Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

> MeriPopins: > > sanjaurban: > > kako dobra tema, ne dajte da zamre! > > uh: > > Uggsice iskrivljene prema unutra ili u kombinaciji s elegantnim torbama > > Djevojke koje na vježbanje dolaze kompletno našminkane > > Grupa prijateljica isto obučenih: airmaxice, uske traperice proparane i one crne krute torbe kojima dobivam u leđa u tramvaju > > Hunter čizme najprije sam vidjela kod svoje prijateljice- poljoprivrednice, u njima je iskapala krumpire! > > Traper jakna+traperice+cipele na petu one gospođaste > > Crni kaputi svi nalovljeni dlaka i dlačica i mucica > > Mucice bilo koje vrste (skidaju se žiletom!) > > Muškarci u prekratkim širokim trapericama, ajme, to je najgore od svega > > 8-) > Meni su hunterice lijepe, baš fino oblikuju nogu, na neki slatki baloner, kabanicu ili kaputić izgledaju jako moderno, šteta sto su precijenjene (1000+ kuna za gumene čizme, wtf. Dobro pa imamo krpice ;) ) > Ali i one se nose pod određenim uvjetima: da su mat, da se nose u vremenskim prilikama prikladnim za njih (kiša, snijeg...) i da su neke neutralne boje. Osobno mi je ružno vidjeti lakirane i ulaštene crvene hunter čizme na lijepi sunčan dan. Ćao da, svakom se nešto drugo sviđa, jedino što tim huntericama priznam je slučaj suhih nogu po kiši meni su i dalje čizme za poljoprivredu, blato do koljena, a ti gackaš po krumpire...
2016 11 02
Istina, svatko ima svoj ukus, ali po krumpire bih ipak išla u gumenjacima iz Peveca :D Meni su recimo Uggsice isto ružne, kolikogod da su već godinama u modi, ja se na njih jednostavno ne mogu naviknuti. Ali opet ne mogu reći da su modni zločin kad ih pola svijeta stavlja na pijedestal visoke mode. Trapez hlače - također se naježim kad ih vidim a eto ponovno se vraćaju u modu. Poanta je da je puno toga stvar trenda kojeg ili na kraju zavoliš ili ti nikad ne legne, kao meni Uggsice.
2016 11 02
Da, istina sve što kažeš. Netko je dobro iskoristio toplinu i udobnost ugsica i napravio od njih brend. Moja svekrva ima 40 ovaca i uvijek kad vidim te ugsice sjetim se kako bi joj bile tople te čizmice kad zapuše grozna bura. Jedna moja draga kolegica je komentirala: išli se kreatori poigrat tko može napravit što ružnije čizme i plasirat ih kao hit.. Joj, trapezice, to volim, obično kad su u modi uske hlače nosim trapezice i obrnuto, ne volim se nikako uklopiti u masu, to me živcira. neki dan ušla u bus i ušlo 8 srednjoškolki, Od njih 8 , 6 ih je imalo male crne jaknice i traperice razdrapane. Pa šta je tu moda? Težnja da imaš isto što i prijateljica....A onda je u bus ušla ona...duga kosa na razdjeljak, trapezice, neka pletena tunika, gore jaknica boje konjaka, dolje zelene čizme nalik martins, pletenica u kosi, neka marama dobro zavezana, ruksak poluraspadnuti. Mobitel joj zvoni u torbi i vadi ga, onaj prastari na tipke....pravi hit, zasjenila mala cijeli bus...a ove u jaknicama samo se pogledavaju, njima je ona valjda seljančura...
2016 11 02
> sanjaurban: > Da, istina sve što kažeš. Netko je dobro iskoristio toplinu i udobnost ugsica i napravio od njih brend. Moja svekrva ima 40 ovaca i uvijek kad vidim te ugsice sjetim se kako bi joj bile tople te čizmice kad zapuše grozna bura. Jedna moja draga kolegica je komentirala: išli se kreatori poigrat tko može napravit što ružnije čizme i plasirat ih kao hit.. > Joj, trapezice, to volim, obično kad su u modi uske hlače nosim trapezice i obrnuto, ne volim se nikako uklopiti u masu, to me živcira. > neki dan ušla u bus i ušlo 8 srednjoškolki, Od njih 8 , 6 ih je imalo male crne jaknice i traperice razdrapane. Pa šta je tu moda? Težnja da imaš isto što i prijateljica....A onda je u bus ušla ona...duga kosa na razdjeljak, trapezice, neka pletena tunika, gore jaknica boje konjaka, dolje zelene čizme nalik martins, pletenica u kosi, neka marama dobro zavezana, ruksak poluraspadnuti. Mobitel joj zvoni u torbi i vadi ga, onaj prastari na tipke....pravi hit, zasjenila mala cijeli bus...a ove u jaknicama samo se pogledavaju, njima je ona valjda seljančura... Pa daj sa svekrvom pokreni biznis rvackih agzica x-) Ma i meni je to s totalno podrapanim trapericama užas, ajde da su izlizane ili koja crtica, rupica, a ne da ih više nema nego što ih ima. A ni skinny jeans mi više nije napet, jedino na oversize majicu, ali uska majica na uske traperice mi je postao seljačluk i demode.
