Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

... bez obzira koliko ugodan razgovor preko poruka bio. Dakle, ne uplaćivati prvi profilima bez povratnih. Proguglajte sve živo i osigurajte se od ovih ljetnih prevara. U suprotnom Ani Mate i sličnima osiguravate dugo toplo ljeto na valovima vaših para. Pls!!
2018 06 12
preklinjem vas odgovorite na poruku,ima tj dana čekam,negativna mi krasi profil,a o dotičnoj sam otvorila i temu da upozorim ostale
2018 06 12
POštovanje,ne znam da li pišem na dobrom mjestu,kupila sam tenisice od zokili all star za 180 hrk i nakon uplate mi se cura javi da je uplata vidljiva i da joj pošaljem adresu.Idući dan šalje poruku sa kako kaže kuminog profila sesiloki,da joj je njezin profil zoklil blokiran ali da mi javlja da tenisice salje u toku dana.Ja znam da poštom vrlo brzo stigne paket a od tada je prošlo 6 dana,jos ništa.Poslala sam upit i na taj profil sesiloki ali nitko ne odgovara.Uplatu sam pustila na Zoranu Pjević pa eto ako je tko još u problemu kao ja da me utješi.
2018 06 12
Treba guglati osim IBAN-a i ime i prezime. Obavezno guglajte sve podatke koje dobijete jer muljatorice mijenjaju brojeve IBAN-a.
2018 06 12
> Tanči14: > Treba guglati osim IBAN-a i ime i prezime. > Obavezno guglajte sve podatke koje dobijete jer muljatorice mijenjaju brojeve IBAN-a. Da. Prvo nick da se iskopaju teme ukoliko ih ima, a potom IBAN.
2018 06 12
> Admin2nd: > sorry, imam ispit sutra pa nisam čitala inbox jer sam u knjigama :| oprosti,a ja navalila haha nadam se da je pozit.ishod
2018 06 13
Provjeravajte Iban,odite osobno u banku uplacivati.
2018 06 13
Ajme, sinoć me jedna korisnica izmasirala da ju hoću zavaljati za 50 kn jer ne želim poslati pouzećem..kad vidim ovakve teme, smrači mi se.
2018 06 13
Izgleda da ta prati i forum, jer evo sada odjednom ima jednu povratnu informaciju i to pod prodavač, koja sadrži samo smajl. Ne znam kada je uspjela nešto prodati, tek je otvorila profil, među prvima je pod "novi članovi", a bogme nema niti ništa označeno kao prodano, već samo ta 4 artikla koja i ima od kada je otvorila profil.
2018 06 13
I sad je povratna nestala. O.o
2018 06 13
Mogla bi brzo prodati sandale..
2018 06 13
Znala sam, znala! Slika je ukradena od te korisnice. Samo da nitko ne nasjedne, već imaju 9 "sviđa mi se".
2018 06 14
S doticnom sam imala komunikaciju. Bogu hvala nisam nasjela a sudeci po "jel" komunikaciji je Ana Mate ilti par Barbaric. Obrazlozila mi je da nije mogla postaviti svoje fotke iz nekog razloga pa je "ukrala" sa drugog profila. Samo to je za blokadu ak nista drugo
2018 06 14
JosipaLugovicJo, hvala vam što se javljate sa svojim iskustvom s dotičnom korisnicom. Nadam se da će adminka reagirati. No što vrijedi blokirati pofil, kad će taj čas napraviti novi. Kako ste zaključili da je to možda Ana Mate?
2018 06 14
Po specificnom nacinu komunikacije tj pravopisu
2018 06 14
1 2 3 4 5 ... 15 Sljedeći