Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Paypal i web prepaid kartica

Bok cure, vec godinama imam web prepaid karticu s kojom kupujem preko neta i ona mi je povezana s paypal računom. Jucer mi je legao jedan refund na paypal ali mi se jos nije pokazao na web kartici (uvijek mi je refund s paypala vidljiv na kartici i na nju mi se automatski prebace novci). Pričekat cu jos danas da vidim ako ce refund biti vidljiv a ako ne onda vas molim da mi kažete samo gubi li se nekakav postotak kada sa paypala prebacujete novce na karticu? Nisam to nikad radila jer mi je uvijek automatski to bilo povezano
2018 03 07
gubi se 5 mrtvih $ kad se prebacuje na karticu :s Šugavi balance. Ali ako ti je tek jučer sjelo, nema razloga za paniku, mislim da je normalno kroz jedno 5 dana da je vidljivo.
2018 03 07
Definitivno nema još mjesta panici, sjedne za par dana na karticu ako je prodavač vratio novac kao refund. Ako je vratio kao običnu uplatu ostat će ti na balance te ako želiš povući na karticu plaćaš fee. Ja obično ostavim na balance pa sa njega plaćam slijedeće kupovine.
2018 03 07
Ma problem je u tome sto sam naručivala nesto za grupicu prijatelja pa im trebam vratiti novce Haha, inače bi sigurno ostavila na paypalu 😄 hvala, pričekat cu jos par dana Btw eBay je vraćao novce a ne seller, ne znam ima li to veze nekakve
2018 03 07
Onda je sigurno vratio kao refund i pojavit će se na kartici za dan-dva...
2018 03 07