Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

TRAŽI SE RADNICA-ekstenzije trepavica/japanska split

Poštavanje!! Tražimo djelatnicu u suvremeno opremljenom estetskom centru u Splitu s poznavanjem ugradnje ekstenzija trepavica ili japanske metode iscrtavanja obrva. - tražimo i kozmetičarku Uvjeti odlični. Molimo javite se na kontakt broj : 0956600221 da se dogovorimo oko detalja ili inbox.
2018 03 13
Radno vrijeme i plaća? Brutto iznos, ako može javno, kad je već oglas javan. Hvala.
2018 03 13
regres za GO, boćičnica...? :")
2018 03 13
Božinicu imaju sve naše radnice. Radno vrijeme: ponedjeljak-petak: 8h-15h, 13h-20h, subota: 8h-13h, nedjelja slobodna Fleksibilni smo, spremni za dogovor, osiguravamo edukacije i imate svu potrebnu opremu najviše kvalitete i brenda. Odjeću i obuću (klompe, kuta, hlače, majice) mi osiguravamo. Nadalje vezano za plaću radi se na proviziju, tako da plaća ovisi o samo trudu djelatnice. Plaće dođu do 5000kn. Prijavljeni ste, imate pravo na sve benficije. tako i godišnji odmor koji je zakonski određen.
2018 03 13
> cosmeticisworld: > Božinicu imaju sve naše radnice. > Radno vrijeme: ponedjeljak-petak: 8h-15h, 13h-20h, subota: 8h-13h, nedjelja slobodna > Fleksibilni smo, spremni za dogovor, osiguravamo edukacije i imate svu potrebnu opremu najviše kvalitete i brenda. > Odjeću i obuću (klompe, kuta, hlače, majice) mi osiguravamo. > Nadalje vezano za plaću radi se na proviziju, tako da plaća ovisi o samo trudu djelatnice. Plaće dođu do 5000kn. > Prijavljeni ste, imate pravo na sve benficije. tako i godišnji odmor koji je zakonski određen. Znači minimalac. I ne kužim šta to znači "prijavljeni ste", aha manje od minimalca, jer većina ljudi ima "svoju" kozmetičarku, frizerku i sl, a netko tko je tek počao teško da ima neku "kljentelu"
2018 03 13
...radi se na proviziju. ...plaće dođu do 5000 kn benificije?!?! Uh, uh, uh....
2018 03 13
> Blliss: > Znači minimalac. I ne kužim šta to znači "prijavljeni ste", aha manje od minimalca, jer većina ljudi ima "svoju" kozmetičarku, frizerku i sl, a netko tko je tek počao teško da ima neku "kljentelu" ako radi samo na proviziju onda može plaća biti i manja od minimalca i ako nema danas mušterije đabe je provela dan na poslu znači taj dan nije zaradila ni za gablec i prijevoz do posla
2018 03 13
Oglas je da se jave osobe voljne rada. Placa postoji fiksna plus provizija koju cure steknu ... imamo vec nekoliko zaposlenih i svi su prezadovoljni! Vec se javilo par djevojaka koje su se izjasnile da su prezadovoljne uvjetima. Nasa je misija izvrsena . Hvala svima😘😍
2018 03 13
> cosmeticisworld: > Oglas je da se jave osobe voljne rada. > Placa postoji fiksna plus provizija koju cure steknu ... imamo vec nekoliko zaposlenih i svi su prezadovoljni! > Vec se javilo par djevojaka koje su se izjasnile da su prezadovoljne uvjetima. Nasa je misija izvrsena . Hvala svima😘😍 I onda je svizac....... 😂 😂
2018 03 14
ja ne razumijem,u vrijeme kad je posla sve manje, sve više smo izbirljivi, zašto ne radit i za manju plaću,za početak, pa kad naučiš posao,stekneš radne navike, onda možeš birati....sve je bolje nego se izležavati doma i žicati se za đeparac...... 8-)
2018 03 14
> SonjaSpoljaric: > ja ne razumijem,u vrijeme kad je posla sve manje, sve više smo izbirljivi, > zašto ne radit i za manju plaću,za početak, pa kad naučiš posao,stekneš radne navike, > onda možeš birati....sve je bolje nego se izležavati doma i žicati se za đeparac...... 8-) dobro je ako imas koga zicati dzeparac, onda mozes radit i za manje od minimalca, ali ako nemas koga zicat dzeparac onda je minimalac nedovoljan za zivot, racunaj tako da od minimalca odbijes sve rezije koje moras platit, pa sad koliko ti ostane dok sve poplacas to ti je za hranu i sve ostale potrebe...
2018 03 14
u pravu si, to se odnosi za one koji još žive s roditeljima,.razmišljala sam o mojoj kćeri, ona je tako počela, i dobro da je, inače bi mi bila pojela sve živce...ovako radi i dok je s nama to joj je sasvim dovoljno..ako si plaću dobro rasporedi.....
2018 03 14
> cosmeticisworld: > Oglas je da se jave osobe voljne rada. > Placa postoji fiksna plus provizija koju cure steknu ... imamo vec nekoliko zaposlenih i svi su prezadovoljni! > Vec se javilo par djevojaka koje su se izjasnile da su prezadovoljne uvjetima. Nasa je misija izvrsena . Hvala svima😘😍 Toliko zadovoljne da tražite radnike na krpicama, a koliko vidim struka nije bitna
2018 03 14