Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Pletenice boxbraids

Zna li netko di se mogu naruciti umetci za boxbraids ali da brzo dodju? :) i ima li mozda cura u Zg koje to rade povoljnije nego u salonima?
2018 04 12
Pozdrav. Meni ih je frendica iz Italije nosila, mislim da je bilo oko 60-70kn po paketu, s tim da ide cca 5 paketa, ali ovisi o gustoći kose naravno. I kad sam ja uzimala bilo je svih mogućih boja, kombinacija kao ombre, od roze, plave, zelene, crvene do prirodnih boja, a i miksano. Mogu ju pitat kakvo je stanje sada sa tim u Italiji. Ima uvijek cura koje bi plele na crno,tj van salona po manjoj cijeni.
2018 04 13
> Nika1Nika: > > Estera00: > > Zna li netko di se mogu naruciti umetci za boxbraids ali da brzo dodju? :) i ima li mozda cura u Zg koje to rade povoljnije nego u salonima? > Isto me zanima! 😀 > Imam kovrcavu gustu kosu i spasio bi me neki protective style s vremena na vrijeme 🙆 ciljam na marley twist pa ako imate preporuku za nekog kvalitetnog u Zagrebu-javite!🙂 Ja sam guglala dosta, ali preskupo je, zna biti i oko 2000 kn, mislim realno toliko i vrijedi rad, ali meni bi frendica to napravila samo da kupim umetke, ima ih na wishu i evayu jeftino, ali meni trebaju hitno kroz tjedan dana :(((
2018 04 18
ja bih samo podigla temu i pitala jesu li ti pletenice bile teške na kosi? jel te bolila glava od njih? :)
2018 07 23
slucajno sam naletjela na ovu temu...ako ce vam ikako pomoci,meni je radila cura u Sl. Brodu za 100e prije mj dana....iz moje okolice dosta njih ide kod nje.. dosta sam istrazivala o tome a kada sam cula za cijenu koja se krece u ZG. odustala sam. Seka je pronasla curku u Brodu i nismo se ni malo dvoumile.prezadovoljna sam izgledom,kvalitetom i cijenom :)
2018 07 24
essa123 imas li sliku mozda koju? :D i jesi toj curki donijela svoje umetke ili ona ima svoje
2018 07 25