Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Otkup knjiga antikvarijat

Pozdrav, Zanima je li itko prodavao knjige u antikvarijatu? Specificno onom Jesenski i Turk? Koje knjige primaju (znam da im trebam poslat mailom što želim prodat, ali čisto da mi netko okvirno kaže što su prodavali) i kakve su cca cijene otkupa? Ili ako imate neki drugi antikvarijat za preporučit? Hvala!
2018 06 10
Pogledaj si na libri.hr. Tamo imaš otkupnu tražilicu, ukucaš onaj kod sa stražnje strane knjige i odmah ti izbaci cijenu.
2018 06 10
Gledala sam na toj stranici i vise manje mi je za sve doslo izmedu 3.17kn - 11kn, sto mi se čini jako niska cijena za knjige koje su koštale i po 150-200kn i u super stanju. Zato me zanimalo daju li u svim antikvarijatima tako niske cijene ili ipak malo bolje?
2018 06 11
ja sam ezop antikvarijatu bila prodala 5 knjiga, dobila sam za njih 50kn. al koliko sam skuzila vecinom 5-10kn nude za knjige...
2018 06 14
Tuzno je sto se za udzbenike dobije vise 😞 Ali opet bar se ovako odjednom rješim hrpe stvari
2018 06 15
Bolje je prodavati i kupovati ovako preko raznih oglasa nego u antikvarijatu!
2018 07 02
> s32s32: > Bolje je prodavati i kupovati ovako preko raznih oglasa nego u antikvarijatu! Slazem se, ali ovako ide jako sporo i neke stvari se nikad ne prodaju. Ideja da samo odnesem sve u antikvaijat i rjesim se toga u jedno popodne je zvucala puno bolje :)
2018 07 09
Meni se libri.hr puno bolje isplatio. Za punu kutiju onih knjiga iz vecernjaka koje sam prodavala kad sam se selila zaradila sam 300 kuna (plus neki ljubici s tvrdim uvezima uz te iz vecernjeg) s time da ti dodu na kucnu adresu preuzmu to i nakon tjedan dva su ti novceki an racunu ako se dobro sjecam
2018 07 21
> AnaKAna: > Meni se libri.hr puno bolje isplatio. Za punu kutiju onih knjiga iz vecernjaka koje sam prodavala kad sam se selila zaradila sam 300 kuna (plus neki ljubici s tvrdim uvezima uz te iz vecernjeg) s time da ti dodu na kucnu adresu preuzmu to i nakon tjedan dva su ti novceki an racunu ako se dobro sjecam Kako ste im poslali knjige? Poštom ili prihvaćaju i Tisak?
2018 12 12