Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da li je ovo preprodaja?

@VedranaP Ja to doživljavam kao osobno kačenje na odredjenu korisnicu, biramo tražeći opravdanja ili razloge za blok. Pravila su ista za sve, ili će sve biti sankcionirane ili će se svima gledati kroz prste. Pa ja o tom već koliko dugo pričam... Tolike su razlike nekad da smatram da bi bilo bolje pravila ukloniti, nek ne vrijede uopće, kad već ne vrijede za sve.
2018 06 19
Ja sam sretna da se riješim stvari, a ako ih netko poslije objavi po većoj cijeni nek mu je sa srećom hah.
2018 06 19
> andrejama: > I da možemo to smatrati preprodajom, jer sasvim svejedno da li osoba x kupi u zari ili ovdje na krpicama pa prodaje dalje po većoj cijeni od početne, i vrh su mi sve ove tolerantice kao it's ok, pa ne bi tako govorile da je stavljen primjer recimo neke popularne prugica zara haljine ili šlapetina koje skoro svaka druga (pre)prodaje onda bi drugačije govorile 😴 Naravno, u matematičkom smislu čista preprodaja, u moralnom smislu čista preprodaja, u praktičnom smislu čista preprodaja, jedna odvratna radnja koju većina ovdje odobrava jer se korisnica "snalazi", baš taj izraz upotrebljavate. Hrvati su već i previše poznati po "snalaženju"- kako upasti u studentski dom bez dobrih ocjena, kako se zaposliti preko veze, kako se uguziti, ulizati, izgurati poštenog da bi došao na njegovo mjesto, samo da je što manje raditi a da lova sjeda, tako mi se čini i ova s parfemom, a vi si mislite što hoćete..
2018 06 19
Ne znam tko je od uvodničarke prozvana korisnica, niti me briga, pa mi tako ne može biti simpatična ili nesimpatična. Kupiti haljinu na sniženju u Zari i zatim je ovdje prodati za veći iznos antipatično je i, kako sam rekla, možemo o tome raspravljati s etičkogstanovišta, ali, ako korisnica kaže - Kupila krivi broj ili Dobila na poklon , ali mi ne odgovara, sigurno nećemo angažirati Krpičarsku policiju da utvrdi da li je to istina, ili je korisnica ciljano otišla u Zaru kupiti jeftino, da bi ovdje prodala skupo. Niti bi nas trebalo biti briga. Kupimo ili ne kupimo, imamo intelekt i mogućnost odlučivanja. Sve ostalo o preprodaji NadaMihaljević je dostatno objasnila. Naravno, ima i onih koji vide artikal koji su bedasto jeftino prodali opet u prodaji , pa se pojedu što ga kupac dalje prodaje za veću lovu, koju su i oni mogli tražiti.
2018 06 19
> sanjaurban: > > andrejama: > > I da možemo to smatrati preprodajom, jer sasvim svejedno da li osoba x kupi u zari ili ovdje na krpicama pa prodaje dalje po većoj cijeni od početne, i vrh su mi sve ove tolerantice kao it's ok, pa ne bi tako govorile da je stavljen primjer recimo neke popularne prugica zara haljine ili šlapetina koje skoro svaka druga (pre)prodaje onda bi drugačije govorile 😴 > Naravno, u matematičkom smislu čista preprodaja, u moralnom smislu čista preprodaja, u praktičnom smislu čista preprodaja, jedna odvratna radnja koju većina ovdje odobrava jer se korisnica "snalazi", baš taj izraz upotrebljavate. Hrvati su već i previše poznati po "snalaženju"- kako upasti u studentski dom bez dobrih ocjena, kako se zaposliti preko veze, kako se uguziti, ulizati, izgurati poštenog da bi došao na njegovo mjesto, samo da je što manje raditi a da lova sjeda, tako mi se čini i ova s parfemom, a vi si mislite što hoćete.. Upravo tako, u ovoj državi mnogi zbog "snalaženja" jer je to tako omiljena riječ, nisu iza rešetaka. A na gornje pitanje tko je prepoznao tu gđu. ne znam odgovor, samo sam čitala tu temu na Forumu, vjerojatno netko iz njenog grada, ako je uopće i bila, ili je bila čista ljubomora drugih korisnica i lažno prijavljivanje. Mislim da se prava istina ne zna, ali je blokirana, ili kao što @Sonja90 kaže, izgleda da pravila ne vrijede za svakoga ista. Uostalom, dovoljno je otvorit samo prvih 10 oglasa na rubrici Odjeća i barem pola slika sa net-a i krivih tagova.
