Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

> nefertiti111: > Cekaj, sta je zicala i trudnicku i djecju robicu?? Ma ne bi ona. Tema trazim bi mogla izgubit nesto necijih postova. Ups.
2018 02 19
> gitadevi: > Kaže: TinTina je pokazala svoje pravo Ja. > I još kaže: Sve sam pobrisala, možda se vratim, možda ne. > TinTIna, priznaj što si na tom čvenku pokazivala! > Ne može ona, uboga, toliko brisati, koliko može tema iznova otvarati > :s Ja evo nemam rijeci, a rijetko ostanem bez teksta. Sad ozbiljno, ne mogu vjerovat da kad hoces ucinit nekom uslugu jos te na kraju ovak "posere". Bas ja nisam imala pametnijeg posla nego se njenom decku uvaljivat.
2018 02 19
> TinTina987: > > gitadevi: > > Kaže: TinTina je pokazala svoje pravo Ja. > > I još kaže: Sve sam pobrisala, možda se vratim, možda ne. > > TinTIna, priznaj što si na tom čvenku pokazivala! > > Ne može ona, uboga, toliko brisati, koliko može tema iznova otvarati > > :s > Ja evo nemam rijeci, a rijetko ostanem bez teksta. Sad ozbiljno, ne mogu vjerovat da kad hoces ucinit nekom uslugu jos te na kraju ovak "posere". Bas ja nisam imala pametnijeg posla nego se njenom decku uvaljivat. Ma nemoj se ti nama sad pravdati. Ziher si pogledala u njega i rekla bok. Flertušo najobičnija.
2018 02 19
Evo je i kod mene u inboxu.Kako je malo riječi potrebno da osoba otkrije svoju narav.Ups Bog sve vidi,zvuči kao moja svekrva😂😂😂
2018 02 19
Tintina987 ak nisi obnevidila kad si ugledala ženika,jel love trudnica?
2018 02 19
Isus Bog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018 02 19
> anja01: > Tintina987 ak nisi obnevidila kad si ugledala ženika,jel love trudnica? Ako treba, je. I nosi sestorke. Barem.
2018 02 19
> anja01: > Tintina987 ak nisi obnevidila kad si ugledala ženika,jel love trudnica? Hahaha vama je smjesno, ali njoj nije. Koliko sam skuzila nije. Jos
2018 02 19
> TinTina987: > > anja01: > > Tintina987 ak nisi obnevidila kad si ugledala ženika,jel love trudnica? > Hahaha vama je smjesno, ali njoj nije. > Koliko sam skuzila nije. Jos Ovisi. Ko pita? Zarucnik?
2018 02 19
TinTIna, ne izvlači se :@ Sigurno si ženiku pokazala ruku dok ste se rukovali pri upoznavanju. Da ga nisi stvarno pogledala, ono, Božemiprosti, u oko :o ?!
2018 02 19
Kakvi su ovo pacjenti svako malo? Svaki dan sve cudniji i debilniji zahtjevi 🙈
2018 02 19
Da,žica robu za trudnice i djecu u rubrici poklanjam,a ima još negdje post gdje traži i prstenje za sebe i bolju polovicu uz napomenu da se isprobaju na licu mjesta ali nemogu naći .
2018 02 19
Ta od opreme za brak, dijete i zajednicki zivot ima samo dobru volju :s
2018 02 19
Da i ja sam bila vidjela taj post di traži na poklon trudničku robu i robicu za bebu
2018 02 19
> nefertiti111: > Ta od opreme za brak, dijete i zajednicki zivot ima samo dobru volju :s Hahaha za ostalo ce se Bog i dobri ljudi pobrinut
2018 02 19
Prethodni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 26 Sljedeći