Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Hak - ispit iz voznje

Pala sam dvaput, položila iz treće. Padala sam zbog gluposti. Tada mi je to bilo koma, ali danas sam im zahvalna jer sam iz te auto škole izašla kao jako dobar vozač. Posebno poludim kad vidim mlade vozače i kaj delaju na cesti pa se svaki put zapitam, koja budala ga je pustila na vozačkom. Po meni se ne trebaju nikakve greškice opraštati jer u prometu su u pitanju ljudski životi i greškice mogu napraviti veliku štetu pa i smrt kao posljedicu. svima nam je lova problem, al tak je kak je...
2018 05 14
Pazi na pogreške koje su neoprostive (žmigavac, semafor, pješački, znak stop, kad kod parkiranja dodirneš rubnik...) i moli se da ti je ispitivač ok. Ja sam položila iz druge i stala sam na znaku gdje nemam prednost (naopaki trokut) jer mi je instruktor rekao da tu uvijek stanem jer je nepregledno, a kada sam polagala kiša je lijevala. Ispitivač se tu naljutio i rekao je da nemam tu šta stajati. Tako da, možda te tvoj instruktor uči nekim sitnicama koje ispitivač ne voli, ali to ne ističe. Meni je instruktor rekao da taj ispitivač voli moj način vožnje (stalne provjere, sve polagano i tako). Meni je to bilo jako stresno jer nisam bila pri novcima, ali ajde, i to je prošlo. Poslije čovjek zaboravi na sve. Samo što opuštenije i prije si u glavi odrediti na koje sve detalje moraš paziti. Moj ispitivač je volio kad ti tijekom cijele vožnje stalno gledaš unutarnji retrovizor jer tako pratiš promet, a ne samo kad želiš skrenuti ili se prestrojiti. U svakom slučaju, puno sreće želim jer je meni jedino sreća pomogla :)
2018 05 30
1 2