Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

ne volim nametati ukuse i raspravljati o njima, ali definitivno modni neukus je bilo što pretjerano i vulgarno, dakle, od prejake šminke do preizazovne, neodgovarajuće i istrošene odjeće - prozirne tajice, dekoltei, premala obuća i odjeća..
2016 05 01
ajoooooj
2016 06 10
> poleirish: > ajoooooj jelda? :( baš mi oči krvare :')
2016 06 11
to bi mi bilo slatko vidjet na curici od 3-4 god :")
2016 06 11
hjooooj :') :') odlično, ali oooodlično mi je ovo. diy sandale po 600-700 kuna, procijene svoj rad skuplje nego Elina Linardaki haha
2016 06 14
Ja još uvijek ne mogu doći sebi preko stila koji je bio u modi - siva uska trenirka - điletin od koze(ne kože, baš koze) - bile starke - i VELIKA lakirana torba na sve to + tona šminke na licu + po mogućnosti velike sunčane naočale na faci... Što god bio modni krik - meni je osobno gore navedeno uvik bilo fuj i smiješno, još kad bih vidjela onako, nalet klonova po Splitu, nalik jaje jajetu :D
2016 06 22
Ne mogu vidjet kad krpunije cure obuku traperice 3 broja manje nego inače nose, strpaju majicu u hlače pa još k tome stave remen i stegnu ga dokle ide :,'( Bože pomagaj ,:(
2016 06 29
> Avrill: > Ne mogu vidjet kad krpunije cure obuku traperice 3 broja manje nego inače nose, strpaju majicu u hlače pa još k tome stave remen i stegnu ga dokle ide :,'( Bože pomagaj ,:( TO je ružno,ali se ja divim takvima što nemaju kompleksa.
2016 06 30
> SilaVila: > > Avrill: > > Ne mogu vidjet kad krpunije cure obuku traperice 3 broja manje nego inače nose, strpaju majicu u hlače pa još k tome stave remen i stegnu ga dokle ide :,'( Bože pomagaj ,:( > TO je ružno,ali se ja divim takvima što nemaju kompleksa. Za to treba i puno hrabrosti :')
2016 07 04
Na ljetovanju ove godine, i na rukama i na nogama imala je 5-centimetarne noktiće <3
2016 09 19
Brzo ta potrosi lak. Meni moji stoje po godinu i više. Mozda bi bila dobra i u maleraju, vidi kako lijepo uredno ga nanosi. :O ,:)
2016 09 19
I meni također - neke niti ne uspijem potrošiti, prije se zgusnu :') Gospođa koju sam ja vidla je bila isto tak uredna ko i ova sa slike i bila je obučena po posljednjoj modi tinejdžerica iz 8.c. Lijepo da se netko i u zrelijim godinama brine o svom mladenačkom izgledu.. :")
2016 09 19
> lovedior: > Grozne su cizme sto nose u ljeti
2016 10 17
> Kira2806: > > lovedior: > > Grozne su cizme sto nose u ljeti Ha??? x-) x-) :')
2016 10 21
> sanjaurban: > kako dobra tema, ne dajte da zamre! > uh: > Uggsice iskrivljene prema unutra ili u kombinaciji s elegantnim torbama > Djevojke koje na vježbanje dolaze kompletno našminkane > Grupa prijateljica isto obučenih: airmaxice, uske traperice proparane i one crne krute torbe kojima dobivam u leđa u tramvaju > Hunter čizme najprije sam vidjela kod svoje prijateljice- poljoprivrednice, u njima je iskapala krumpire! > Traper jakna+traperice+cipele na petu one gospođaste > Crni kaputi svi nalovljeni dlaka i dlačica i mucica > Mucice bilo koje vrste (skidaju se žiletom!) > Muškarci u prekratkim širokim trapericama, ajme, to je najgore od svega > 8-) Meni su hunterice lijepe, baš fino oblikuju nogu, na neki slatki baloner, kabanicu ili kaputić izgledaju jako moderno, šteta sto su precijenjene (1000+ kuna za gumene čizme, wtf. Dobro pa imamo krpice ;) ) Ali i one se nose pod određenim uvjetima: da su mat, da se nose u vremenskim prilikama prikladnim za njih (kiša, snijeg...) i da su neke neutralne boje. Osobno mi je ružno vidjeti lakirane i ulaštene crvene hunter čizme na lijepi sunčan dan.
2016 11 01
1 2 ... 38 39 40 41 42 43