Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

LetGo aplikacija- NE RADI?!

Pozdrav svima, pred nekih par mj sam i ja počela koristiti aplikaciju LetGo. Sve je bilo super do posljednjih mjesec dana. Kad uđem u palikaciju nikakvi artikli mi se ne prikazuju, niti u kategorijama niti na svom osobnom profilu. To je postalo skoro pa svakodnevno. Proradi na par min, čim izađem i uđem opet sve nestane. Dali se još netkom to dešava ili je samo kod mene nastao nekakav kratki spoj? Hvala unaprijed :)
2018 05 08
Kod mene sve normalno
2018 05 08
I kod mene tako otkad sam kupila novi mobitel Huawei, dok je na Sonyu normalno sve radilo, žalila sam se službi za korisnike i njihovo objašnjenje je da znaju za taj problem i da je kvar samo na Huawei uređajima i da rade na tome da se to popravi, no međutim to se nije nikada popravilo i odustala sam od aplikacije jer mi apsolutno nikada ne radi.
2018 05 08
> sansnova: > I kod mene tako otkad sam kupila novi mobitel Huawei, dok je na Sonyu normalno sve radilo, žalila sam se službi za korisnike i njihovo objašnjenje je da znaju za taj problem i da je kvar samo na Huawei uređajima i da rade na tome da se to popravi, no međutim to se nije nikada popravilo i odustala sam od aplikacije jer mi apsolutno nikada ne radi. E pa i ja imam novi mob i to Huawei Hmmm :/ Znaci tu je problem...A sto kazete, napraviti ce se nikad...Ali mi je opet cudno jer mi je radila jedno vrijeme i sad pred eto mj dana je pocelo stekati. U pocetku nikakvih problema nije bilo...
2018 05 08
> littlegirl: > Kod mene sve normalno Hvala na odg. Ocito je problem u mobitelu. .
2018 05 08
Meni ponekad na Letgo uopce ne dođe obavijest da sam dobila poruku pa je neozbiljno prema kupcima (iako tamo ni nema bas ozbiljnih kupaca 😂) jer ju tek vidim kada bas idem pogledati..a nemam naviku svaki dan
2018 05 08
Ja imam samsung i isto kao i vi imam problem..Ja mislim da je do aplikacije..
2018 05 08
Ja imam isto Huawei i takav isti problem sam imala sa aplikacijom nekih 3 mjeseca. Ovo će možda zvučati smiješno no meni je sve bilo okej sve do određenog trenutka, a to je kad mi se baterija ispraznila ispod 40% i nakon tog nebi vidjela više niti jedan artikal i čim bi ga u tom trenu stavila na punjač i kad bi se razina baterije povisila na 41% opet bi sve bilo okej i to mi se tako dešavalo 3 mjeseca i samo kad bi mi se razina baterije spustila ispod 40%. Samo od sebe je prestalo :)
2018 05 09
Možda će vam biti smiješno..ali ni meni nije radila, dok nisam skužila da mi je "ona suzica" (lokacija) isključena! :') :')
2018 05 09
Ima tu svega po malo..Mene aplikacija sama odjavi bez da me pita,pa se moram ponovo prijavljivati..😀 I sa krpica se nikad ne odjavljujem jer mi se neda svaki put ponovo logirati,kad pogledam a ono pise zadnja prijava prije 1 sekundu,kako kad se uopce nisam odjavila..🤔😀
2018 05 09
> fadila1966: > Ima tu svega po malo..Mene aplikacija sama odjavi bez da me pita,pa se moram ponovo prijavljivati..😀 > I sa krpica se nikad ne odjavljujem jer mi se neda svaki put ponovo logirati,kad pogledam a ono pise zadnja prijava prije 1 sekundu,kako kad se uopce nisam odjavila..🤔😀 da da, stalno odjavljuje bez da znaš, tako da pol ljudi ne zna da ih je izlogiralo pa ne vide poruke tjednima i mjesecima :-D
2018 05 09
meni je na Huawei mobu radila normalno,sad na drugom nece. otvori aplikaciju,ali ne vidim slike.
2018 05 09
Evo da se i ja nadovežem :) Stavila na Let go odjeću i vidim nitko mi ne piše. Mislim si pa dobro, ljude ne interesira. Spojim se neki dan preko laptopa kad ono 7-8 poruka koje nisam uopće vidjela preko moba tj nisu mi došle. Ništa, uzela njihov kontakt mail, poslala im poruku da porade na chatu, u odgovoru mi napisali da im dam svoje podatke (tipa koji mob koristim itd) i od tada ništa. Nit chat radi nit se oni javljaju. Užas
2018 05 09
Pa i meni je tako, lokacija je uvijek ukljucena, aplikacija im ocito ne radi dobro i to je to, i radi toga sam odustala od njih.
2018 05 09
Evo danas su uveli br.tel.prije opisa proizvoda pa ce to vjerojatno pojednostavniti prodaju buduci poruke strasno kasne,nekad i mjesecima😱
2018 05 09
1 2 Sljedeći