Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

'Biseri' sa krpica :)

Meni nije jasno zasto cure stave u naslov lot i onda cijena pise npr 50kn i onda svaka stvar u lotu drugacije kosta,ako se uzima kao lot onda je npr 230.Neznam jel biser ali..smjeh
2019 03 02
> loksie: > Meni nije jasno zasto cure stave u naslov lot i onda cijena pise npr 50kn i onda svaka stvar u lotu drugacije kosta,ako se uzima kao lot onda je npr 230.Neznam jel biser ali..smjeh Meni ni biser niti smijeh, samo iritantno. I svi znaju da je protiv pravila tako oglasiti LOT, ali i dalje to svi prakticiraju... sta reci...
2019 03 04
Bas je prava PIZ DAMA 😂🤣😂🤣😂🤣😂
2019 03 05
Ili PIZDA MA 😂🤣😁🤣😁🤣😁
2019 03 05
Prije par godina kad sam selila napravila sam veliko čišćenje ormara na starom profilu i prodavala nakit i odjeću po simboličnim cijena (5, 10, 15 kn). Jedan prsten prodavala sam po 5 kn. Stiže upit od gospođice, je li u cijenu uključena preporučena poštarina. 🤣 Pristojno odgovorim da nije i naravno, nema odgovora.
2019 03 27
Hahaha, bravo!
2019 04 01
> Maldita_Sea: > Prije par godina kad sam selila napravila sam veliko čišćenje ormara na starom profilu i prodavala nakit i odjeću po simboličnim cijena (5, 10, 15 kn). Jedan prsten prodavala sam po 5 kn. Stiže upit od gospođice, je li u cijenu uključena preporučena poštarina. 🤣 Pristojno odgovorim da nije i naravno, nema odgovora. :') Cure, genijalna tema, nisam ni znala da postoji, baš su me slatko nasmijali neki upisi koje sam sad napreskokce pročitala, nastavljam po prilici, super je! :)
2019 04 04
> leona971: > Citat (doslovan copy-paste) opisa ''O meni'' jedne naše vrle korinice: > ''-za zamjene sam,ali rijetko pretežito kupnja > -ne šaljem podužečem > -za cijene se dogovorimo ništa nije fiksno > -sve šaljem preporučeno ili obično kako vi želite" > [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2019 04 07
> dobrojutro: .lakše otrpin one koje nogama prave đus, pa ga prodaju. :') :') :')
2019 04 12
> nefertiti111: > Ocito nikad niste vidili tu cetkicu pa onda ne znate da cili aparat ne ulazi u zvalje, za razliku od vibratora, jel 🙄🙄 Pa ne zna se koliko kome može uć🙄
2019 08 02
Kak je završila biserkina tema o Tomicama? Nije da sam mislila kak bu preživjela dan, ali nisam vidjela reply na svoj upis. Nisam znala da za trgovačkog putnika ne treba čovjek završiti ni niže razrede oš u kojima se uči kako se piše "neznam" i "nekomentiram".
2019 08 06
> teehee: > Kak je završila biserkina tema o Tomicama? Nije da sam mislila kak bu preživjela dan, ali nisam vidjela reply na svoj upis. > Nisam znala da za trgovačkog putnika ne treba čovjek završiti ni niže razrede oš u kojima se uči kako se piše "neznam" i "nekomentiram". Tomica bu veri hepi kad spozna da ima liude koji se kunu da rade za njega, a on im placu ‘nepotpisuje’. Lucky bastard ❤️ NajjacIJI dio je ipak savjet da se okanim corava posla i pustim druge da u njemu briljiraju. Aaaaaaw 🤗
2019 08 06
> cipelitza: > Kad smo kod profila zvanih sprdacina, ovo je otvorilo pa obrisalo dvije teme. Trenutno mi onanira po inboksu. Pa sto da se samo ja veselim. > Prva tema - o hilfiger espadroljama na wedge petu. Bikoz ona je ‘tomijeva trgovacka putnica. Koja narucuje.’ > Druga tema - kolagen od kojeg rastu kosa, nokti, brkovi i brada. Njoj. I vama ce sigurno. Nakon mog upisa da (obzirom na ponudu) uskoro kod doticne mozemo ocekivati i one kardasijan dzener tummy praske za muckanje, u narodu znane kao laksativi, teme nestaju. Kme. Pa kaže "Snizeno dodatno radi gasenja webshopa" hmm propade biznis?!? Ljudi moji je li to moguće????
2019 08 09
Ahaa, nisam znala. Svako malo naučim nešto novo na ovom portalu. :")
2019 08 10
skupit ćemo mu ja i moji doma kolko god treba, samo nek plati..ako da lovu, baš me briga kaj radi s mojim opušcima, može ih i pojest kaj se mene tiče
2019 08 21
Prethodni 1 2 ... 243 244 245 246 247 248 249 ... 260 Sljedeći