Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Ne mogu ni ja vjerovati... :/ Ajde, držim figeee :)
2012 11 06
hvala ti :)
2012 11 06
Curke Samo da javim stigo je paket danas napokon :-)))))
2012 11 06
iso miki, nemam ni ja potrđenu mail adresu...POMOČ kak da to napravim???? Na mailu nemam nikakvu poruku...molim vas ak netko zna da riješim taj problem...hvala :)
2012 11 06
Nije, nema je nigdje... [:tuzan]
2012 11 06
pepsi je spomenula Arona13...i meni se javlja za tangice, naporan je i odma sam ga prokuzila...mislim, ja bi mu prodala bas me briga dal je perverznjak...ali bolje ne imat posla s takvima ni davat podatke....
2012 11 06
mirjana markan opet operira?!! haha mala je nevjerojatna i njena mama, baka, rastavljeni tata,...
2012 11 06
Ja dotičnu pod nickom "ljuticaljutic" čekam dan i pol da dobim sliku ekstenzija, ali ništa od toga izgleda... xD Majaja - da Markanica operira i to bez imalo straha [:smije] , po svim mogućim stranicama gdje stigne... Čak se meni, dok nisam znala da se krije pod tim nickom(Gavelino), javila da je preveslana od strane shoesaddict(jer sam i ja skoro ostala preveslana) [:smije] [:smije] , ipak ima boga... [:hihot]
2012 11 06
Pa ova Markanica je bome popularna, svi znaju situaciju obitelji Markan [:smije]
2012 11 06
Je netko poslovao s "Leejaa1"? Čekam par dana jednu sliku, ali očito ništa od toga, već sam odustala... [:smije]
2012 11 06
Ja sam kupila haljinu od Leejaa1, super cura, haljina još bolja! [:smijesi]
2012 11 06
nemojte davati podatke tom aronu,lik je pedofil i pitaj boga sta sve ne..meni je fino uplatio,a ja sam na paket napisala krivu adresu (od pošiljatelja).....i onda su počela pitanjaa svakakva prejadno!
2012 11 06
Hej Garavuša.. Ja sam danas kupila tu torbu za koju si pitala Anamariju214.... Vjerojatno ti je zato napisala da je PRODANA:... Imala sam iskustva s prevaranticama ovdje, s famoznom Dorom, Majom Matković i sl.. I ova cura mi se nije učinila takvom, ljubazno je odgovorila na sve što sam pitala...i još javila da je torba poslana, a i slike mi se čine njene, ne preuzete s neta, pogledaj da su sve slikane na istim površinama... Ako cura još nema koji pozz komentar, ne znači da je prevarantica, znam da se ovdje puše i na hladno, razumijem to sve, ali sve smo mi ovdje počele s 0 komentara... dajmo curi šansu [:smijesi] [:smijesi]
2012 11 06
hvala ancica29. prodala sam torbicu onoj curi koja je bila azurnija u placanju,tako da neznam u cemu je problem s garavusom jer je pitala da joj poslikam iznutra dok drugima to nije bilo potrebno. zao mi jdm sto tako ocjenjujes ljude.
2012 11 06
Nisan ja ni rekla ni optužila da je Anamarija214 prevarantica, samo san komentirala nešto šta mi je bilo čudno ;) Pa očito je da san tila kupit torbu i da se zanimam za torbu ako pitam dimenzije i sliku. Ne znan kakvi je to prodavač koji se ogluši na nečiji upit i u isto vrime nekome drugome proda torbu DOK JA ČEKAM SLIKU KOJU SI MI REKLA POSLAT i onda nemaš obraza javit da si je prodala, ma daj ....? Ažurnija u plaćanju? Hahahah, kakva sad ažurnost, ako imaš jedan upit, ne skačeš na peti nego čekaš da vidiš šta će bit s tim prvim upitom, pa onda ideš na ostale ... Kako god, pozz.
2012 11 06
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 37