Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

pozdrav curke, molim vas za malu pomoć :) sad mi je jedna curka javila da sam na popisu prevarantica a nemam program koji je potreban da otvorim fajl s imenima pa ako mi može koja od vas pročitati šta točno piše zbog čega sam na popisu i tko me stavio...hvala puno :)
2012 11 08
DeeDee...evo ja taman gledam, pišu samo imena, ne tko je stavio i zbog čega
2012 11 08
Dee, na popisu si.I to među prvima.Možda neka pogreška? S obzirom da imaš 100% povratnih info..
2012 11 08
pa ne znam ni ja, voljela bih da se ta osoba izjasni :(
2012 11 08
Probaj pročitati temu, netko te očito prijavio.
2012 11 08
deedeeblond, ako ovdje mozes naci ja sam napisala kakvo sam iskustvo imala s tobom, nisam rekla da si prevarantica ni nista tako, nego sam jednostavno napisala sta se desilo sa onim tenisicama koje sam ti bila poslala. mozes traziti sta sam napisala, ne znam na kojoj je stranici, ali molim te nemoj rec da lazem jer hvala Bogu imam spremljen nas razgovor. a negativno povratno inf. ti nisam ostavljala cisto da ne slusam vise tvoje uvrijede
2012 11 08
aha, ok, sad mi je jasno :) neću reći da lažeš ali i ja stojim iza svega što sam rekla još uvijek... ako je to dovoljan razlog za biti na popisu neka bude, prevarantica nisam nikada bila niti ću ikada biti pa sad tko hoće neka vjeruje a tko neće ne mora :) meni je iskreno žao što je s tobom došlo do pomutnje a što se tiče negativne povratne info slobodno ostavi, nemam problema ni s tim... još jednom žao mi je, voljela bih da su se stvari odvile drugačije ali eto nisu :(
2012 11 08
da ti je bilo zao sve bi bilo drukcije, i ne bi mi pisala onakve ruzne rijeci i svasta bez razloga. ali necu ulaziti u to, gotovo je
2012 11 08
žao mi jest ali ti si jedina osoba s čijim sam paketom ikada imala problema i nadam se da više nikada neću...zbog spleta okolnosti priznajem da sam ispala nepouzdana ali ne i prevarantica...upravo pročitah tvoj post zbog kojeg sam završila na popisu, nije da navodno nisam bila u Hr, već stvarno nisam bila jer zbog posla me često nema tu, tako da tvoj post stoji ali ne stoji uz takvu ironiju...lijep pozdrav
2012 11 08
a sta da vjerujem curi koja mi je to napravila i umjesto isprike psovala i pisala grozne rijeci... nije problem kopirat cu ovdje razgovor
2012 11 08
ne moraš mi vjerovati, ja govorim kako jest...ako imaš potrebu kopirati kopiraj, ja te spriječiti neću i ne mogu...
2012 11 08
necu biti grozna osoba i postedit cu te neugodnosti
2012 11 08
ovo se pretvorilo u teško s*anje.
2012 11 08
IrenaMax, teska prevarantica i kradljivica!!! uz mene, prevarila jos puno cura, radi svako malo lazne profile, i svaki puta navodno daje drugu adresu na koju joj se salju paketi evo adresa na koju sam ja slala: IRENA MATUOŠEK PUT PERINOVO 10 51 211 MATULJI fuj,. odvratno nesto.. sramota da takva stvorenja uopce hodaju po zemlji i udisu zrak
2012 11 09
ta je cura bila pod imenom irena86! meni je obecala dat 3 haljine za moje 1 hlače! skuzila sam po adresi,prestrasno!
2012 11 09
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 37