Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Japanska metoda iscrtavanja obrva

Hvala puno, definitivno sam mišljenja da ću radije dati par sto kuna više, ali da bude kako treba!
2013 10 25
ironija je da su moje cure platile 250 eura i obrve su im nestale i posivile, a ja svoje koje sam platila manje stoje i dalje [:hihot] [:hihot] [:hihot] držim fige i pošalji sliku [:sramezljiv]
2013 10 25
Budem kad skupim lovu, a to mi uz malo dijete, paaaa, malo teže ide [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2013 10 26
prvo beba, pa onda obrve!!! [:poljubac]
2013 10 28
Provjerite na Facebooku salon Kallos u Sesvetama, tamo jednom mjesečno dolazi jedna cura koja radi japansku tehniku iscrtavanja, svi su stvarno zadovoljni, cijena je oko 200 € i dobije se kremica, a u cijenu su uključene i 2 korekcije. [:smijesi]
2013 11 10
jel ta cura možda dolazi iz rijeke? jer mojoj je frendici radila neka iz rijeke pa nije bila zadovoljna! [:ljut] Jesi dobila i ampulicu neku za pigment?
2013 11 14
Ne znam sad točno iz kojeg grada dolazi, znam samo da se zove Dolores Srok :) Bila je moja frendica, dobila je ampulicu i super je zadovoljna... Tako da se i ja spremam ( financijski ) za nove obrve... ;)
2013 11 20
to je ta iz Rijeke [:smije] radije pričekaj onda par tjedana da vidiš od svoje frendice, pa onda odi jer su mojoj nakon 3 mjeseca POCRVENILE, i nije dobila kremu i tu neku ampulu, nego samo kremu, pa kad je otišla do ove druge na korekciju rekli su joj da je to upravo do ampule ali i pigmeta, ona ima prirodno crveni pigment i tad joj je boja za obrve trebala biti rađena sa bojom koja ima sivi a ne crveni pigment , onda joj se to ne bi dogodilo, tako su joj bar rekli, za sad joj je dobro, nije joj više toliko crveno. u svakom slučaju raspitaj se prvo ili pričekaj malo, ili odi kod ove bar na konzultaciju pa onda odluči, da ne plaćaš dva puta [:smije]
2013 11 20
Evo, poslala sam joj upit. Nadam se da mi bude odgovorila na njega. [:smijesi]
2013 11 26
kod nje sam ja bila ....!!!! prezadovoljna sam, svaki put kad se vidim u ogledalo ne mogu se nagledati!!! frendica je bila kod nje na popravku kaj su joj radili u drugom salonu i nije za usporediti, svakom bi ovu žensku preporučila!!! [:poljubac]
2013 12 27
Sabina ja sam platila 1.600 inače su još skuplje, ali to je zato jer ti drugi dolaze u zagreb pa dodatno plaćaju tom salonu, imala je i neki popust koliko znam, najbolje da ju nazoveš i pitaš, ja sam napisala samo ono što znam a to je da su mi obrvice super i sad nakon par mjeseci, čula sam čak da su neki koji su drugdje radili išli na 6 korekcija, ja sam bila samo jednom hvala Bogu !!! [:smije]
2014 01 13
Drage moje uskoro u Zadru kod nas u Beauty Salon Excellence koji se na novo otvara za koji dan i imamo u ponudi iscrtavanje obrva japanskom metodom koju odraduje profesionalno Valentina iz Zagreba sve dodatne informacije o njezinim radovima mozete si pogledati na facebook nokti excellence zadar ili www.valentina-makeup.hr uz to ekstenzije trepavica, noktici i puno lijepih drugih stvari za koje sve posjedujeml eu certifikat jer nam je profesionalnost i zadovoljstvo nasih klijentica na 1. Mjestu .. cijena za iscrtavanje obrva je redovna 1600,00 kuna a kod nas povodom otvorenja ce bit 1250,00 kuna za sve dodatne informacije mozete nas i kontaktirati na mob: 095/3973 588 ... vidimo se :)
2014 01 24
Drage moje uskoro u Zadru kod nas u Beauty Salon Excellence koji se na novo otvara za koji dan i imamo u ponudi iscrtavanje obrva japanskom metodom koju odraduje profesionalno Valentina iz Zagreba sve dodatne informacije o njezinim radovima mozete si pogledati na facebook nokti excellence zadar ili www.valentina-makeup.hr uz to ekstenzije trepavica, noktici i puno lijepih drugih stvari za koje sve posjedujeml eu certifikat jer nam je profesionalnost i zadovoljstvo nasih klijentica na 1. Mjestu .. cijena za iscrtavanje obrva je redovna 1600,00 kuna a kod nas povodom otvorenja ce bit 1250,00 kuna za sve dodatne informacije mozete nas i kontaktirati na mob: 095/3973 588 ... vidimo se :)
2014 01 24
Nadam se da se tamo ne seli zauvijek [:place] ovdje u Zagrebu su cure oduševljene s njenim radom, da li znaš možda i dal ima taj popust u Zagrebu jer su neke cure pitale za nju? Hvala!
2014 01 31
ja se ispričavam što kasnim s odgovorom, jer nisam tu često, i naišla sam slučajno. Valentina se nije odeslila u Zadar, he he, radi u Zagrebu, ali dolazi i kod nas u salon u Zadar odrađivati tretmane, cure u Zadru također su oduševljene skupa samnom kojoj je radila obrve i preporučujem ju svima
2014 02 21