Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Super, onda predlažem svim članovima(novim) da ju dobro pročitaju :)
2012 11 07
i btw nakon što sam ju izgrdila promijenila je prebivalište u Zagreb! gospodična Lara Andrašek iz Novog Marofa!!!
2012 11 07
ja ne znam sta da radim, jucer je haljina trebala biti poslana ali shopingholicar je rekla da nije stigla i da ce danas. poslala sam joj poruku dal je poslala ali bez odgovora sam ostala. a prijava joj je bila prije 8 minuta.. svejedno imam joj adresu, drugi tjedan ionako idem za zabok a krapinske toplice su blizu, pa cemo se sigurno vidjeti [:smijesi]
2012 11 07
Boze sacuvaj svakakva svijeta
2012 11 07
i ja čekam duks već tjedan dana,ako sutra ne stigne neznam kaj ću ://
2012 11 07
Ne vjerujem što se sve događa, sve ovo je uzelo previše maha [:sokiran]
2012 11 07
evo sad sam dobila poruku da je haljina poslana. ne zelim osudjivati curu ali vidjeti cemo. mozda sve ispadne ok na kraju [:smijesi]
2012 11 07
Ja vidim da se ovdje najvise krade na zamjenama, zbog toga stvari ni ne mijenjam, samo prodajem, i kupujem.. Sto se tice ovih povratnih informacija, ne znam kako ce nove cure zaraditi povratnu informaciju, ako nesto ne prodaju, tako da neko mora biti "pokusni kunic".. Sto se tice administratora, ne znam sta oni rade, posaljes im poruku, niko ne odgovori na nju, nit' se sta desi.. Samo vidim da mi teme koje otvaram na forumu nestaju, iz ne znam kojeg razloga..
2012 11 08
Slažem se s marinicom87 da bi admin ponekad mogao malo više učiniti.. pogotovo kad mu/joj lijepo pošalješ mail, objasniš, serviraš sve crno na bijelo, tko je nešto ukrao pa otvorio novi profil, još imaš i razg kojim to možeš potkrijepiti.. pa vas par tako reagira u vezi nekoga, a na kraju.... ništa... da nema drugih cura s kojima nešto pokušavaš istjerati na čisto, upozoriti... bilo bi koma.. Hvala Bogu iako smo na temi "prevarantice"... još uvijek "poštene" mace kolo vode [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi] .. i dobra ti je ova za "pokusnog kunića"... baš je tako... netko mora i to biti...
2012 11 08
Ja sam administratoricu kontaktirala dosad dva puta, i uvijek mi je u roku "keks" odgovorila. [:smijesi] Već sam nekoliko puta bila "pokusni kunić" kojeg navodite, cure [:hihot] i dosad me nije bilo strah, ali nakon svih ovih napisa (jer temu redovito posjećujem) malo me ipak je, ali, nisam se još opekla, Bogu hvala, nadam se da niti neću. [:zaljubljen]
2012 11 08
Curke, jutros mi je stigao paket... Ne znam kako reagirati, curu nisam napala niti neću, a neću ju ni imenovati, čekam da mi se javi s nekim dobrim objašnjenjem... Dobila sam badić s crticama nekim plavim na prednjoj strani gaćica(kao od kemijske), ispod ruke s gornje strane je smeđkasta flekica kao i na stražnjem djelu gaćica(vjerojatno je sjela negdje ili se u moru uhvatilo), a onaj najgori dio je taj da s unutarnje strane gaćica ima bijeli obris fleke... Pogađajte od čega... U redu, on je opran, po mirisu se osjeti, ali jbmu kako to sve možeš "preletiti" odnosno ne vidjeti, pa naglasiti???? U opisu jasno piše: "ja ga uopće nisam nosila jer si ne izgledam dobro u njemu :D".... Što reći na to??? Kako reagirati?? Izgubljena sam...
2012 11 08
Da naglasim, paketić nisam platila, u pitanju je bila zamjena uz njenu nadoplatu, ja svoj paket nisam poslala još...
2012 11 08
Meni se povraća kad ovakve rečenice pročitam.. Da sam ti- ne bih joj poslala svoj paket.. a taj "nenošeni" badić bih joj vratila.
2012 11 08
mislim da trebaš imanovati... i vratiti badić, novac ako je uplaćen i mir... tako su drugi upozoreni, a ti si fer postupila... [:smijesi]
2012 11 08
ovdje zbilja ima svega... ali neznam što si misle... da će moći zauvijek tako... ja brojim mucice po svojim artiklima... brinem sve dok ne stignu na adresu... zato ostanem u šoku kad ovo pročitam...
2012 11 08
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 37