Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevara ili ne?

Suprug je poslao zabunom malu djecju majicu kao obicno pismo umjesto kao preporuku, ja sam odmah gospodji javila gresku i da cu joj vratiti ostatak postarine. Rekla je nema veze... naravno ta majica nikada nije stigla do gospodje i ja sam vratila sav novac . Radi se o 50 kn. Majica je poslana prosli pon. Znam da sam ja kriva. Ali je li moguce da su ljudi toliko pokvareni? Kolika je mogucnost da majica nije stvarno dosla? Jesam li stvarno takav baksuz? Dr dan sam slala isto obicno gospodji na njezin zahtjev i majica je uredno dosla ovaj pon. Sta je najjgore kad je muz rekao da je poslao obicno znala sam tocno da se mogu pozz.i ss novcima i sa majicom :(.
2017 10 19
Aj nemate dokaza da je primila,a ona mozda nije postena da to kaze,evo primjer kednog slucaja kako se presuti nesto,ja sam uzela artikli u vrijednosti oko 70 kn i muz je sa koleginom br placao int bamkarstvom i greskom uplate 700kn,i zamislite gpspoda nije javila,vec je kolega nakon tj dana skuzio da nesto ne odgovara,ja se javim gospodi i ona je vratila novce...sad je pitanje dali ona nije primjetila???ma mozes mislit da nije,ako 5 kn nisi uplatio ne salju a tek ovoliko...al ja sam bila sretna sto je uopce vratila,al evp samo sam htjela s ovim reci kako danas presute svasta
2017 10 19
ima ovdje i divnih ljudi, meni je par njih poslalo robu prije nego sam uplatila, al takvi se nažalost gube u moru pokvarenih prevaranata,,,,
2017 10 19
Moze se dogoditi da joj stvarno nije majica dosla a Vi ste vratili novce a majica se pojavi recimo drugi tjedan. Trebali ste mozda jos malo cekati jer nema logike u tim dospjecima posiljki, ja sam znala slati isti dan na 2 mjesta i na udaljenije mi je prije doslo nego na blize tako da mi se to cini bas nepredvidljivo.
2017 10 19
Da nakon tj.dana je stvarno sumnjivo da nije vidjela. Naravno da ne mogu ni ja tvrdit da sam prevarena, zena ima puno povratnih i sve su pozitivne. Ali onu sek.kad je muz rekao da nema papiric da je poslao obicno kad sam joj slala poruku da nemam br znala sam da ce rec da nije dobila 😄. Murphyjev Zakon? 🙈🙈
2017 10 19
Tu cure pp forumu su znale napisati da im je znalo doći nakon dva tjedna, trebala si možda još malo pričekati. Javi joj se sljedeći tjedan makar, pa je pitaj dal je slučajno doslo-mozda je cura poštena pa ti vrati novce ako je.....nikad se ne zna
2017 10 19
Meni se dogodilo da mi je jedna cura slala neke naljepnice za interspar za popust i ja ih nisam nikad dobila. Poslala je obicno i nikad nisu stigle, hvala bogu cura je bila rqzumna i poslala mi je opet. Znaci nisam nista placala i nema logike da bi lagala zbog naljepnica nekih sto se skupljaju, al da sam se ja sokirala u postu. To nisam uopce vjerovala da se paket moze izgubiti sve do tada.. od tad nista ne saljem obicno. I da vjerujem da se i nasi paketici s ebaya tako "zagube" u posti.
2017 10 19
Prodala jednom nastavke za grudnjak i poslala obično - nikad curi nisu došle, kupila sebi jeftino dvije majce, tražila ja krava obično slanje i naravno nikad ih nisam vidjela ,:)
2017 10 19
ista stvar, dva puta sam tražila obično slanje (dječije stvari do 20 kn + poštarina) u zadnje 2-3 godine i nije mi stiglo. Prodavatelje nisam ni kontaktirala, jer sam sama tražila obično slanje... imala sam slučaj da gospođi nije ostavljena niti obavijest o prispjeću paketa, a kamoli pokušana dostava, ali se po broju našao paket koji je čamio u pošti , tako da jedina garancija je preporučeno slanje...
2017 10 19
Da mi netko sam inzistira na običnom slanju rekla bi mu da je to na njegovu odgovornost, makar i da inzistiraju uvijek dodam koju kn više i pošaljem preporučeno, za svoju sigurnost. Jedna me pokušala tako preko njuškala izvaljat, kad sam rekla da znam da je preuzela paket jer vidim po šifri više se nije javila... šta su ti ljudi.. obično nema nikakve garancije, al znam da se čeka po 2tj skoro jer je to najsporije slanje. evo meni preporučena stigla odmah drugi dan. i zato mirna bosna ovako.
2017 10 19
uglavnom, sve vam je tu lutrija, već od momenta kad nešto kupite ili prodate,.......
2017 10 19
Znam, ali gospodja je trazila preporuku, suprug je poslao obicno, moja je greska u ovom slucaju. Jos uvijek se nadam da ce doci :D.
2017 10 19
Ha, opet ću reći, prije mjesec dana imala sam slučaj da su mi dva grudnjaka poslana obično i nisu nikad stigla do mene. Žena mi je vratila novac nakon deset dana (ja sam inzistirala da čekamo), ali od pošiljke ništa. Vjerujem da je poslala, ali eto, nismo se dobro razumjele i ona nije poslala preporučeno. Meni je dan danas neugodno, jer žena može misliti da sam ih i dobila, ali nisam javila. Radilo se o dvama novima grudnjacima Intimissimi, svaki po cijeni od 20 kuna. Svakako bih radije da sam dobila te grudnjake, nego 45 kuna natrag na račun...
2017 10 19
ja sam eto,uplatila i dobila cipele moj broj, al ne mogu u njih ni prste staviti,gospođa je rekla da očito imam deblju nogu od njene..... o:) što bi vi napravili.....
2017 10 19
> SonjaSpoljaric: > uglavnom, sve vam je tu lutrija, već od momenta kad nešto kupite ili prodate,....... pa ni neću, dat ću ih dalje u prodaju, možda se neko nađe sa tankim nogama...... 8-) :")
2017 10 19
1 2 3