Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Preklinjem vas da ne uplaćujete profilima bez povratnih..

> Marcia: > Tako je Sonja90. > Hvala, tko zna koliko bi njih pokrala da joj je uspjelo. > A što vam nije sumnjivo i to što losijek ne želi svoje novce nazad? > Njena izjava: > "Nikakve novce ja ovdje ne utjerujem niti ih pokušavam vratiti!" > Pa naravno da ih ne utjeruješ. Kad sve što govoriš su laži. > Da si ti zbilja pokradena i prevarena htjela bi svoj novac nazad itekako. Haha, da :D Ona upozorava druge :D ..da, ali kako bi dobila povjerenje. Sreca nema prevarenih, ima ali ta je tako i tako pokrala druge pa dobro, sto se tu moze, karma je opasna stvar.
2018 06 15
Ona ce na kraju samu sebe pokrasti 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Al za stvarno
2018 06 15
> JosipaLugovicJo: > Ona ce na kraju samu sebe pokrasti 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Al za stvarno 😂😂😂😂
2018 06 15
Haha, u redu je upozoriti druge, no isto tako je u redu i boriti se za svoje nazad. Kao što bi vjerujem i znam svaka od nas ovdje da je prevarena tražila svoje nazad. Slažem se, karma je nama svima utjeha za nju i takve poput nje. :D
2018 06 15
Ana Mate može pisati što hoće, tražiti pažnju, pa i sve živo namljeti što je vjerujem vama JospaLugovicLo ona namljena u inbox. Ona je željna pažnje pa mora krasti, lagati, toliko spletkariti i iskazivati samo zloću. Čisti apsurd!! Jer je ona jadna željna pažnje?! Ona je bez da je i trepnula, hladnokrvno, pokrala, izigrala i prevarila toliko ljudi da im se više ne znam ni broj. Nikad, ali baš nikad neću pasti na to što napiše. Njene manupulacije i jadikovke nikad neću progutati. Nije vrijedna ni žaljenja, nego samo i jedino prezira. Kad bolje razmislim ni toga, nije vrijedna NIČEGA.
2018 06 15
> Marcia: > Ana Mate može pisati što hoće, tražiti pažnju, pa i sve živo namljeti što je vjerujem vama JospaLugovicLo ona namljena u inbox. > Ona je bez da je i trepnula, hladnokrvno, pokrala, izigrala i prevarila toliko ljudi da im se više ne znam ni broj. > Nikad, ali baš nikad neću pasti na to što napiše. Njene manupulacije i jadikovke nikad neću progutati. > Nije vrijedna ni žaljenja, nego samo i jedino prezira. Kad bolje razmislim ni toga, nije vrijedna NIČEGA. Potpuno se slažem, s obzirom šta sam sve pročitala o njoj i njenim prevarama, upravo tako... ne zaslužuje baš ništa, ni trunku pažnje, a bome ni obzira. A ne znam zašto svi ovi, tako očito prevarantski profil, nisu već blokirani :/
2018 06 15
Slazem se u potpunosti. Ona je tisuce lica u jednoj osobi.
2018 06 15
> Marcia: > Tako je Sonja90. > Hvala, tko zna koliko bi njih pokrala da joj je uspjelo. > A što vam nije sumnjivo i to što losijek ne želi svoje novce nazad? > Njena izjava: > "Nikakve novce ja ovdje ne utjerujem niti ih pokušavam vratiti!" > Pa naravno da ih ne utjeruješ. Kad sve što govoriš su laži. > Da si ti zbilja pokradena i prevarena htjela bi svoj novac nazad itekako. Da znate nešto o pravnim činjenicama, znale bi da TRAŽITI NAZAD 200 KUNA NEMA SMISLA! Odnosno, ne isplati se jer po zakonu, troškovi koje bi ja snosila kao tužitelj i onaj koji podnosi prijavu i izvlači policiju na teren su cca 2000 kn. Vidim da ovo više nema smisla. Imam ja pametnijega posla nego se prepucavati sa vama koje samo čekate ne znam ni ja šta da bi graknule na nekoga, a ja sam najbolju namjeru imala. Sve to netko gore vidi.
2018 06 15
> Marcia: > Smrdio je meni odmah profil losijek. Po samom razvoju situacije: > 1. Kada sam u ovoj temi iznjela profil bkaobarbara12 i sve vezano za njega. - Malo poslije toga evo pozitivne povratne informacije na njenom profilu kao prodavač od korisnice losijek. - zatim pišem to odmah u temu. - Malo poslije toga povratna nestane. - Zatim dokazi naviru jedan za drugim, moje tvrdnje se potvrđuju. - Padne mi na pamet taj profil koji je maknu povratnu losijek, da je također njeno maslo. - Kad ono malo poslije toga javlja se losijek kao žrtva > Kužite, kako je sve popratila što sam iznosila, tako je i djelovala, sukladno tome, i na kraju kad sam zaključila da je i losijek profil za manipuliranje nama svima - javlja se sa svojom pričom kao ŽRTVA. Potpuna laž što ste iznijeli. PRVO SAM JOJ DALA POZITIVNU RECENZIJU - kada smo riješile uplatu. KADA SAM SHVATILA O ČEMU SE RADI - maknula sam ju. Presmiješni ste kako iskrivljujete stvari! Ja prema vama ovako bezobrazna biti neću. Ne treba meni to da glumim žrtvu draga moja ;) prestara sam ja za ove vaše igrice i navlačenja!
