Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

Cure nemaju svoje zivote te su odlucile otvoriti.ovo temu i raspravljati.Bog sve vidi ! Jednog dana ce se sve to.vam.odbiti u glavu.zbogom
2018 02 19
> Lovezg: > Cure nemaju svoje zivote te su odlucile otvoriti.ovo temu i raspravljati.Bog sve vidi ! Jednog dana ce se sve to.vam.odbiti u glavu.zbogom Zbogom!
2018 02 19
> gitadevi: > Evo je i kod mene u inboxu :o > Kad već neće onaj s nošenim rubljem..... :') I jel ces potpisat? Obavezno prije stavi jajnike pod kontrolu da ne bi bilo novih skandala
2018 02 19
> corygan: > Nije problem, može i mene kontaktirati po sistemu potpis za potpis. Ja se bilježim za svjedoka. Prednosti-ne nasrćem na tuđe muževe (ni na svoga), ne trpam hranu sa svadbe u torbicu, ne potcikujem i ne tražim Tonsona na repeat. > Tražim samo jedan sudužnički potpis u Erste banci. Jbg, treći kat kuće se neće sam dići. > DoviŽenja! Prezahtjevna si. Carapanko bi potpiso sta god za jedne zmazane gege il punu pelenu.
2018 02 19
> cipelitza: > > corygan: > > Nije problem, može i mene kontaktirati po sistemu potpis za potpis. Ja se bilježim za svjedoka. Prednosti-ne nasrćem na tuđe muževe (ni na svoga), ne trpam hranu sa svadbe u torbicu, ne potcikujem i ne tražim Tonsona na repeat. > > Tražim samo jedan sudužnički potpis u Erste banci. Jbg, treći kat kuće se neće sam dići. > > DoviŽenja! > Prezahtjevna si. Carapanko bi potpiso sta god za jedne zmazane gege il punu pelenu. Postoji problem. Ja volim oprati gaće. Nego, sve u meni ište biti svjedokom te ljubavi. Naravno, za protuvrijednost u eurima. Ili kombinacija cigla+brački kamen. #doviženja
2018 02 19
> Lovezg: > Cure nemaju svoje zivote te su odlucile otvoriti.ovo temu i raspravljati.Bog sve vidi ! Jednog dana ce se sve to.vam.odbiti u glavu.zbogom Hmmm kaže rekorderka u otvaranju tema....istih... Hmm po toj logici je sve već vidio što je rezultiralo o(d)bijanjem u glavu tebi. Ahahaha evo Cipelitza našla rješenje, samo da taj ne voli i dečke u tuđem korištenom rublju, pa opet problemi..
2018 02 19
> TinTina987: > Pozdravi decka, nek se javi nekad 😉😉 :') :') :')
2018 02 19
> Lovezg: > Cure nemaju svoje zivote te su odlucile otvoriti.ovo temu i raspravljati.Bog sve vidi ! Jednog dana ce se sve to.vam.odbiti u glavu.zbogom Vidi li Bog kako se žica besplatno fotkanje?
2018 02 19
> TinTina987: > > gitadevi: > > Evo je i kod mene u inboxu :o > > Kad već neće onaj s nošenim rubljem..... :') > I jel ces potpisat? Obavezno prije stavi jajnike pod kontrolu da ne bi bilo novih skandala Evo vadim nalivperce :')
2018 02 19
Kaže: TinTina je pokazala svoje pravo Ja. I još kaže: Sve sam pobrisala, možda se vratim, možda ne. TinTIna, priznaj što si na tom čvenku pokazivala! Ne može ona, uboga, toliko brisati, koliko može tema iznova otvarati :s
2018 02 19
Mislim da se i ovdje radi o nečistim mislima...prije braka...ipak bog sve vidi...
2018 02 19
Vidi li Bog kako se žica besplatno fotkanje? I ne samo to 😹🙊 Lovezg Ako netko poklanja dječje robice ,sve za trudnice te robu veličinu S / M neka mi se javi na pvt dolazim po to osobno ako ste iz Zagreba
2018 02 19
Step aside, my ladies. Koka is in da haus. Ilitiga LoveKOka. Love, uzmi mene za kumu, obećavam da ću ti pokloniti pravopis.
2018 02 19
U pozadini njezno gugutanje barbre strajzand i meeeeeeemoriiiies Po repetitivnosti i smislenosti, danevelim krajnjem cilju, ova sta mnogovole zg baca na jednu, nikadzaboravljenu tinu. Koja se malo udavala, pa razvodila, pa imala velke klince, pa iskala donacije za novorodzencad, pa bila baka, pa bila jedva punoljetna. I tak.
2018 02 19
Cekaj, sta je zicala i trudnicku i djecju robicu??
2018 02 19
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 26