Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Lazne optuzbe

> SUMMERROSE: > Kao da je bitno pozitivna ili negativna.Koliko zena kupi svasta pa ne stavlja nista, kao da te pozitivne nesto znace.To je za bolesnice koje lijece svoje komplekse. Znaci i ti si bolesnica jer si sama sebi ostavila pozitivnu..Zasto nisi negativnu kad ti ocjene nista ne znace?
2018 07 02
> SUMMERROSE: > > iraira: > > > cipelitza: > > > > laangelina: > > > > Ono kad umjesto da se totalno pokriju ušima i šute, one otvaraju teme bez glave i repa i privlače pažnju na sebe. > > > I bogufala na tome > > E bas to > Jel te boli kita ko otvara teme i oko cega? Pokrij se ti usima pizdaco.Ne šefuj ovdje. Pazi da ti za ovakve uvrede ne budu blokirani svi profili..
2018 07 02
> SUMMERROSE: > > iraira: > > > cipelitza: > > > > laangelina: > > > > Ono kad umjesto da se totalno pokriju ušima i šute, one otvaraju teme bez glave i repa i privlače pažnju na sebe. > > > I bogufala na tome > > E bas to > Jel te boli kita ko otvara teme i oko cega? Pokrij se ti usima pizdaco.Ne šefuj ovdje. Srami se, za ovakav govor treba te prijaviti i blokirati.
2018 07 02
Oh, dzezminka je skoro sve prodala. Spala na dva artikla u minuti. Rejn, pardon, rouz ima puknut od liubomore, njoj isti artikli s istim slikama stoje neprodani. I tak
2018 07 02
> SUMMERROSE: > > iraira: > > > cipelitza: > > > > laangelina: > > > > Ono kad umjesto da se totalno pokriju ušima i šute, one otvaraju teme bez glave i repa i privlače pažnju na sebe. > > > I bogufala na tome > > E bas to > Jel te boli kita ko otvara teme i oko cega? Pokrij se ti usima pizdaco.Ne šefuj ovdje. Bože mili, kakav nivo, kakav rječnik , kakva sirovost, neodgojenost, bezobrazluk :o U šoku sam!
2018 07 03
> SUMMERROSE: > > iraira: > > > cipelitza: > > > > laangelina: > > > > Ono kad umjesto da se totalno pokriju ušima i šute, one otvaraju teme bez glave i repa i privlače pažnju na sebe. > > > I bogufala na tome > > E bas to > Jel te boli kita ko otvara teme i oko cega? Pokrij se ti usima pizdaco.Ne šefuj ovdje. :o :o :o :o :o :o
2018 07 03
Prestrasno je kako se neke cure (ako ih se tako moze nazvati uopce) izrazavaju. Sramota za zenski rod. Ja sam isto u šoku! Ali na ovoj stranici vise nista nije cudno, sve je vise prevara, bezobrazluka, obraza ko opanak, "sta ocekujes za te novce" itd. Bas zalosno!
2018 07 04
Biti NOVA korisnica na ovom portalu i biti tako "pristojana i kulturna". Nesto gadno smrdi.... Sigurno te bura donijela izdaleka..... Srami se SUMMERROSE.
2018 07 06
Ali eto ni vokabular, ni lažne povratne ne izazivaju reakciju, a obaviještena je...
2018 07 06
Žene moje drage, ova nije normalna :o Upravo želim otvoriti temu o SUMMERROSE I SUMMERRAIN da vidim tko se još opekao sa dotičnom i nađem ovo.
2018 07 06
SUMMERROSE Ma hnas kaj majmunice odjebi sa svojim odvratnim stavom.Jebao te taj rjecnik majmunski, sram te bilo pederušo gadna.Odjebi vise sa ovog profila.Majmunice. prije 1 sat SUMMERROSE Debilka glupa prije 1 sat SUMMERROSE Dobila si sve gratis.Idi u ducan pa si kupi skupo, nemas ni kunu gaduro. prije 1 sat SUMMERROSE Dobila si majice za dzabe, sram te bilo.odjebi vise da te ne vidim jer ces pozaliti.Sramota. prije 1 sat
2018 07 06
Chloe18 NE, poštovana, SVU odjeću koju sam naručila NISAM DOBILA, FALI jedna majica, ako ste zaboravili, odite na ipražnjen profil pa si tamo čitajte i proučavajte poruke, imate i sliku majice koju NISTE POSLALI!!! Ne pravite budalu od mene, na to sam vrlo osjetljiva!!! Baš znakovito da ste taj dan kada ste trebali poslati novac otišli na bolovanje, a i znakovito je to što ste ispraznili stari profil i tamo se više ne prijavljujete. Nisam ja, draga gospođo, veslo sisala niti s vama čuvala ovce. Da se dalje ne raspravljamo, i obzirom da ste se valjda baš danas vratili s bolovanja kada sam vam poslala poruku, a otišli ste na bolovanje kada ste trebali poslati novac (hahaha), lijepo molim da novac DANAS pošaljete i javite mi da ste ga poslali!!! prije 3 dana, 14:27 SUMMERROSE Duso draga, provjeri u firmi.Nemam se ja tebi kaj pravdati.Lazni profili nisu jer vise se na njima ionako nista ne prodaje, kako moze to biti lazni profil? Nisam ni ja vesla sisala, gospođo.Bus dobila 20 kn i to preporuceno jer si u stanju slagati da ih nisi dobila.Zato si cekaj postara.Ja cu imati broj preporuke i potvrdu. prije 3 dana, 14:36
2018 07 06
Joj, joooj :/ Ovaj jezični izražaj vuče na sneki malo. I natašu, al ona je iz Osijeka.
2018 07 06
Katastrofa!!!! Žena stvarno ima problema. Ali nije mi jasno, toliko truda, a mulja za sitne novce :/ Barem je mene pokušala smuljati za siću. Ili ide na ono "ako prođe, prođe", pa tu 20, tamo 20 i nakupi se...
2018 07 06
app, da. Gle koliko profila ima samo na prvi pogled. Ima ih još 100%. Jesi provjerila ime, prezime, iban na crnoj listi? ako nisi, baci oko sada. Ti sitni novci...vidjelo se odmah na početku ove teme da joj je obraz praktički za džabe.
2018 07 06