Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Dali itko zna kako sa svog mobitela pratit od dečka pozive i poruke?

Pozzz cure, zanima me dali itko zna kako pratit poruke od dečka sa svog mobitela? Znam da se to može ali ne znam kako? Hvala
2017 12 28
Ma nemoj ga pratiti to nije dobro :(
2017 12 28
Nije znam ali imam neke sumnje u htjela bi pogledati , ako netko zna kako se to radi bilo ni odlično ☺️
2017 12 28
mare, opusti se i uzivaj, ak ti je dobro. ak nije, znas sta treas napravit i bez prevare ko karte za exit ;
2017 12 28
Nisam sigurna jesam li dobro razumjela...ti bi htjela pratiti tj čitati poruke koje tvoj dečko dobiva i šalje , a da on to ne zna? Iskreno, nemam pojma, vjerojatno se može..ali ne znam je li to dozvoljeno. Možda da pitaš na policiji, doduše njima za takve stvari treba nalog, ali ako lijepo zamoliš...nikad se ne zna
2017 12 28
Hahah ma da, policija 😂😂😂😂 Zasto špijunirati dečka, jednostavno ga pitaj. Da imam toliki problem sa povjerenjem prema dečku, s njim ne bih nikad ni bila. Jbg, sretno.
2017 12 28
kaj ti to pada na pamet ženo božja??????
2017 12 28
> Marija25: > Pozzz cure, zanima me dali itko zna kako pratit poruke od dečka sa svog mobitela? Znam da se to može ali ne znam kako? Hvala Može se ak si FBI ili SOA :') :') A ovako nema šanse NIKAKVE, nemoš ni Viber ni Watsap kamoli SMS, kontam da bi sa fejsa mogla ak znaš lozinku! Btw. nemoj se ponižavati, mislim da je razgovor i otvorene karte najbolja opcija, teško da će ti uspjeti neš izmuljat skontat ćeš! Sretno
2017 12 29
Moraš situaciju preokrenuti u svoju korist....da on želi pratiti tebe a ne ti njega.....kad si već u situaciji da sumnjaš u njega... Mi smo bili u nekakvom obiteljskom paketu gdje je muž bio nositelj paketa i imao je uvid u naše pozive i poslane sms-ove, ali ne u sadržaj, već u vrijeme poziva i sms-a te brojeve na koje su odaslani, mislim da ništa osim takvog nečeg ne postoji..
2017 12 29
Postoji našao je moje poruke pozive sve šta je davno izbrisano sa whatsaapa vibera običnih sms-ova a to je sve pisano prije nego sam njega upoznala, , potrebno je samo znat broj mobitela i nekog tko zna kako to napraviti ☺️ Sad je i mene počelo zanimati šta je u njegovom mobitelu ☺️> sanjaurban: > Moraš situaciju preokrenuti u svoju korist....da on želi pratiti tebe a ne ti njega.....kad si već u situaciji da sumnjaš u njega... > Mi smo bili u nekakvom obiteljskom paketu gdje je muž bio nositelj paketa i imao je uvid u naše pozive i poslane sms-ove, ali ne u sadržaj, već u vrijeme poziva i sms-a te brojeve na koje su odaslani, mislim da ništa osim takvog nečeg ne postoji..
2017 12 29
> Marija25: > Postoji našao je moje poruke pozive sve šta je davno izbrisano sa whatsaapa vibera običnih sms-ova a to je sve pisano prije nego sam njega upoznala, , potrebno je samo znat broj mobitela i nekog tko zna kako to napraviti ☺️ Sad je i mene počelo zanimati šta je u njegovom mobitelu ☺️> sanjaurban: > > Moraš situaciju preokrenuti u svoju korist....da on želi pratiti tebe a ne ti njega.....kad si već u situaciji da sumnjaš u njega... > > Mi smo bili u nekakvom obiteljskom paketu gdje je muž bio nositelj paketa i imao je uvid u naše pozive i poslane sms-ove, ali ne u sadržaj, već u vrijeme poziva i sms-a te brojeve na koje su odaslani, mislim da ništa osim takvog nečeg ne postoji.. Onda pitaj njega
2017 12 29
A zašto jednostavno ne odgovorite na postavljeno pitanje ako znate odgovor, a ako ne pustite curu na miru. Nemojte suditi ljudima ako ne znate cijelu priču, najčešće nije sve crno-bijelo. Razgovor često ne rješava problem, jer ne biste vjerovali, ali ljudi lažu. Tako da savjeti o tome da otvoreno porazgovaraju padaju u vodu.
2017 12 29
Hvala puno , istina skužila sam da neke obične stvari , gluposti laže , pitala sam ga lagao je, reci će ostavi ga laže ti, nije to bas tako jednostavno kad nekoga volite , ali mi žene smo slijepe valjda kad volimo , zato želim da mu malo pronjuškam mobitel i da vidim dokle su laži otišle. Hvala> RocknRoll: > A zašto jednostavno ne odgovorite na postavljeno pitanje ako znate odgovor, a ako ne pustite curu na miru. Nemojte suditi ljudima ako ne znate cijelu priču, najčešće nije sve crno-bijelo. > Razgovor često ne rješava problem, jer ne biste vjerovali, ali ljudi lažu. Tako da savjeti o tome da otvoreno porazgovaraju padaju u vodu.
2017 12 29
Kako nije jednostavno, ako ti netko konstantno laže ti i dalje sa njim.. o moj boze.. sta ima veze ljubav i sto ga volis, očito on tebe i ne toliko kada ti laže. Zao mi je sto si dozvoljavate da vas neki debil tako zajebava a mozete sigurno naći milijun puta boljeg. Nemojte me krivo shvatiti, ovakav savjet bih dala svojoj prijateljici pa mozda zvuci grubo ali zasto bacati vrijeme i trud u vjetar zbog nekoga tko to ne zaslužuje 🤷🏼‍♀️ 😓
2017 12 29
daaa oni malo lažu, to je točno, ali često ne lažu da vas povrijede ni da sakriju istinu već samo da pojednostavne stvari, ne da im se previše objašnjavat, raspravljat, raspredat, ispričavat, a ako lažu ne znači uvijek da vas ne vole također, ne mora vam biti neugodno što mu pokušavate provaliti u mob, to je jedna sasvim ljudska osobina svojstvena ženama: obična znatiželja..
2017 12 30
1 2