Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Japanska metoda iscrtavanja obrva

Za početak se ispričavam ako sam fulala gdje da postavim temu, uopće nisam pametna di da je postavim! Ako sam promašila, skužajte! Imam pitanje u vezi gore navedene metode. Ima koja od vas iskustava sa time? Ili pozna nekoga da je bio? Ili taj netko pozna nekoga tko je bio? Zanima me baš sve: gdje je bio, koliko para, kako je zadovoljan, koliko dugo traje... Naime, kao mlađa sam se zaigrala sa pincetom pa su mi moje obrve naplatile sva čupanja. [:place] I sad izgledam kao čudo. Ta bi metoda trebala dati ovakve rezultate: [slika:75794e56-7e57-41f2-ab22-265dea124a8c] Anybody?
2013 07 03
I mene zanima???? Ja poznam sam onu foru "trajna šminka" - za obrve - al mi to preumjetno izgleda, za mene plavušu!
2013 07 03
ne kužim kako netko može tako tanko obrve čupati,zadnja slika. [:sokiran]
2013 07 03
Može, može, to je u mom pubertetu bilo IN pa se čupalo [:smije] Cijela moja generacija izgleda pomalo degenerično [:kesi] Uglavnom, razlika između ove metode i trajne šminke je što se ovdje iscrtava odgovarajući oblik sistemom dlačica po dlačica, pigmentom koji odgovara boji prirodne obrve pa se dobiva prirodan izgled. I traje 2-3 godine, cijene se kreću oko 200 eura, a svakih godinu i pol se radi korekcija koja se plaća oko 30% početne cijene. Toliko znam, a sad me zanimaju tuđa iskustva!
2013 07 03
ne znam za tu metodu.. ja imam svoju metodu čupam ih sama i uređujem. [:hihot]
2013 07 03
To je fantastična metoda! Dok god imaš šta čupati i uređivati [:hihot]
2013 07 03
heheh tako jee.. [:smije]
2013 07 03
DojdeMiDaOdem i ja spadam u tu generaciju "ajmo si počupati skoro sve obrve, pa ih iscrtavati tako da izgledamo kao klaunovi" [:smije] [:smije] [:smije] Jednu sam si čak uspjela obrijati do pola i dan danas mi ne raste kako treba [:boji] [:hihot]
2013 07 03
Blago tebi! [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2013 07 03
danio0109 mi se kužimo [:smije]
2013 07 03
Ja uopće ne radim po onoj metodi. Nešto kao da je pravilno od kuta oka, bla bla. Meni je dalje od kuta i super izgledaju. Mislim da kada bi ih tako počupala obrva bi mi bila ful kratka i nos bi mi dosao do izrazaja. :/ [:smijesi]
2013 07 03
da, da, točno znam o čemu pričaš [:smije] [:smije] [:smije] dobro, ja sam svoje uspjela "pustiti" [:hihot] da izraste sve što želi rasti i onda sam ih oblikovala i relativno su dobre, ali kada se šminkam obavezno ih moram barem malo iscrtati, pojačati
2013 07 03
iskreno tanko počupane obrve meni osobno zgledaju katastrofa, volim kad su malo deblje, čak ko na prvoj slici....
2013 07 03
Ja svoje nisam pipnula već 3 godine. I mazala sa ricinusovim uljem jer, kao, potiče folikulu dlake. Ništa, narasla mi jedna vanserijska dlaka, a samo sam bila masna [:smije] Ali, zato ove na nogama kao da gnojim [:hihot]
2013 07 03
Mislim, da se razumijemo, na slici je tanja obrva ono "prije", a ona lijepa, deblja "poslije".
2013 07 03
1 2 3 4 5 Sljedeći