2018 06 15
> losijek: > > Marcia: > > Tako je Sonja90. > > Hvala, tko zna koliko bi njih pokrala da joj je uspjelo. > > A što vam nije sumnjivo i to što losijek ne želi svoje novce nazad? > > Njena izjava: > > "Nikakve novce ja ovdje ne utjerujem niti ih pokušavam vratiti!" > > Pa naravno da ih ne utjeruješ. Kad sve što govoriš su laži. > > Da si ti zbilja pokradena i prevarena htjela bi svoj novac nazad itekako. > Da znate nešto o pravnim činjenicama, znale bi da TRAŽITI NAZAD 200 KUNA NEMA SMISLA! > Odnosno, ne isplati se jer po zakonu, troškovi koje bi ja snosila kao tužitelj i onaj koji podnosi prijavu i izvlači policiju na teren su cca 2000 kn. > Vidim da ovo više nema smisla. Imam ja pametnijega posla nego se prepucavati sa vama koje samo čekate ne znam ni ja šta da bi graknule na nekoga, a ja sam najbolju namjeru imala. > Sve to netko gore vidi. Cinjenica je da si lagala. Sve On gore vidi.
2018 06 15
Sto se tice profila BkaoBarbara takoder sam prevarena, ali hvala Bogu nisam uplatila novce nego sam napravila zamjenu i kad mi nakon 2 dana nije dosla sifra, otisla sam na profil i imala sta vidjeti, 5 negativnih, pa sam brze nazvala tisak i preusmjerila paket. A sto se tice ovog profila loosijek, smatram da nije ona ta koja vara u duetu s njom, nego da je isto prevarena. Toliko od mene :)
2018 06 15
> JosipaLugovicJo: > > losijek: > > > Marcia: > > > Tako je Sonja90. > > > Hvala, tko zna koliko bi njih pokrala da joj je uspjelo. > > > A što vam nije sumnjivo i to što losijek ne želi svoje novce nazad? > > > Njena izjava: > > > "Nikakve novce ja ovdje ne utjerujem niti ih pokušavam vratiti!" > > > Pa naravno da ih ne utjeruješ. Kad sve što govoriš su laži. > > > Da si ti zbilja pokradena i prevarena htjela bi svoj novac nazad itekako. > > Da znate nešto o pravnim činjenicama, znale bi da TRAŽITI NAZAD 200 KUNA NEMA SMISLA! > > Odnosno, ne isplati se jer po zakonu, troškovi koje bi ja snosila kao tužitelj i onaj koji podnosi prijavu i izvlači policiju na teren su cca 2000 kn. > > Vidim da ovo više nema smisla. Imam ja pametnijega posla nego se prepucavati sa vama koje samo čekate ne znam ni ja šta da bi graknule na nekoga, a ja sam najbolju namjeru imala. > > Sve to netko gore vidi. > Cinjenica je da si lagala. Sve On gore vidi. Gdje su onda moji novci draga?! Hajde mi i to objasni!!
2018 06 15
Kako je moguce da si uplatila novce na Anin broj racuna a Ana ti poslala taj broj racuna sat vremena nakon te tvoje uplate?
2018 06 15
> gabi96: > Sto se tice profila BkaoBarbara takoder sam prevarena, ali hvala Bogu nisam uplatila novce nego sam napravila zamjenu i kad mi nakon 2 dana nije dosla sifra, otisla sam na profil i imala sta vidjeti, 5 negativnih, pa sam brze nazvala tisak i preusmjerila paket. > A sto se tice ovog profila loosijek, smatram da nije ona ta koja vara u duetu s njom, nego da je isto prevarena. Toliko od mene :) Hvala lijepa!
2018 06 15
> JosipaLugovicJo: > Kako je moguce da si uplatila novce na Anin broj racuna a Ana ti poslala taj broj racuna sat vremena nakon te tvoje uplate? Koliko puta trebam ponoviti da sam ju pustila cijeli dan da mi pošalje potvrdu, pa sam TOČNO U 13:00 IDUĆI DAN poslala ovdje sve fotke razgovora?! Pogledaj malo bolje što sam pisala i kada. I prestanite me optuživati za ovakve gnjusne stvari! I da, kako molim vas netko može 'falsificirati' vrijeme, a i uostalom fotku potvrde plaćanja iz banke? Ne zanimaju me vaše teorije zavjere i gluposti, ja sam svoje rekla u najboljoj namjeri DA SE OVO NE DOGODI VIŠE.
2018 06 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 15