Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Pomoć prijateljici

čovjek koji se sprema ženiti trebao bi biti malo zreliji i obziljniji...
2018 01 07
Pa, nisi rekla da li on zna tu curu s njom se dopisivao ili je našla poruke u kojoj se on tek želi upoznati sa tom nekom? Ja kad sam u vezi ne gasim fejs, ne prekidam kontakte sa frendovima niti radim dramu ako se on dopisuje sa prijateljicama i ode s njima na kavu 😌 Ali, da se dopisuje sa nepoznatom osobom na drugačiji način onda je to sasvim druga priča jel, toga nema
2018 01 08
upoznaj tu njegovu prijateljicu
2018 01 08
> NikaLuce: > Pa, nisi rekla da li on zna tu curu s njom se dopisivao ili je našla poruke u kojoj se on tek želi upoznati sa tom nekom? Ja kad sam u vezi ne gasim fejs, ne prekidam kontakte sa frendovima niti radim dramu ako se on dopisuje sa prijateljicama i ode s njima na kavu 😌 > Ali, da se dopisuje sa nepoznatom osobom na drugačiji način onda je to sasvim druga priča jel, toga nema ne praviš dramu jer sigurno poznaš te prijatelje i prijateljice, ova nezna.. to je razlika...
2018 01 08
> Ivana404: > Ljudi trebam savjete. Prijateljica koja se uskoro treba vjencati je saznala da se njezin dečko dopisuje sa drugom curom. Nije bilo nista vise od dopisivanja. Rekla mu je sve, no nisam saznala više detalja jer se nedavno dogodilo. Htjela bi joj pomoći i biti joj podrška ali ne želim reći nešto pogrešno. Imate li savjet kako joj pomoći i utješiti ju, što reći. Živim jako daleko od nje, ne mogu doći kod nje. Tužna sam, ne mogu tek zamisliti kako je njoj. Hvala Ti kao prijateljica, mozes biti samo podrska, nista drugo ni trece. Bez petljanja u njihov problem. Sami ga moraju riješiti i u konacnici odluciti.
2018 01 08
što god da je, povjerenje je uzdrmano....
2018 01 08
> SonjaSpoljaric: > > NikaLuce: > > Pa, nisi rekla da li on zna tu curu s njom se dopisivao ili je našla poruke u kojoj se on tek želi upoznati sa tom nekom? Ja kad sam u vezi ne gasim fejs, ne prekidam kontakte sa frendovima niti radim dramu ako se on dopisuje sa prijateljicama i ode s njima na kavu 😌 > > Ali, da se dopisuje sa nepoznatom osobom na drugačiji način onda je to sasvim druga priča jel, toga nema > ne praviš dramu jer sigurno poznaš te prijatelje i prijateljice, ova nezna.. to je razlika... Zapravo ne, nisam ih osobno poznavala.
2018 01 08
Budi tu za frendicu. Pazi kakve savjete dajes. Saslusaj je, ali ne sugeriraj nista.
2018 02 18
otvoren razgovor i čvrsto povjerenje stvara dugotrajniju ljubav i prijateljstvo koje treba utemeljiti prije vjenčanja a vjenčanje je dokaz toga
2018 06 18
1 2