoć ljudima,ima posao stalni i solidnu plaću,auto dobar,visok je,super je građen,sav je mišićav ko Mirko Cro Cop,ne puši,ne pije puno,drži do sebe,ide u teretanu...sve šta žena može poželit od muškarca☺. Ma luuuuda sam za njim❤❤❤!!!
2017 08 23
Prethodni 1 2 3 4 5 6 ... 15 Sljedeći