2016 11 04
Sad su mi boyfriend traperice <3 . Obožavam ih! Ali ne opet one u kojima ti cijelo jedno koljeno skupa s bedrom viri van. I što mi je nabolje kod njih, mogu sve svoje stare prevelike trapke ili one s ravnim krojem zafrknuti i eto ti boyfriend jeans-a! Sad mi je drago što ih ipak nisam stavila na krpice :P A što se tiče ove male kulerice, svaka joj čast, treba imati hrabrosti ići kontra naše zatucane modne struje i to cijenim! Možda baš zato što sam često sama prevelika kukavica da bih se usudila na tako nešto, upravo zbog tih pogleda i podsmijeha bahatih "modnih ekspertica" koje nisu ni svjesne da je ono za što one misle da je zadnji modni krik zapravo odjeknuo svijetom prije 3 - 4 godine te mu se više ni jeka ne čuje nigdje osim na Balkanu. ,:(
2016 11 04
Moja mama sve pobacala prije nego što sam uopće ušla u godine kada me počela zanimati moda :@ Onda smo se seka i ja zaklele da mi nećemo tako, nego ćemo SVE čuvati za svoju djecu. Eno nam sad prepuni ormari, tavan, podrum, garaža. Mama baca poskrivečki, misli da ju ne kužimo, ja već dvije sezone tražim svoja dva kaputa i neke duksice iz srednje, ko u zemlju propale :( Sanja otvori temu gdje bi mogle pisati prijedloge za ime Hrvatskih uggsica, ja glasam za "Agz, simpli Kroejša". Da se vratim na poderane traperice... Ne znam da li bih i ja trebala sjediti na optuženičkoj klupi modnih grijeha, jer kada nosim one crne trapke s po jednom poderanom crtom na svakom koljenu po zimi, ispod obučem crne najlonke s 20+ dena. Ili ako nosim plave traperice s tu i tamo kojom rupicom, da mi se ne stvara propuh kroz te rupice (užasno sam zimogrozna) obučem najlonke koje imaju jako suptilni, skoro izblijedjeli leopard uzorak boje kože pa kroz te rupice izgleda kao da mi je koža takva. Časni sude, jesam li kriva? :|
2016 11 06
Nisi kriva, izjavljujem odgovorno. Kupi si i jedne crne najlonke na srca, te će ti isto biti cool. Ha, moja mama sakupljačica stvari, sve joj žao bacit, višak sam uvijek kod nje pospremala, ali onda dođem ljeti pa ponovo prekapam po tome. Mama mi je doživjela modni preokret u 65-oj godini. Do tada je nosila samo kostimiće i štiklice, lijepe i skupe kapute i najlonke. I onda je otišla u mirovinu, kupila si par komada tenisica, različite hlače i pamučne majice i sad samo to nosi, ovo drugo sve stoji i čeka- no vrlo je vjerojatno da nikad neće biti iskorišteno. E da dobra ideja za HR ugsice, samo da se ne pobune borci za prava životinja, onda smo gotove o:)
2016 11 07
Sanja, hvala ti, sad mi je lakše ,:) Ne bih se voljela naći na ovoj temi u stilu "Ajme, jeste vidle onu što nosi najlonke ispod podrapanih traperica? Pffffff, užas, zločin teški - osuda: 3 godine društveno korisnog rada i modne rehabilitacije u Vogue-u, nek kuha kave tamo dok se modno ne osvijesti". Kostimići? Štiklice? Kaputi? :o I sve vintage pretpostavljam? Jaooo divote, da je to moja mama, dolazila bih joj ja malo češće u posjetu, to jest u posjetu njenom ormaru :D Daj mamu s Krpicama upoznaj! Brzo ćemo je mi osloboditi viška robe ;) A zašto bi "Agzice, simpli Kroejša" smetale Prijateljima životinja? Pa šišamo ofce da im ne bude vruče po ljeti, ništa zlonamjerno :")
2016 11 07
> MeriPopins: > Sanja, hvala ti, sad mi je lakše ,:) Ne bih se voljela naći na ovoj temi u stilu "Ajme, jeste vidle onu što nosi najlonke ispod podrapanih traperica? Pffffff, užas, zločin teški - osuda: 3 godine društveno korisnog rada i modne rehabilitacije u Vogue-u, nek kuha kave tamo dok se modno ne osvijesti". Kostimići? Štiklice? Kaputi? :o I sve vintage pretpostavljam? Jaooo divote, da je to moja mama, dolazila bih joj ja malo češće u posjetu, to jest u posjetu njenom ormaru :D Daj mamu s Krpicama upoznaj! Brzo ćemo je mi osloboditi viška robe ;) > A zašto bi "Agzice, simpli Kroejša" smetale Prijateljima životinja? Pa šišamo ofce da im ne bude vruče po ljeti, ništa zlonamjerno :") Meri, neće mama blizu računala, kaže da je to zrači i stvara bolesti, radije čeprka u vrtu..tako da ništa od vintegea trenutno EEE, nisam sigurna da bi im to s vunom bilo prihvatljivo, jesi ikad vidjela facu ovce koja se šiša? Nije joj nimalo ugodno, a također nisam sigurna da se koristi samo vuna..al smislit ćemo nešto!!
