Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Povraća se i meni iskreno, toliko sam se zgadila da ga vrhovima prstiju dodirujem... Mislim nije u redu stvarno, lagati ovako, kao da ja neću dobiti paket i vidjeti to, još povrh svega da me imala namjeru zahebati čekala bi da pošaljem svoj paket, jer je rekla da kada meni stigne uplata i paket da mogu onda poslati, ovako mi stvarno ne ide u glavu... [:vrti] Baš me zanima "obrana" i objašnjenje... Mislim totalno nehigijenski, ajde flekice od kemijske ako jesu, možda su nastale i u trgovini, ali ovo među nogama... [:ljut]
2012 11 08
I mene zanima objašnjenje.. nadam se da ćeš ga podijeliti s nama [:ljut]
2012 11 08
Cura ima samo pozitivne komentare i sada ovako :/... Ne znam što misliti, ne želim ju osuđivati niti vrijeđati, ali ovo je prepreloše... Badić će sigurno ići nazad, jer ovo stvarno nemam namjeru nositi...
2012 11 08
Pdijelit ću objašnjenje s vama svima ovdje naravno, jer ako sam već započela priču i tražila savjet, red je i da kažem što će ona reći na sve to...
2012 11 08
meni se u zadnje vrijeme tak javljaju neke cudne..sve nesto kao iz osijeka..nema pov. info. odmah mi bed i razmisljat o prodaji/zamjeni.. :/
2012 11 08
ja samo nešto da se nadovežem na lollip, kada vidim da se prodaju čarape malo nošene, donje rublje pogotovo gaćice nošene jednom ili isprobane HALLO CURE to su stvari koje moraju biti potpuno nove ili ih ne prodajte, a to s flekom desilo se i meni i to na kratkim hlačicama i to još crvenim GROZNOOOOO letilo je u smeće isti čas sve, slučajno su i moji ukućani bili kraj mene, umirali su od smijeha šta sam to dobila i još sam ja na kraju bila predmet sprdnje. ( pa da sam bar krpu za čistit prašinu mogla napraviti od nje, ufff9, sad sam se iživcirala, pozz idem se ohladit
2012 11 08
ne zelim osudivati unaprijed , ali giga1994 mi se cini ipak sumnjivo...
2012 11 08
ja sam nedavno imala zamjenu sa giga1994 ona je mene pitala za zamjenu i našla sam si nešto kod nje i dogovorile se za zamjenu .Dog. smo se da iduči dan svaka šalje svoj paket i plača poštarinu kod slanja.I ja sam iduči dan poslala i platila poštarinu i čekala da dođe njezin paket i nema paketa i nema i ja joj šaljem poruke ne odg.al bila je tu jer sam vidla da je tu. I onda sam joj poslala da je bezobrazna bla bla bla i nakon dan dva mi dođe paket i dođe meni poruka ja sam tek sad dobila tvoj pakek a ti moj?? Ja u šoku ne vjerujem da je paketu trebalo tjedan dana jer sam več mjenjala sa curama (oke možda je čekala da ja prva pošaljem, al mogla mi je onda tako ljepo i reči da čeka da dođe prvo moj paket) došo paket al što je najgore ona je meni poslala paket al Hp expresom i to dan nakon što sam joj poslala poruku da je bezobrazna i da ne vjerujem da me prevarila i to na moj račun ja sam platila poštarinu 40 kuunaa!!!! Kao ja sam glupa pa nisam vidla na kutiji žig i datum kad je poslano [:ljut] Baš sam bila razočaranaa, stvari su bile očuvane i cura je bila simpa i brzo smo se dogovorile al nije se držala dogovora ispričala se kao da se zeznulaa kod slanja .Ali da joj nisam tak slala poruke tko zna dal bi ga uopče poslala [:tuzan]
2012 11 08
Meni se u zadnje vrijeme isto javljaju neke čudne cure koje imaju negativne komentare i još traže zamijenu,halooo?? Od kad je počela ova tema svatko ko mi se javi večinom odbijam jer mi je bed da me netko vara i uživa u mojoj teško zarađenoj robi :( Totalno sam jdna [:place]
2012 11 08
Narcisa znaam kako ti jee [:tuzan] Al ja još vjerujem da ima tu nas poštenih i pravednih curaa [:smijesi]
2012 11 08
Nadam se i ja [:kesi]
2012 11 08
Evo cure da vam javim... Dotična poriče da je to na badiću i da nije toliko luda da bi mi to poslala, još mi govori da sam bezobrazna, a na lijepo sam sve pokušala riješiti, samo sam bila detaljna i obrazložila sve, niti sam ju vrijeđala niti sam ju napadala. U svemu tome još mi je rekla "Baci ga u smeće, robu mi ne moraš poslati, dobiti ćeš novac i ja i ti smo završile.", na što naravno nisam pristala, jer novac ne želim, niti sam ja njoj prodala, niti sam dobila očekivano. Paket uredno šaljem nazad da se uvjeri u to da "nije luda". Dakle, u ovoj priči sam ja ispala luđakinja koja je namjerno, kada je stigao artikal, ostavila obris svoje pi*ke koji se već dobro uvukao u materijal, toliko da ga je nemoguće isprati. Na kraju krajeva da to sada idem napraviti namjerno, ne bih uspjela stvoriti tu famoznu "simbiozu" obrisa i materijala, a o ostalim "štetama" ne moram govoriti uopće, pošto je ova vrhunac svega.
2012 11 08
pa nisam sigurna, ali izgleda da je giga1994 stavila sad zadnjih par slika sa interneta i takoder je za zamjenu. a i mojekrpice123 mi se cini sumnjivo tako da obratite paznju i uvijek trazite dodatne slike
2012 11 08
Daa to sam i ja baš skužila da su zadnje slike skinute
2012 11 08
Nemam baš iskustva sa ovim načinom kupnje. Samo jednom(nedavno) sam kupila štikle preko jednog foruma i sve je bilo ok. Cura je odma spakirala kad sam joj rekla da uzimam, ja poslala novce i stiglo u jedan dan. Prošli tjedan sam se ovdje registrirala samo radi jedne trenerke, iako kćer gleda i neke druge stvari koje bi uzela. Ali nakon svega ovoga pročitanog, malo me strah. Ne kužim te koje traže da im se rezervira pa se više i ne jave kao i ove druge koje dobiju novce pa ti nikad i ne pošalju ili pošalju u svakakvom stanju. Ja mislim kupit novu trenerku i nije malo danas dat ni 50 kn da te netko zajebe a kamoli 300. A šta ću...mogu se nadati jedino da ih ima normalnih. Kako da budem donekle sigurna...adresa i br. telefona ne moraju ni bit pravi, zar ne
2012 11 08
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 37