Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Cure moje...prijavljujem vam da mi je upravo korisnica PEPSI ostavila negativnu povratnu informaciju iz osvete jer sam javno objavila njeno puno ime i prezime na ovom podforumu PREVARANTICE. Riječ je o LORENI ČERVAR, koja je tada imala profil LADYGAGA, a ovo vam je ČISTI dokaz da su oba profila, znači PEPSI i LADYGAGA iste osobe!!! Mislim stvarno, kako neka osoba s kojom nikada nisam surađivala mi može ostaviti negativnu povratnu info, ovo je zbilja veliki POZIV administratoru ove stranice da poduzme RADIKALAN POTEZ što se ovoga tiče! OVO GOVORIM U IME SVIH POŠTENIH CURA OVDJE NA KRPICAMA I KRAJNJE JE VRIJEME DA SE NAPOKON NEŠTO PODUZME!
2012 11 10
Vlatkasplit - Pogledaj post prije tvog ...
2012 11 10
Mene spasio vikend i što banka ne radi transakcije, jer sam sinoć bila uplatila IvaniL00 mada mi je sve bilo sumnjivo i sad vidim nema više artikala.
2012 11 10
Upravo sam javila sam administratoru čitavu situaciju i apelirala da se napokon nešto poduzme što se tiče ostavljanja povratnih informacija osobama s kojima nikada nismo surađivale! Jer mislim da je prevaranticama najveći trn u oku činjenica što je pokrenuta ova tema i što se ovdje vrlo lako mogu razotkriti i upravo zbog toga bijesno ostavljaju negativne povratne informacije curama koje im napokon stanu na kraj! Trebamo se udružiti i "naučiti ih pameti" [:frustriran]
2012 11 10
Helica daj molim te napiši broj njezinog računa i ako ti je dala neko ime... bar da nešto imamo, ne će moći tako često ni mijenjati broj računa [:hihot] [:hihot]
2012 11 10
Poslala sam joj poruku pa ću pričekati da mi odgovori, možda ima neko objašnjenje.
2012 11 10
Za što si joj uplatila?
2012 11 10
Za ljubičastu Marc Jacobs torbicu.
2012 11 10
Ok. Ja sam mislila da za tenisice, ok onda... sretno [:smijesi]
2012 11 10
ta ladygaga mi je susjeda,na koju stizu paketi jel je ona zavrsila u bolnici.tamo sam kod svojeg dečka-policajca koji ce ako se ovako nastavi dolaziti kod vas. nikad nikog nisam uskratila ni prevarila..onda bi imala negativne komentare zar ne?
2012 11 10
svakog s kim sam suradivala mozete slobodno pitati i sve ce se vidjeti......uzivajte s šopingom,a vlatkasplit -ja s tobom nikad u zivotu nisam suradivalaa i to sam rekla adminu ,povratnu sam ti izbrisala jel nisam zla i znam da nisam nikad nikome nastetila....eto,bar sam medu poštenijim curkama ovdje :)
2012 11 10
Sanja Červar br. računa Zag.banka 3213960796, - i naravno paradiraš pod nadimcima LadyGaga, Pepsii,Monikamona, i sad najnoviji Ornela. Nemoj me vuć za jezik i pametnije ti je prestani dok još neke informacije ne otkrijen ovde.
2012 11 10
drage cure,ovdje samo kupujem i iznimno mi je važno znati s kim smijem poslovati,može li netko napraviti temu ili je već ima a ja je nemogu naći,da u toj temi budu samo imena i prezimena i adresa prevarantica i da nemože nitko ništa pisat osim toga navedenog a da se ovdje onda objasni razlog stavljanja na listu?? hvala puno cure [:jezik]
2012 11 10
Ornela...Sanja Červar prije možda tri miseca mi je digla tlak na 1000. dobila sam predivnu trenerkicu od nje,ALI SAM DOSLOVNO BILA PRISILJENA NA KUPNJU. bila je subota popodne,i kažem joj da uzimam trenerku i dam podatke.za 5 minuta joj javim da ipak ništa,da odustajem (i još nisam bila uplatila novce),jer sam bila glupa i nisam procitala njene povratne i strah me sa takvom osobom trgovat. a ona mi je prodala pricu da je ona odmah isti tren meni poslala trenerku,da sam neodgovorna itd. da živi pokraj pošte,da joj mama radi u pošti. u ponediljak kaže da joj mama nije u subotu poslala paket da ce navecer.u sridu nisam dobila pa mi opet proda pricu da je mama zaboravila da ce u sridu navecer.uglavnom sam se nacekala,naživcirala. i još...traži da joj ostavim povratnu.pludila sam i rekla joj da mi se više nikad nije javila i da neželim imat posla snjom.a ona da to nije uredu od mene jer nije bitna usluga ,nego kakva je roba.
2012 11 10
ajme ovo je preslo svaku mjeru. uvijek ce se naci neki biser.. nikad kraja ovome
2012 11 11
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 37
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija