Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lista loših korisnika

@mojestvarchice - možda bi ona sebi od toga jastučnicu napravila [:smije] . Svakako najodvratnije iskustvo koje sam do sada uspjela primjetiti... [:ljut]
2013 05 10
meni je cak toliko neugodno bilo dosad da mi je sad vec smijesno postalo. hvala. krave telila, haha. jedna cura je rekla da mrlje izgledaju ko od gnoja koji je iz dekubitusa iscurio, a ima i nekih manjih laganosmedjih mrlja kao od osusene krvi ili sladoleda od cokolade, ne znam... ili od blata. to je misterij.
2013 05 11
Odnesi na DNK analizu [:smije]
2013 05 11
mojestvarchice@ baš mi te žao na šta si naletjela o fuj fuj:((( koja prljavica, i jadnica nevjerovatno [:frustriran] samo mi je fascinantno šta bi ona napravila od te posteljine?? i još bi ti to trebala držati u kući ,da joj ga možeš vratiti, ma daj [:frustriran] još da kakvu bolest od toga pokupiš [:ljut] fuuuuuuuj !!!
2013 05 11
hvala. ne znam, mozda je mogla izrezat srca pa nesto od tog napravit. ma, zalosno. nek se usreci.
2013 05 11
Curke OPREZ!!!! Mislim da se radi o prevari, profil je sumnjiv, slike s neta i želi samo zamjenu..pripazite, profil se zove Mateafilic
2013 05 14
[:tuzan]
2013 05 15
@Ognjena - da nema drugačije nego ići kući... Nekima prijetnje upale, nekima ne(meni osobno također nisu upalile za ženu udaljenu 400tinjak km od mene), pa ne preostaje ništa drugo nego na vrata.
2013 05 15
@lollip- zenska mi je ostavila 2 negativna komentara?! jel to uopce moguce ako smo imate jednu zamjenu? prijavila sam krpicama, ali nitko ne reagira.. stvarno ne mogu vjerovati sta se ovdje dogada... pa prevara je moguca bez ikakvih posljedica [:place] mislim da vise necu mijenjati nikad nista, samo iskljucivo pouzece... kako vjerovati ikome?
2013 05 16
Inače ti kod prevare tako svi savjetuju da se ostavi povratna i kao kupcu i prodavaču(valjda da se trenutno izliječe frustracije), pa onda to sve uzme maha kao i ostale stvari... Ostavila ti je namjerno iako nezasluženo. Trebala bi adminici u inbox objasniti cijelu situaciju, pa će ti ih ukloniti. Što se vjerovanja tiče ne možeš danas vjerovati ni osobi s kojom više puta surađuješ, jer tko kaže da te nakon 10og puta neće s*ebati namjerno jer igraš na povjerenje... Nažalost sve ovo je postalo jedan veliki rizik, nervoza i gubitak živaca [:tuzan] .
2013 05 16
a tko je adminica? bilo je nekoliko njih sa kojima sam suradivala i zaista su divne zene, ali eto... jedna ovakva ostavi gorak odnos
2013 05 16
Ovo je odlična tema -> svaka cast curi! Jako korisno. :)
2013 05 23
ma šta uopće non stop komentirati tko je prevarant tko nije.. Baš loša vibra a čemu? toliko ima dobrih cura koje su fer a o njima nikad ni glasa... [:pospan]
2013 05 23
meni treba pomoć ili savjet...dogovorila sam sa ženskom zamjenu,ona mi se javila da je dobila,a ja još nisam njezino,kaže poslala je 10,05....običnom poštarinom,pa me zanima koliko se najduže čeka pošiljka,ne bih ju htjela prozivati ovdje,ali nikad još nisam toliko čekala pošiljku....šta da radim,da još čekam??? [:ljut]
2013 05 23
doticna koja je ovdje kix6699 sad je blokirana al doci ce opet tu sigurno dakle cure zamjena je bila u pitanju ja moju haljinu poslala 6.5 ona svoju navodno isto ..i nakon skoro evo mjesec dana nema nista i sad pricamo malo drasticnije [:hihot] izgleda da ce je vratit moju naravno jer ona u mjesec dana nije imala vremena to poslat.. ona je iz garešnice ..kristina božinova eto samo da znate oprez [:kesi]
2013 05 24
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 58