Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

cim sam stavila sliku bilo je 6 zainteresiranih za torbu,a uostalom posto je moja torba mogu je prodati kome zelim i tko mi se najvise svida.
2012 11 06
Naravno. Samo kazen, iz neke opće kulture i pristojnosti da se ne govori onda slikat ću ti pa da osoba čeka slike a ti u međuvremenu prodaš torbu, i da ako to i već napraviš da uljudno bar onda javiš osobi da si prodala torbu ... LP
2012 11 06
sve 5.
2012 11 06
evo i ja bi dodala jednu s kojom sam imala loše iskustvo: marijatina s curoma sam dogovorila zamjenu, poslala joj svoj paket odmah drugi dan više ni traga ni glasa od nje.. svoi paket nikad nisam dobila,a na poruke ne odgovara..
2012 11 06
i također negativan onima kojima se pošalje upit da bi htjeli kupiti nešto, pa ne odgovore ništa [:znoji] Pa mislim, ako vam nije u cilju prodati nešto onda šta radite tu, potrebno je 20 ak sek da se odgovori na poruku [:tuzan]
2012 11 06
..evo da se i ja uključim..znam i sama nekad dosta kasnit sa pošiljkama zbog faksa i svega,ali meni je jedna cura tihana2 mislim da je bio profil tjedan dana govorila kak je poslala paket..i onda odjednom ju vise nemozes ni naci..mislim ono..dogovorile se za zamjenu i sve super..ja poslala paket i ocekujem njen,a ono nista..mislim,vecina ljudi je sad u losoj financijskoj situaciji i puno znaci ako ces naci majicu ili hlace za 50-tak kuna nego dat 200-300 kn..i opet se nađe takvih koji će te zeznut zbog komada odjeće..mislim curo pa jesi ti bolesna ili što.. :/
2012 11 06
I mene je ta tihana2 pošteno nasamarila, mijenjale smo trapke za trapke i meni njene nisu nikako stizale. Kada sam ju zatražila da mi uslika potvrdu stalno se izvlačila da je kod dečka jer je on slao hlače pa da ona ne stigne to uslikat jer još šef voza vamo tamo itd.. Tek kada sam joj zaprijetila policijom hlače su mi se vratile idući dan i to hp expressom tako da sam još morala platiti i 40 kn poštarine. Ne znam da li je poslije otvarala nove profile ili ne, ime je Tihana Vučić pa svakako pripazite.
2012 11 07
i mene je sjeb,,,,,isto poslala majcu sa hp exp koju smo se mjenjale i nisam htjela platit !!!!nek joj se poderu te cizmice koje sam joj poslala!!!
2012 11 07
cure..jel iko suradivao sa curom koja se tu na krpicama zove mirelajaksic? naime trebala sam snjom(u ime svoje frendice) obavit primopredaju , htjela je kupit uggsice, sve se dogovorimo, u 6 na glavnom i na kraju ja ko glupaca cekam do 6i20 da se doticna ne bi uopce pojavila, frendica joj je ostavila neg komentar al se ova vise nikad nije oglasila...ko i martinadavor, tako se zvala na krpicama, sad vise nema profil tu kolko vidim, tlačila me bila za jedne stikle trebale se nac, otkantala me nekoliko sati prije dogovorene primopredaje jer je navodno imala temperaturu i nakon toga se vise nikad nije javila...a kolko vidim nema ni profil na krpicama vise...sve u svemu ovo je postalo leglo prevare...tu nisan dugo...mozda neka dva mjeseca, al na sto sam sve naisla to nisu istine..svaka cast na otvorenoj temi :)
2012 11 07
Lena88, mene također izluđuju već cure s upitima da se slikam iz svih mogućih kuteva pa se više ni ne jave. Ok, kužim, možda im se ne svidi, ali bar nek budu dovoljno pristojne pa to i kažu, ja tu ne vidim problem, niti bi se ljutila da mi se tako nešto napiše nakon mukotrpnog naslikavanja :) Ili, još bolje, one s rezervacijama.... Jooj obožavam kad me netko to pita, ja ostavim sa strane pa onda tjednima nema ni traga ni glasa!! GRRRRRR Mislim da treba otvoriti temu -BONTON-
2012 11 07
Obrisala sam ovu zadnju poruku,jer mi je cura obećala da će mi uplatiti novce na račun za sako koji sam joj poslala...Javim kako je prošlo.
2012 11 07
ja sam pocela odbijati ponude za zamjenu,a nađem da mi se nešto sviđa. strah me riskirati
2012 11 07
cure, da li je koja od vas poslovala sa shopingholicar? prekjucer sam kupila haljinicu, i strah me jer nema nijednu povratnu. znam, mozda je puhanje na hladno i mozda je nova cura, al provjeriti me nista ne kosta :)
2012 11 07
Joj Erica razumijem te, tako i mene bude strah kupiti nešto kad vidim da nemaju povratnu, ali onda opet kontam, pa sve smo mi tako počele.. samo pazim da artikl ne bude preskup u slučaju da je ipak strah opravdan.. A slažem se da nije u redu kada nekom pošalješ upit za kupnju, ne zamjenu i vidiš da se prijavi, ali ti nikad ne odgovori... a isto tako nije u redu kad te mrcvare da mjeriš, slikaš, a onda ne napišu ni da su odustale... bonton nula bodova...
2012 11 07
hej erika ...neznam mislim li na istu ali ako je ivana p.u pitanju.cure su imale losih iskustva [:sokiran]
2012 11 07
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 37