Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Foreo Luna - iskustva

I mene ste jako zainteresirale. Izbacuje mi reklamu da je popust 30% za 75 dm bodova. Zna li netko nešto o tome?
2018 03 06
Bome da. 524kn. Tko je mislio uzimati, vrijeme vam je!!! To je rijetko na takvoj akciji.
2018 03 06
U dm se mogu i kombinirati popusti. Trenutnih 30% za 75 bodova plus ona standardna fora s, nisam ziher, 150 bodova za 15% na cjelokupnu kupovinu, jel tak? Ugl spusti se zujalica i na 400tinjak tako.
2018 03 06
Znači,ovo za 75 bodova je istina! To je odlična vijest, svakako planiram iskoristiti i 15 posto na ukupni račun pa se to onda baš isplati. Čekam plaću do petka i jurim u shopping 😉
2018 03 07
nadam se da ce ti se svidit kolko se svidjela meni.
2018 03 07
Hvala na pomoći curke. Proučila sam detaljnije kako funkcionira, ne kužim najbolje "sonične pulsacije" ali dobih realniju sliku. Sad se ne mogu odlučiti između Luna play s izmjenjivom baterijom, Lune 2 za osjetljivu kožu i bore ili Luna mini koja je sad na popustu u DM-u. Realno Luna play s izmjenjivom baterijom će biti najdugotrajnija - samo se promijeni baterija za par kuna. Ovim ostalim će najvjerojatnije otići baterija za 2 godine...a ne mogu se mijenjati. Kakav je to kupon GEORGEOUS za 15% popusta? Znajte da za dva popusta u DM-u trebate imati barem 225 bodova -150 za 15% i 75 za 30% popusta. Ja provjerila.
2018 03 08
Dobiješ 15% popusta ako naručiš preko stranice od forea. Ja imam premalo DM bodova za njihovu akciju pa mi je tih 15% dobro došlo :)
2018 03 08
> Dorisss: > Hvala na pomoći curke. Proučila sam detaljnije kako funkcionira, ne kužim najbolje "sonične pulsacije" ali dobih realniju sliku. Sad se ne mogu odlučiti između Luna play s izmjenjivom baterijom, Lune 2 za osjetljivu kožu i bore ili Luna mini koja je sad na popustu u DM-u. Realno Luna play s izmjenjivom baterijom će biti najdugotrajnija - samo se promijeni baterija za par kuna. Ovim ostalim će najvjerojatnije otići baterija za 2 godine...a ne mogu se mijenjati. Kakav je to kupon GEORGEOUS za 15% popusta? Znajte da za dva popusta u DM-u trebate imati barem 225 bodova -150 za 15% i 75 za 30% popusta. Ja provjerila. Mini uzmi. Dobijes ga s punjacem i nemas brige kad se isprazni. S bodovima u dm se moze ici u minus. Eto, ni ja nisam znala za tu foru dok na njihovoj fb stranici nisu nekome to tumacili. i oprez tu i po ostalim oglasnicima. masovno fejkovi.
2018 03 08
Nisam još kupila,danas sam ih gledala u dm-u. Ne mogu se odlučiti uzeti play plus ili klasičnu. Izgleda mi kao da play plus ima veću površinu za čišćenje.
2018 03 08
> zagi.ka: > Nisam još kupila,danas sam ih gledala u dm-u. Ne mogu se odlučiti uzeti play plus ili klasičnu. Izgleda mi kao da play plus ima veću površinu za čišćenje. klasicnu, s punjacem. definitivno.
2018 03 08
Stigla mi je Luna Go. Ono što odmah primjećujem je da je lice nakon čišćenja meko kao bebina koža :") Ovaj dio za bore full opusti lice, kao nakon masaže.
2018 03 08
Kupljena, oduševljena sam,koža je definitivno divna i meka!
2018 03 09
kimber, piše li koliko traje nakon 1 punjenja? negdje sam pročitala 30x. Sve više mi se sviđa Go zbog dijela s borama ]:)
2018 03 11
Ne piše. Piše samo da se puni 1 h. Vjerojatno traje dugo :D
2018 03 12
> Dorisss: > kimber, piše li koliko traje nakon 1 punjenja? negdje sam pročitala 30x. Sve više mi se sviđa Go zbog dijela s borama ]:) Ma sve su i protiv bora. Moja punjena dva puta u godinu i pol svakodnevnog koristenja.
2018 03 12