2018 06 19
je gito, sve to stoji, al ja sam bila ta koja je bila dobra i prodala ti povoljno a ti onda prodaješ stvar iza mojih leđa po većoj cijeni što znači da me jednostavno- praviš budalom!
2018 06 19
> sanjaurban: > je gito, sve to stoji, al ja sam bila ta koja je bila dobra i prodala ti povoljno a ti onda prodaješ stvar iza mojih leđa po većoj cijeni što znači da me jednostavno- praviš budalom! Postoji bezbroj situacija u kojima se netko može naći povrijeđen i osjećati da ga netko pravi budalom, ali to je i dalje u sferi subjektivnog doživljaja. O tome je teško objektivno raspravljati i donositi sudove koji bi bili apsolutno važeći. ovdje je u temi bilo jasno postavljeno pitanje. Prema pravilima ove stranice, to nije preprodaja. Naravno, ja ne odričem pravo uvodničarki da se osjeća prevareno i povrijeđeno... ali takve stvari se zaista ne mogu regulirati pravilima i propisima ovakve stranice. Naravno, apsolutno se slažem, ona pravila koja postoje morala bi se jednako primjenjivati na sve.
2018 06 19
> sanjaurban: > je gito, sve to stoji, al ja sam bila ta koja je bila dobra i prodala ti povoljno a ti onda prodaješ stvar iza mojih leđa po većoj cijeni što znači da me jednostavno- praviš budalom! Kakve bi to veze imalo s tobom? Jesi ti odredila cijenu svog artikla, ili kupac?TI si je odredila, on je pošteno platio što si tražila, artikal je njegov i može s njim što hoće, pa i prodati ga desetostruko skuplje. To što se ti osjećaš kao budala, jer si odjednom skužila da si ga i ti mogla prodati skuplje nije njegova krivnja. Dakle - ne radi te on budalom.
2018 06 19
Aha ovakva vrsta kupovine / prodaje je odjednom snalažljivost, što sve neću ovdje naučiti, stvarno ovdje neke riječi dobivaju drugu dimenziju, koliko znam definicija snalažljivosti je da je to pozitivna vještina, a ako ima "oštećenih" kako može biti pozitivna, jer po tome onda su i sve prevarantice snalažljive, kao i uvaljivačice potrganih i nenosivih stvari, jer eto i one su se snašle, oglasile super popularan predmet po extra cijeni ili kameleonski poslikale predmet...
2018 06 19
> gitadevi: > > sanjaurban: > > je gito, sve to stoji, al ja sam bila ta koja je bila dobra i prodala ti povoljno a ti onda prodaješ stvar iza mojih leđa po većoj cijeni što znači da me jednostavno- praviš budalom! > Kakve bi to veze imalo s tobom? > Jesi ti odredila cijenu svog artikla, ili kupac?TI si je odredila, on je pošteno platio što si tražila, artikal je njegov i može s njim što hoće, pa i prodati ga desetostruko skuplje. To što se ti osjećaš kao budala, jer si odjednom skužila da si ga i ti mogla prodati skuplje nije njegova krivnja. Dakle - ne radi te on budalom. radi me velikom budaletinom! pogotovo ako je zbog cilja zarade i kupio artikl!
2018 06 19
> andrejama: > Aha ovakva vrsta kupovine / prodaje je odjednom snalažljivost, što sve neću ovdje naučiti, stvarno ovdje neke riječi dobivaju drugu dimenziju, koliko znam definicija snalažljivosti je da je to pozitivna vještina, a ako ima "oštećenih" kako može biti pozitivna, jer po tome onda su i sve prevarantice snalažljive, kao i uvaljivačice potrganih i nenosivih stvari, jer eto i one su se snašle, oglasile super popularan predmet po extra cijeni ili kameleonski poslikale predmet... hehe, evo ti definicije s hjp-a: -koji se dobro snalazi, koji nalazi rješenja i izlaze u raznim prilikama i situacijama, spretan u rješavanju problema- al nigdje ne piše da imaš i dodatnu zaradu!
