Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Prati me ili ne?

hebes takvog frajera koji se boji prići curi i pozvat ju na kavu :D
2018 03 06
Koji komentari, ne mogu vjerovati! Zena je napisala kako studira u Zagrebu, ljeti radi u svom mjestu i vjerojatno za vikende ide doma i kada nema ispitne rokove/predavanja. Moj savjet je da kazes svima u obitelji i nekim muskim prijateljima za problem i bilo bi dobro da se reagira. Nazalost, policija na temelju svih dogadjaja nece reagirati jer nije doslo do direktnog kontakta no ima svakakvih frikova i bolje bi bilo da su tvoji bliznji upuceni u situaciju.
2018 03 06
isuse, andra, to je trol :s
2018 03 07
..u tvojem drugom postu..zadnja rečenica : "Onda sam išla opet provjerit tko mi najviše dolazi na profil gledat slike i objave i ispalo je da taj profil bez slike me najviše prati doslovno non stop."..ozbiljno? na fejsbuku? kaj fakat se to može vidjeti? :o :o
2018 03 09
> Mirika1: > ..u tvojem drugom postu..zadnja rečenica : "Onda sam išla opet provjerit tko mi najviše dolazi na profil gledat slike i objave i ispalo je da taj profil bez slike me najviše prati doslovno non stop."..ozbiljno? na fejsbuku? kaj fakat se to može vidjeti? :o :o ima nekakva aplikacija navodno..
2018 03 10
1 2