Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Lazne optuzbe

Ja sam sve prijavila, ali eto nazalost niti blokirana, niti opomenuta. Katastrofa;((( Iznesi sve njene podatke, takve (kao sto se i vidi) - ne staju. Ako vec i nije na crnoj listi, a vjer. Je. Nije to Natasa - njen izricaj uvijek prepoznsm, ali isti poremecaj.
2018 07 06
A što je bilo, zašto prijava?
2018 07 06
> Chloe18: > A što je bilo, zašto prijava? Za izricaj, lazne profile, lazne ocjene...
2018 07 06
Kako znate da radi u Leks. Zavodu? Imate i njeno pravo ime?
2018 07 06
Ohoo! Svaka cast Ira i Sara za povezivanje profila.
2018 07 06
Pa paket, odnosno kuverta je poslana iz Zavoda, sa njihovim štambiljem, dug koji mi je vratila, također, a i jedno vrijeme se otvoreno hvalila na SUMMERRAIN profilu da je poštarina besplatna, jer šalje preko firme dok je ne uhvate :o Ime i prezime, na žalost, ne znam :( Bar je bila toliko pametna da to sakrije, kad je već tako glupa da na 4 profila stavlja fotke slikane na istom ormaru, u istoj sobi, sa istim fontom na njima :') :') :')
2018 07 06
A evo i njenih riječi pa zaključite same; SUMMERROSE U prvom redu- zbog ovakvih prijetnji bi mogli odgovarati- u zavodu SVI salju privatnu postu jer ju zato i imamo.A drugo, pitajte u zavod gdje sam bila zadnja dva tjedna i da li sam radila- slobodno provjerite.Na bolovanju.Dakle, 20 kn bute dobili.A i dobili ste i odjecu koju ste narucili.Zar niste? prije 3 dana, 14:19 SUMMERROSE A ovdje svi imate lazne profile i to po nekoliko.Nrmojte da počnem... prije 3 dana, 14:20 SUMMERROSE Niste ni postarinu platili koliko je trebalo bas zato sto je slano od ovuda, to ste zaboravili? prije 3 dana, 14:21 SUMMERROSE Danas saljem sve preostale pakete a vi se izjasnite kako hocete 20 kn obicno ili preporukom prije 3 dana, 14:25
2018 07 06
> Chloe18: > u zavodu SVI salju privatnu postu jer ju zato i imamo. Jel zavod zna da zato ima poštu? Da zaposlenici šalju privatnu poštu na njihov račun?
2018 07 06
Očito ne zna! Dok ne sazna :') ;)
2018 07 06
Pregledaj profile na fb Jasna Szabo
2018 07 06
> SaraKedavra: > > Chloe18: > > u zavodu SVI salju privatnu postu jer ju zato i imamo. > Jel zavod zna da zato ima poštu? Da zaposlenici šalju privatnu poštu na njihov račun? Ovo nisu moje riječi, ovo je napisala SUMMERROSE, da ne bi bilo nesporazuma ;)
2018 07 06
Budem! Ali fakat, to bi mogla biti ona glavom i bradom :o jasminafolic, Jasna Szabo, a račun glasi na Dominik Szabo, da, da... U ponedjeljak zovem Zavod i tražim dotičnu, da vidimo da li postoji tamo...
2018 07 06
mislim da će prije biti jasmina na fejsu, a ne jasna.
2018 07 06
Szabo definitivno je, a sada da li je Jasna ili Jasmina pokušati ću saznati... Imam rođakinju koja je mirovinu dočekala u Zavodu, mogu nju pitati da li joj to prezime nešto govori, ako ne, fakat ću nazvati i tražiti je i onako usput pitati da li znaju da imaju poštu za privatne potrebe zaposlenika :') Mislim, žena stvarno ima problema, i ta neće stati samo tako, ta ordinira sa X profila na X lokacija :o A uz to, rječnik, način izražavanja, kulturu i psihičko zdravlje da ni ne spominjem... Prestrašno :/
2018 07 06
A izvrtiti kombinacije, ali najbolje nazvati Zavod i obavijestiti ih svakako. Prestrasno doista , nemoj to pustiti samo tako zbog svega.
2018 07 06