2018 06 19
> sanjaurban: > > gitadevi: > > > sanjaurban: > > > je gito, sve to stoji, al ja sam bila ta koja je bila dobra i prodala ti povoljno a ti onda prodaješ stvar iza mojih leđa po većoj cijeni što znači da me jednostavno- praviš budalom! > > Kakve bi to veze imalo s tobom? > > Jesi ti odredila cijenu svog artikla, ili kupac?TI si je odredila, on je pošteno platio što si tražila, artikal je njegov i može s njim što hoće, pa i prodati ga desetostruko skuplje. To što se ti osjećaš kao budala, jer si odjednom skužila da si ga i ti mogla prodati skuplje nije njegova krivnja. Dakle - ne radi te on budalom. > radi me velikom budaletinom! pogotovo ako je zbog cilja zarade i kupio artikl! Ma, daj, sanjaurban, šta tebe briga zašto je netko kupio artikal? Dobila si lovu koju si tražila i tu je veza između tebe i artikla koji si prodala završena. Najbolje da uvjetujemo prodaju time što će kupac dalje raditi s artiklom koji je od nas kupio!
2018 06 19
> andrejama: > Aha ovakva vrsta kupovine / prodaje je odjednom snalažljivost, što sve neću ovdje naučiti, stvarno ovdje neke riječi dobivaju drugu dimenziju, koliko znam definicija snalažljivosti je da je to pozitivna vještina, a ako ima "oštećenih" kako može biti pozitivna, jer po tome onda su i sve prevarantice snalažljive, kao i uvaljivačice potrganih i nenosivih stvari, jer eto i one su se snašle, oglasile super popularan predmet po extra cijeni ili kameleonski poslikale predmet... Jao, jao! Totalno kriva analogija. Kod prevara i uvaljivanja postoji oštećena strana, i nitko normalan to ne naziva snalažljivošću. Ovdje se prodavačica nije imala razloga osjećati oštećenom - dobila je za svoj artikal koliko je tražila, dakle to je bila fer suradnja. Da nije slučajno vidjela taj isti predmet kasnije u prodaji ne bi se uopće žalila.
2018 06 19
Vi sada odlazite daleko s pričicama o osjećajima itd, gubite osjećaj za činjenice. Tražite blok preprodavača Zare,( pre)prodavača testera, preprodavača vidjenih u shs-u (navodno), preprodavača kozmetike ... a sad imate crno na bijelo da je kupila za 100 a prodaje za 200 pa 150 i tu neke teorije razvijate? Ma divno, baš je dobro znati kakva je atmosfera i situacija na stranici! Krasno!
2018 06 19
> sanjaurban: > > andrejama: > > Aha ovakva vrsta kupovine / prodaje je odjednom snalažljivost, što sve neću ovdje naučiti, stvarno ovdje neke riječi dobivaju drugu dimenziju, koliko znam definicija snalažljivosti je da je to pozitivna vještina, a ako ima "oštećenih" kako može biti pozitivna, jer po tome onda su i sve prevarantice snalažljive, kao i uvaljivačice potrganih i nenosivih stvari, jer eto i one su se snašle, oglasile super popularan predmet po extra cijeni ili kameleonski poslikale predmet... > hehe, evo ti definicije s hjp-a: > -koji se dobro snalazi, koji nalazi rješenja i izlaze u raznim prilikama i situacijama, spretan u rješavanju problema- > al nigdje ne piše da imaš i dodatnu zaradu! Baš tako, a i uz to snalažljive osobe su najčešće i inteligentne i sposobne za mnogo toga, a neš ti sposobnosti i inteligencije za nešto nabaviti i proslijediti dalje. 😁
2018 06 19
1 2 3 4 5 6 7 ... 16