Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

devin papak rijem da više drži do higijene i koristi dnevne uloške nebi to imala.. [:jezik]
2012 11 29
Cammel toe = devin papak [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije]
2012 11 29
hahahahaha, joj da, cammel toe [:smije] a meni je i bas ruzno kad se vidi grudnjak ili se obuce majica bez naramenica, a onda se vide naramenice. jednom prilikom sam i vidla curu koja ne samo da su joj virile naramenice nego i cijeli onaj straznji dio grudnjaka je virio iznad ruba haljine(dakle haljina-koza-straznji dio grudnjaka), nosila ga je premalog+previse stegnula te bijele naramenice(na zlatnu haljinu, btw) [slika:cf311f32-9b12-43e7-958f-89cb9e60c487]
2012 11 29
daaa bravo majca kao na vezanje oko vrata a ispod grudnak s naramenicama ahaha i još mi se gadi kad tange onako izlaze iz glaća namjerno si ih navuku do grla!
2012 11 29
ahahahahahahahahahahaha, užasno sam se nasmijala, pogotovo na devin papak, viđam ga često po gradu i nije mi jasno kako one to ne vide. Inače i ja sam malo većih proporcija, ali tajice ne dolaze u obzir bez neke tunike ili kraće haljinice. I da, modna katastrofa koja mene najviše boli je kada vidim curu mlađu od mene (meni je 21.) i pet puta širu od mene, a nosi hlače dva broja manje, majicu također, pa joj ispadne malo "trbuščića" van i sva je onako jiggly wiggly. Onda si pomislim pa di je tim curama ogledalo ili možda imaju ono koje izdužuje pa kad se gledaju su si extra super skinny pa se zbog toga ohrabre na takve kombinacije... [:jezik]
2012 11 29
Meni je recimo totalno bezveze kad vidim da cura obuće top ili majicu golih ramena i onda nosi onaj grudnjak što ima kao "prozirne" naramenice... Ono, čemu uopće takav grudnjak, nije baš da se te naramenice ne vide..Mislim da se više primjete te prozirne plastične nego ove obične ;)
2012 11 29
@ariess i ja se slažem s tobom i slažem se s onim da je ružno kada se straga vidi cijeli grudnjak, ali naramenice me baš ne bodu toliko u oči, ako je grudnjak neke žive boje, onda mi je čak i fora....
2012 11 29
Neznam baš dali je modni zločin ali neki zločin je, kada se cure prešminkaju znači tipa 3 lopate pudera da im ni crte lica više nevidiš [:kesi]
2012 11 29
ja nemogu vidjet cure masne kose spustane, ajme to mi je stavrno ružno [:hihot] u redu kad je menga u pitanju ali svejdeno zavezati kosu u rep, punđicu, a ne pustiti je, ajme užas [:place]
2012 11 29
klaunovska lica, s previse sminke joj da [:hihot] [slika:cb6d07d3-52f8-4500-9bb4-b6c45d53b2d5] al najbolja "podvrsta" tih su mi one koje koriste pretaman ili narancasti puder i onda im se vidi crta tocno izmedju vrata i lica [:hihot]
2012 11 29
bijele hlače i šareni donji veš...juk...
2012 11 29
daaaaa @TinaPoljak toga se nisam ni sjetil, uvijek se zgražam nad time... [:sokiran]
2012 11 29
*sjetila [:jezik]
2012 11 29
hahhahaha daa te iz jersey shora su najgore po pitanju šminke i boje tena
2012 11 29
uf uf mrzim prozirne naramenice na grudnjaku pogotovo kad se urezu u rame i jos uz to požute od znoja fuuuuuuuuj....a ne svidjaju mi se ni ovi novi pramenovi sto ih sad furaju svi celebovi, ono do pola prirodna boja, a od pola pramenovi, wtf??? Izgleda kao uzasan izrast od jedno godinu dana!!!
2012 11 29
Prethodni 1 2 3 4 5 6 ... 43 Sljedeći