Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

cudesniormar, i ja sam gledala tu mojekrpice123, slike su s interneta.. [:frustriran]
2012 11 10
Bože sačuvaj [:hihot]
2012 11 10
Erica123 svaka čast za ovu IvanaL00 i meni je bila sumnjiva sa onim Isabel tenisicama i zato sam ju molila da mi ih slika ali ništa od toga, a sada vidim da je sve artikle i izbrisala [:hihot] [:hihot] Zato cure oprez ako vam je nešto sumnjivo tražite još slika ako netko ima ozbiljnu namjeru da proda svoje stvari ne će mu biti teško nešto ponovno slikati....
2012 11 10
da i ja sam trazila dodatne slike i rekla je da nije doma do pon, i da ce mi poslati kad dode doma ako ih do tad ne proda [:hihot]
2012 11 10
MojaRobica --> čim sam posjetila oglas tih uggsica učinilo mi se da sam slike već negdje vidjela [:smije] [:smije], ali tvoje su bile bolje kvalitete(ako se dobro sjećam), pa mi nije jasno što je ova radila s njima [:place], vjerojatno u svrhu ne prepoznavanja vlastite slike [:hihot]
2012 11 10
Sada sam išla vidjeti ipak nisu mutne, ali bile su na početku sigurna sam, jedino ako još netko nije ukrao sliku [:smije]
2012 11 10
lollip kopirala je sliku 100%Prijavila sam je,nadam se da će admini reagirati.Meni je to stvarno žalosno.Na šta su neke cure spremne.Jad i bijeda.
2012 11 10
Ma ljudi su postali očajni... Nzm kako ih nije sram blatiti svoje ime, a samim time i ime svojih roditelja... Tužno.
2012 11 10
ja sve više i više mislim da nas te cure šprdaju,dosadno im je u životu pa prave profile da nas šprdaju,STVARNO JADNO!! -.-
2012 11 10
Poštovana Garavušo (i ostale curke), moja isprika dotičnoj Lani Jurčević je prihvaćena, objasnila sam curi zbog čega sam burno izreagirala i ispričala sam joj se jer mi je žao što ju je moj stav povrijedio. Nisam nekakva balavica koja vara ljude, u cijeloj našoj priči dogodio se niz nepovoljnih situacija za obje i šta je tu je. Mislim da vijeđala nisam, nemam naš razgovor pa ne mogu tvrditi sa 100% sigurnošću ali znam da nisam tip osobe koja vrijeđa. Meni je taj dan pukao film zbog nekih privatnih stvari i nisam bila svoja. Znam da to nije isprika za takav način razgovora ali eto, čovjek sam pa griješim. Ona je bila moj prvi suradnik na krpicama, sve ostale cure s kojima sam surađivala su iznimno zadovoljne i mojim stvarima i mojim načinom odnošenja prema njima. Razlog zbog kojeg ovo pišem je taj što mičem profil jer moje ime na popisu mi uvelike šteti, cure su nepovjerljive i kao što je jedna curka upravo rekla - pušu na hladno. Ja vas sve u potpunosti razumijem, vjerovatno bih i sama tako reagirala na curu s popisa, sve mi je jasno, i sve 5, što znači da nema smisla ostati među vama. Lijep pozdrav i ugodno šopingiranje :)
2012 11 10
@Cudesni ormar - Osoba je stavljena već odavno na popis. @DeeDeeBlond - Ukoliko se rješila situacija pozitivno, nemaš razloga micat profil. Cure pušu na hladno, upravo zbog cura koje su i krive za ovakav nastanak situacije, koje su svojim prevarama nasamarile i novčano oštetile takve cure. Nije na meni da ti govorin šta ćeš, al nemoj micat profil, s obzirom da je situacija između tebe i dotične LaneJurcevic rješena, mislin da je nepotrebno a ti kako hoćeš. Lip pozdrav i tebi.
2012 11 10
Popis prevarantica prelazi svaku mjeru. skoro ce se tribati raditi popis postenih cura s kojima vridi i s kojima se moze surađivati...
2012 11 10
A napravit ćemo i to, nije problem [:jezik]
2012 11 10
Pozdrav svima, imam prijedlog koji bi mogao mozda biti od pomoci. Naime rijetke od nas na profilu drze svoju fotografiju pa mozda ne bi bilo lose da sve postene cure promijene slike i stave svoju fotku na profil!? Ja od pocetka drzim svoju sliku i draze mi je poslovati s nekim kome vidim lice, a i na taj nacin bi se nekako brze popamtile...eto.... ne znam......sto vi mislite o tome??? [:sramezljiv]
2012 11 10
Zasto sam na popisu sve imam 100% ? ne razumijem ,sramota.....
2012 11 10
1 2 ... 25 26 27 28 29 30 31 ... 37