Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

'Biseri' sa krpica :)

ivchy ja zivim u nadi da je sve to jedna osoba klonirana u par adresa. odbijam vjerovati da je pojava tako cesta [:smije]
2013 06 06
pa jesam rekla sisonjera, molim lijepo.. [:smije] ta bi na aukcijama dobro prosla, vise je nosaca palice tamo nego tu [:smije]
2013 06 06
Meni se jucerr javila cura da hoce grudnjak i ja ju pitam koji broj? a ona meni da hoce A , B i C . [:hihot] [:hihot]
2013 06 06
bizzareunpeu dobraaaaaaa [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 06
[:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 06
ivchi ti si jos na njoj [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 06
Leona još joj je i zafrkan [:smije] [:smije] [:smije] taj grudnjak [:hihot] Ajme majko! [:smije]
2013 06 06
Dosla casna sestra kod ginekologa,i on joj kaze da je trudna. Jadna,sva izbezumljena pita ga kako je moguce kada nije imala odnos. On ipak potvrdjuje trudnocu. Vrati se casna u samostan i okupi svecenike i kaze im : 'Ajd da cujem,majku vam hebem,tko je svrsio po svjecama?!' [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 06
Hahahaha kakav vic hahahaha [:hihot]
2013 06 06
Mene je dragi poceo zvati krpica..toleriram zasad.. Definitivno najjaci biser mi je komentar na povratnu info: "Hvala iako nismo doslovno poslovale" [:smije] I ona cura sto ostavlja povratne svakome ciji joj se ducan svidi.. [:smije]
2013 06 06
Adriana3 [:sramezljiv] [:hihot] haha presmjesno! I mene moj zove al prnjica [:smije]
2013 06 06
[:smije] [:smije] ona "OK" cura [:place] [:place]
2013 06 06
Pozdav! [:jezik]
2013 06 06
@leona971 ti si onda super prosla,ja sam jednom (doduse na ovdje na krpicama)dogovorala sa jednom zenom primopredaju (jer je njoj to jedino dolazilo u obzir).Kako ja cesto nisam u mogucnosti ici na primopredaje,predlozila sam da posaljem brata i to na trg bana J.Jelacica na sto je ona meni rekla da otkazuje suradnju,da joj ne pada napamet nalazit se s nepoznatim muskaricama,da ja ko zna sta smjeram,...ajme e ostala sam paf,ajde da sam joj rekla da cemo se naci u 23 h navecer u parku nekom iza nekih zgrada [:hihot] [:hihot] a ne u podne na trgu gdje ima valjda milijun ljudi..
2013 06 06
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 06 06
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 260