Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Factcool kupovina savjeti

Pozdrav curke! Ima itko kakvog iskustva s kupnjom preko Factcool stranice? Konkretno me zanima obuća, je li ok kvaliteta i jesu brojevi stamdardni pošto duljine gazista ne pisu:/ Hvala;)
2018 05 26
ja sam kupovala dosta, u biti to je naša verzija sports directa. roba je ok, ja sam uglavnom zadovoljna, pouzećem sam plaćala ja mislim nekih 7 kuna poštarinu tj neku naknadu, i ništa više muž nije bio zadovoljan sa karrimor tenisicama, ali to ovisi od marke do marke jedino što u opisu znaju pogriješiti (lijeni za prevest kako treba) pa smo naručili jedne tenisice za koje je pisalo da su kožne, a došle od umjetne kože da bih ja na sports directu provjerila iste tene i tamo piše da su synthetic leather, a ovi naši napisali od prave nije ista stvar!!! zvala sam ih da se žalimo, nisu ništa napravili, obećali su da će grešku odmah ispraviti, ali kad sam provjeravala i dalje je ostalo isto... dakle, opis najbolje provjeriti na drugim stranicama
2018 05 26
Imam dvoje Lotto tenisice, narucila sam br. 39 i taman su mi pa mislim da su brojevi realni..Suprug je narucio br. 42 koji inace nosi i isto su mu dobre..Narucio je i zimsku jaknu u velicini koju nosi, takodjer mu je dobra..To je bilo proslo ljeto pa neznam dali su od tad sta mjenjali jer nisam gledala..
2018 05 26
Super! Puno hvala;)
2018 05 27
Koliko sam uspjela primjetiti, factcool prodaje sve isto što i strops, samo skuplje. Ja naručujem preko stropsa, nije baš sve i uvijek identično kao na slikama, ali u suštini sam zadovoljna kvalitetom i cijenama.
2018 05 29
Factcool je ništ koristi.Pod brendiranom robom prodaju turski bofl.Nema zamjene,a pošalju robu s greškom. Nude povrat novca,koji se prema forumima čeka do u nedogled.Nemojte tamo kupovati ako ste pametni. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/88219b6ccf622f5876961db9ea1d6f30.jpg)
2021 02 13
+1 Aliexpress - alii.pub/6eiwfz iskreno PREPORUČAM svakome!
2024 03 21