Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Studentski ugovor

dajem studentski ugovor, moze i na duze vrijeme...Zagreb :)
2018 02 18
up :")
2018 03 11
:")
2018 03 27
UP :D
2018 04 18
Nudim studentski ugovor 😊
2018 05 16
Bump :)
2018 09 09
up :")
2018 09 19
tražim studentski ugovor do iduće akademske godine :) nebitno da li je ženska ili muška osoba
2022 04 07
Jedno pitanje, jer me zanima bas - vi koji radite ili ste preko tudeg studentskog ugovora, odnosno od nekoga koga uopce ne poznajete - kako vjerujete da ce vam taj netko kada vam isplate zaradenu placu, stvarno i prebaciti te novce? Nazalost, danas ima svega pa i takvih stvari sigurno, i zanima me da li se moze nekako osigurati od toga da zaradite ne znam, mjesec, dva, i ne dobijete te novce na kraju? Prije nekog vremena sam razmisljala da bi si nasla mozda neki dodatan posao, jer mi stvarno treba pored place koju dobivam za stalni posao na puno radno vrijeme, ali ne znam nijednog studenta oko sebe, pa sam odustala iz ovog razloga.
2022 05 21
> AnulAnul90: > Jedno pitanje, jer me zanima bas - vi koji radite ili ste preko tudeg studentskog ugovora, odnosno od nekoga koga uopce ne poznajete - kako vjerujete da ce vam taj netko kada vam isplate zaradenu placu, stvarno i prebaciti te novce? > Nazalost, danas ima svega pa i takvih stvari sigurno, i zanima me da li se moze nekako osigurati od toga da zaradite ne znam, mjesec, dva, i ne dobijete te novce na kraju? > Prije nekog vremena sam razmisljala da bi si nasla mozda neki dodatan posao, jer mi stvarno treba pored place koju dobivam za stalni posao na puno radno vrijeme, ali ne znam nijednog studenta oko sebe, pa sam odustala iz ovog razloga. nije mi se nikada desilo da ne prebace novce, ako bi se desilo javil bi knjigovotkinji na poslu da povuce uplatu ili prijavi da je krivo otislo, ali kazem s random ljudima sam to radila i sve 5. ne xbog dodatne zarade nego fkt studiram i posto nisam znala pravila njihova izgubila sam svoj ugovor, a drugacije ne mogu raditi i studirati nego neki studentski posao pa se ovako krpam al je sranje sto ljudi vise ne stavljaju da "daju, prodaju" svoj whatever to hoćeš nazvati pa da..
2022 08 01