Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Završni rad o Mojimkrpicama vol.1

Pozdrav krpičarke! Pišem završni rad na temu Mojekrpice te me zanima postoji li neki korisnik/vlasnik na stranici kojem se mogu obratiti vezano uz statističke podatke? Ili bilokakve informacije o stranici? Također me zanima, znate li možda pod kojim poduzeću Mojekrpice djeluju? U "O nama" ne piše naziv poduzeća, a trebala bih znati kako bih mogla vidjeti financijske izvještaje ako su objavljeni na stranicama Fine. Bilo da je riječ o d.o.o ili d.d Svaka pomoć je dobrodošla i nadam se da ćete mi za koji mjesec ispuniti anketu vezano uz stavove i mišljenja korisnika u vezi stranice :) Možete mi se javiti i privatnom porukom!
2018 03 19
ma da Litva ?
2018 03 19
ali trebali bi imati registriranu firmu u hrvatskoj zbog oglašavanja na stranici te poslovanja na domeni (npr. transakcije za premium članstva) ovo je samo franšiza koliko vidim (original je litva) malo mi je nezgodno da pišem o jednoj stranici, a ne zna se ni pod kojim imenom poduzeća posluju jer nije nigdje objavljeno :/
2018 03 19
> pasgaro: > ali trebali bi imati registriranu firmu u hrvatskoj zbog oglašavanja na stranici te poslovanja na domeni (npr. transakcije za premium članstva) > ovo je samo franšiza koliko vidim (original je litva) > malo mi je nezgodno da pišem o jednoj stranici, a ne zna se ni pod kojim imenom poduzeća posluju jer nije nigdje objavljeno :/ Pa istraži ☺️
2018 03 19
> pasgaro: > ali trebali bi imati registriranu firmu u hrvatskoj zbog oglašavanja na stranici te poslovanja na domeni (npr. transakcije za premium članstva) > ovo je samo franšiza koliko vidim (original je litva) > malo mi je nezgodno da pišem o jednoj stranici, a ne zna se ni pod kojim imenom poduzeća posluju jer nije nigdje objavljeno :/ Pa istraži ☺️
2018 03 19
tražim već 6 godina tko je vlasnik u RH i ništa zato sam se ponadala da je netko saznao ili da je negdje objavljeno.
2018 03 19