Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

dobar piling za cijelo tijelo ?

Do sada sam pilinge radila u kozmetičkom, jednom tjedno. Zanima me s kojim pilingom ste najzadovoljnije a može se kupiti u muller dučanima i koliko često ga radite? Čula sam za neki iz linije Biobaza ali sam zaboravila kako se zove, navodno je kao ulje što se same teksture tiće ali ostavlja kožu jako mekanom.
2017 12 19
Sol i maslinovo ulje. Koza bude cudesna
2017 12 19
Meni je secer i maslinovo izvrsno, malo je grublje od soli, jednom tjedno..soda bikarbona isto moze
2017 12 20
Da da, i maslinovo i kukuruzna krupica; od kupovnih cisto solidan Garnier ona zlatna beauty oil linija
2017 12 20
Talog kave skida celulit, ne u potpunosti ali pomaze dosta..sigurno cu se jos sjetit :D
2017 12 20
može li i na lice ta kombinacija sol i ulje, ili je pak pregrubo?
2017 12 20
Može, ja si radim i sa krupicom, koja je još grublja. Btw za lice Lush, odličan - grub (to ja volim) plave boje, ne znam više točne sastojke - mislim da je i morska sol.
2017 12 20
Soda bikarbona ima najsitnija zrnca, ja koristim protiv mitesera, pa si po potrebi pojacas pritisak dok utrljavas :D
2017 12 20
Sodu isto u maslinovo staviš?
2017 12 20
Jedan dermatolog iz Splita tvrdi da je soda bikarbona za peeling bolja od svega "kemijskog" i za lice i za tijelo
2017 12 20
> iraira: > Sodu isto u maslinovo staviš? Mozes, ja svasta kombiniram kako mi kad padne na pamet, cak je i suncokretovo ulje dobro za lice. Soda je izvrsna i protiv prhuti, samo ne smije na tamno obojenu kosu jer skida boju.. i protiv raznih gljivica se koristi, nastetit ne moze :)
2017 12 20
Ja za tijelo pomijesam gel za tusiranje, maslinovo ulje i kukuruznu krupicu, volim grublji piling, koža bude divna nakon toga
2017 12 20
> LadyBety: > Ja za tijelo pomijesam gel za tusiranje, maslinovo ulje i kukuruznu krupicu, volim grublji piling, koža bude divna nakon toga da, to i ja;)
2017 12 20
ahh inaće moja je koža dosta suha, premda pijem puno tekučine .
2017 12 20
i moja, ovo s maslinovim vam super upije, a na mokru kožu si još možete kokosovo ulje, ono masno baš, koje se kupuje za kuhanje
2017 12 20
1 2