Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Što nakon gimnazije?

Idem u 1. razred opce gimnazije i počel asm razmisljati o fakultetima.Za sad zelim upisati farmaciju jer volim kemiju i jer ima posla nakon sto zavrsis fakultet.Kemija i matematika mi idu odlicno,biologija mi je 4,a fizika mi ne ide bas najbolje,najvjerovatnije ce mi prosjek prvog razreda biti 4.4 Zanima me ako nastavim ovako imam li sanse za farmaciju i je li istina da zagrebacka i splitska diploma ne vride jednako.
2018 03 07
Sve ovisi o tome kako ces rijesiti i DM. Farmaciju upisuju top studenti, to je cinjenica. Nije istina da ne vrijede jednako. Svi hoce studirati u Zg, tako da Zagrebacko sveuciliste stvarno dobiva najbolje kandidate , al jednom kad diplomiras, tvoja diploma iz splita bit ce jednakovrijedna diplomi iz zagreba na trzistu rada.
2018 03 09
S tim prosjekom ces morati pojacati za maturu. Ja sam prolazila s 4,8, a maturu sam napisala za 3 jer mi vise nije ni trebalo. Ali za neki jaci faks, kao farmacija, sumnjam da bi i to bilo dosta
2018 03 09
hej evo ti jedan svijet od mene. Zapni sto vise mozes i povisi prosjek barem na 4,7 Samim time kad zapnes od 1 godine i pokazes se bit ce ti lakse,svakako uci jer ce ti sve to trebati za drzavnu maturu. Potrudi se i upisat ces ono sto zelis :) Sretno <3
2018 03 10