Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

završni rad

Bok! Kakva su vaša iskustva s obranom završnog rada, jeste li donijeli neki poklon komisiji i je li uopće uobičajeno pokloniti nešto bilo komisiji ili mentoru, primijetila sam da dosta ljudi pozove nekog na obranu pa me zanima jeste li koga zvali ili ste išli solo? I što ste obukle nešto više casual ili malo svečanije jer vidim da dosta cura se baš sređuje za obranu
2017 10 23
Nosila sam mentorici poklon jer mi je jako puno pomogla i smatrala sam to primjerenim iako sam cula od dosta ljudi da ne nose poklone (iz ovog ili onog razloga). Na samu obranu nisam imala namjeru nikoga zvati, ali je prijateljica cekala sa mnom pa je i ona usla igrom slucaja i drago mi je da je. Ovisi ti o tome koliko mislis da se mozes koncentrirati ukoliko je "netko tvoj" unutra. Sto se odjece tice, moras se malo vise srediti u smislu da ne dodes u trapericama i tenisicama. Kao sto je gore napisano, nesto u cemu se osjecas ugodno. Ja sam obukla kosuljicu, hlace i balerinke jer se u haljini i stiklama ne osjecam dobro i mislim da bi mi bilo teret na samoj obrani. Ako se volis vise srediti, zasto ne. To je tvoj dan :-)
2017 10 24