2016 11 09
curke, nevezano uz temu ali meni važno.. skupljam novce za mali humanitaran pothvat, u dogovoru sa još nekoliko mojih prijatelja dobrog srca, kupujemo potrpštine za dvije obitelji s malom dječicom, koji su slabog imovinskog stanja, šaljemo im na kućnu adresu i uljepšavamo ove blagdane. zato sam svoje krpice spremna prodavati za vrlo male cijene, pogotovo ako uzmete više stvari pristajem na popuste, da stvari koje ne nosim, na ovaj način zamijenim za osmijeh na nečijem licu :'') nadam se da će moja ''misija'' biti uspješna <3 <3 <3 <3
2016 12 18
Joj cure, nije bitno šta nosiš, već kako nosiš... vidite i same šta svijetski magazini, dizajneri oblače na cure, ne spojivo, drugačije, nekad i odvratno al se prihvača jer neko ime stoji iza toga. Tako da zajebi sve to, nosi šta oćeš, al nosi sa samopouzdanjem i dobro ćeš izgledat. Naravno ako patiš o tuđih mišljenja nećeš moć. Znam cure koje bi jebeno izgledale u vreći od krumpira jer 1. osjecaju se dobro u svojoj koži 2. boli ih kurac, njima je dobro i udobno 3. nije ih briga za nepisana pravila mode
2016 12 23
Meni su grozne one ogrlice koje se dobiju obicno u nekim buticima u kompletu sa nekom haljinom ili bluzom.🙄 Nema mi ruznije od toga. Ako znate na sto mislim 😂 Obicno vidim na starijim gospođama da ih s ponosom nose, valjda misle ako su ih dobile u kompletu s odjevnim predmetom da ih obavezno moraju i nositi.🤦‍♀️😁
2019 07 28
Šteta što je mrtva ova tema, al možda oživi. Neki dan vidjela mladog dečka u fensi sivom, ljetnom, tankom odijelu, lijep on, lijep sako. Pogledam malo bolje....i pogled mi zapne na duljini hlača...fali mu dobih 15 cm hlača, a hlače uske ko tajice. Ne znam što mu se dogodilo i je li ga netko pogledao kad je izašao iz kuće....nadam se da su mu sve ostale hlače u ormaru dulje....da su se ove samo smanjile u pranju... x-)
2019 07 28
Ako je netko bio živ u Titovo vrijeme sjećat će se da su se tada pojavile adidas plastične natikače u plavoj i kričavo narančastoj boji, one s prugama. Sjećam se da mi je mama kupila taj modni zločin za plažu, ono praktične su, sol im ne može ništa. Nakon što je vidjela da sestri i meni ne pada napamet da to nazujemo na noge, dala ih je dalje nekim bratićima "za bazen". I to se ponovo pojavilo..nosi se na fine haljinice i za izlazak...svašta. Kad to vidim plače mi se, što od nostalgije, što od činjenice da nismo imali gdje kupiti odjeću i obuću...
2019 08 13
Najveći modni zločin: nositi stvari koje nisu u skladu s godinama i kilažom (potonje je gore!). Ali, zapravo ,sve se svodi na to kako se osoba koja to nosi osjeća.
2019 08 13
1 2 ... 39 40 41 42 43