Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je ovo preprodaja?

Meni je bilo krivo kad je cura koja je od mene kupila naočale iste prodala po duplo većoj cijeni. Naime,iste je uzimala rodici i tražila da joj spustim cijenu zbog sitnih crtica po okviru koje u njenim očima i nisu bile sitne da bi dotična iste prodavala po duplo većoj cijeni,navodeći da su u savršenom stanju.
2018 07 25
Bez obzira što je sa strane adminke taj način prodaje prozvan preprodajom, ja pozivam sve bivše i buduće kupilice da banu na moj profil, rasture ga, pokupuju sve i zatim sve prodaju po dvostruko višoj cijeni - imaju moj blagoslov, obećavam da ih neću prijaviti, niti o njima otvarati forumske teme. Navali narode!
2018 07 25
> gitadevi: > Bez obzira što je sa strane adminke taj način prodaje prozvan preprodajom, ja pozivam sve bivše i buduće kupilice da banu na moj profil, rasture ga, pokupuju sve i zatim sve prodaju po dvostruko višoj cijeni - imaju moj blagoslov, obećavam da ih neću prijaviti, niti o njima otvarati forumske teme. Navali narode! :') :') :')
2018 07 25
> Boston: > Prije par tjedana prodala sam parfem gospođi za 100kn +15 tisak.Sad vidim taj isti parfem danas oglasila 200kn +15 slanje.Zanima me da li je to dozvoljeno ,što mislite ? Naravno da je pa mozete kupit u ducanu majicu id 50 on i ovdje je pokusat prodat za 300 tko vam smeta I
2018 07 28
> mikaormar: > > Boston: > > Prije par tjedana prodala sam parfem gospođi za 100kn +15 tisak.Sad vidim taj isti parfem danas oglasila 200kn +15 slanje.Zanima me da li je to dozvoljeno ,što mislite ? > Naravno da je pa mozete kupit u ducanu majicu id 50 on i ovdje je pokusat prodat za 300 tko vam smeta > I Ne, ne možete, jer je to preprodaja, pročitajte malo cijelu temu, pa vidite šta admin o tome kaže
2018 07 28
> mikaormar: > > Boston: > > Prije par tjedana prodala sam parfem gospođi za 100kn +15 tisak.Sad vidim taj isti parfem danas oglasila 200kn +15 slanje.Zanima me da li je to dozvoljeno ,što mislite ? > Naravno da je pa mozete kupit u ducanu majicu id 50 on i ovdje je pokusat prodat za 300 tko vam smeta > I Naravno da nije .Procitajte sve pa budete vidjeli da nije dozvoljeno na mk.Mozda negdje drugo.To je cista preprodaja a to nije dozvoljeno
2018 07 31
Evo ja sam upravo naisla na kupaci kostim koji je u Maxi Novoj inace 50 kuna, ovdje ih jedna korisnica prodaje za 80/90 kuna, provjerite prije kupovine (:
2018 08 01
> Tanči14: > Onog trena kad nešto prodam, to više nije moje. > I ja više ne razmišljam o tome. > Što će nova vlasnica napraviti s tim, njena stvar. > Može baciti, pokloniti pa i prodati stoput skuplje. Tako je.
2018 08 13
Kada smo već kod preprodaje, vidjela sam u nekoliko navrata artikle jedne nove korisnice. Iz dosade sam išla pogledati što sve ima na profilu i primjetila "pattern" u opisima. Svaki i jedan opis joj je u stilu "Novo, nikada korišteno/nošeno, dobila na poklon, a već imam isti/u taj/tu XY." Ali baš svaki i jedan. I svi artikli su sa etiketom ili zapakirani u originalno pakiranje (neotvoreni i neisprobani) I mislim si, pa dobro, moguće evo da se baš potrefilo, ali onda skužim da joj je 99% stvari iz Primarka. E sad, nije mi jasno jesam li ja luda pa mi se čini k'o da je žena odlučila nakupovati stvari u Primarku i prodavati na krpicama za par kuna više nego što je kupila ILI se stvarno dogodilo da je sve "dobila na poklon, a već ima isti artikl". Ne želim nikoga osuđivati, ni ja se ne pridržavam pravila tu i tamo (makar nikada nisam preprodavala ijedan artikl, povremeno znam staviti pokoju stvar koja nije "krpičarska"), ali ako je istina ono što mislim, pa na šta su se svele krpice da ekipa ode u inozemstvo i prvo što im padne napamet je da nakupuju gluposti (svaka po 20 kn) i ovdje prodaju za 50? Tu više ne pričamo o klasičnom naručivanju s eBaya... ,:)
2018 08 14
> IvanaPita: > Kada smo već kod preprodaje, vidjela sam u nekoliko navrata artikle jedne nove korisnice. Iz dosade sam išla pogledati što sve ima na profilu i primjetila "pattern" u opisima. Svaki i jedan opis joj je u stilu "Novo, nikada korišteno/nošeno, dobila na poklon, a već imam isti/u taj/tu XY." Ali baš svaki i jedan. I svi artikli su sa etiketom ili zapakirani u originalno pakiranje (neotvoreni i neisprobani) I mislim si, pa dobro, moguće evo da se baš potrefilo, ali onda skužim da joj je 99% stvari iz Primarka. > E sad, nije mi jasno jesam li ja luda pa mi se čini k'o da je žena odlučila nakupovati stvari u Primarku i prodavati na krpicama za par kuna više nego što je kupila ILI se stvarno dogodilo da je sve "dobila na poklon, a već ima isti artikl". > Ne želim nikoga osuđivati, ni ja se ne pridržavam pravila tu i tamo (makar nikada nisam preprodavala ijedan artikl, povremeno znam staviti pokoju stvar koja nije "krpičarska"), ali ako je istina ono što mislim, pa na šta su se svele krpice da ekipa ode u inozemstvo i prvo što im padne napamet je da nakupuju gluposti (svaka po 20 kn) i ovdje prodaju za 50? > Tu više ne pričamo o klasičnom naručivanju s eBaya... ,:) Ja stalno gledam u takve profile i kontam isto to, vjerojatno se radi o preprodaji, ali ne mogu shvatiti kako se nekome isplati riskirati da potroši dosta novca i možda čak i ne proda te stvari koje je kupio. Ne znam, možda cure imaju sreće pa im to sve ode, ali ono, nije baš da ovdje sve odlazi brzinom munje. :D
2018 08 19
1 2 ... 14 15 16