Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Modni zločini

> sanjaurban: > Ako je netko bio živ u Titovo vrijeme sjećat će se da su se tada pojavile adidas plastične natikače u plavoj i kričavo narančastoj boji, one s prugama. Sjećam se da mi je mama kupila taj modni zločin za plažu, ono praktične su, sol im ne može ništa. Nakon što je vidjela da sestri i meni ne pada napamet da to nazujemo na noge, dala ih je dalje nekim bratićima "za bazen". I to se ponovo pojavilo..nosi se na fine haljinice i za izlazak...svašta. Kad to vidim plače mi se, što od nostalgije, što od činjenice da nismo imali gdje kupiti odjeću i obuću... joj da , pojavile su se nekako u vrime Mediteranskih igara u Splitu , pa su , osim tih rigica , bile i sa likom medvjedice Adrijane :) sjeća li se iko takvih? I da , to je bilo baš, ono , bezveze za nosit , aj , za na more i oko kuće , a sad dođe neki "modni diktator", zaludi trendseterice i to je lipo i za večernji izlazak ....hm
2019 08 14
e, to su te, nešto preodvratno, ja inače ne nosim ništa što se zove natikača, šlapa, japanka - osim za plažu i po doma, znači sve to što se izuva s pete, još kad hodam za nekim pa se čuje onaj zvuk hodanja u šlapama odmah se ježim od toga....ima nas svakakvih, da, Mediteranske igre, a kupavalo se "U Jugoplastike", ajme.....ima nas i starih ovdje....
2019 08 15
> RainbowWarrior: > Najveći modni zločin: nositi stvari koje nisu u skladu s godinama i kilažom (potonje je gore!). Ali, zapravo ,sve se svodi na to kako se osoba koja to nosi osjeća. Tako je, i mora biti u skladu s prilikama...bila sam na jednom sprovodu na koji je žena odjenula crvenu kratku haljinicu, a zapuhao vjetar, pa umjesto da gledaš u lijes i tuguješ s bližnjima i rodbinom, ti gledaš borbu s vjetrom...
2019 08 15
> sanjaurban: > > RainbowWarrior: > > Najveći modni zločin: nositi stvari koje nisu u skladu s godinama i kilažom (potonje je gore!). Ali, zapravo ,sve se svodi na to kako se osoba koja to nosi osjeća. > Tako je, i mora biti u skladu s prilikama...bila sam na jednom sprovodu na koji je žena odjenula crvenu kratku haljinicu, a zapuhao vjetar, pa umjesto da gledaš u lijes i tuguješ s bližnjima i rodbinom, ti gledaš borbu s vjetrom... To je po meni jedna u vrhu najgorih stvari ----doć na sprovod , neprikladno obućen ( šlape , dekoltei , minice , preupadljive boje ....sve je to odraz vakuuma u mozgu , jer da je bar mrvu "pun" , onda bi imali i minimum kulture , jer doć neprikladno odjeven , je odraz nepoštivanja. I ista mi je stvar doć u biloj haljini u pir ( tradicionalni pir, mislim ,jer danas ima svašta) .Bila haljina , ako nisi mlada u piru ( nek se ne uvrijede one koje su bile u piru u bilom ) po meni isto tako odraz niske inteligencije , i "samo sam ja bitna i šta ima veze..." , i niz drugih opravdanja ...Nema opravdanja, jer je to čisti bezobrazluk , spojen sa tupavošću . taj dan treba bit mlada , mlada !....Naravno , ponavljam , ako je to tradicionalni pir
2019 08 16
Za mene je modni zlocin također i lazna markirana odjeca, obuca i torbe. Ne znam zasto, ali to mi je tako bezveze. Radije si kupim "obican" nemarkirani, ali kvalitetan komad, nego da nosim nesto sto se iz aviona vidi da nije original, a kvaliteta katastrofalna. Sjecam se kad sam jos isla u srednju skolu, puno njih je nosilo lazne adidas trenirke, nike tenisice (naravno, znak samo na jednoj strani 😂), neke cure su znale nositi torbice, tada su bile hit one lakirane armani i da ne zaboravim lazne Elfs majice 😂😂😭😭😭 uzas
2019 08 24
snobizam ,:(
2019 08 24
To su tzv sliders(ice). Nisu nesto jako lijepo ali su (neke barem) vrh po udobnosti. Osobe sa sirim stopalom itekako znaju o cemu pricam. Ok, neke ih nose jer su in, a padaju im, ali neke zbog udobnosti i za neke od nas ona nije upitna. Nema nista lakse i udobnije za ljeto. Silazila sam prvo i ubrzo penjala se po brdu cca 1500m po nekakvim kamencicima pomijesanim sa nekom ruznom narancastom prasinom/zemljom na 35, ponegdje i proklizala..i čuda li, nisam imala problema sa izuvanjem ili zuljevima, niti su se one ostetile. Ok, prljava do koljena ali nista me nije nazuljalo ni sl. Oprale se u 2 poteza.. vrh obuca. A na vecinu dnevnih, klasicnih i sportskih kombinacija idu. Meni su daleko veci promasaj ravne papuce/slape sa ravnim obicnim djonom i jednim remenom. To ubija koliko su ravne , peta leti tamo vamo, osjetis svaki kamencic, zulja remen..mah. Ukusi se razlikuju ali udobnost uglavnom nije problem ovog modnog trenda.
2019 08 27
> sonja90: > To su tzv sliders(ice). Nisu nesto jako lijepo ali su (neke barem) vrh po udobnosti. > Osobe sa sirim stopalom itekako znaju o cemu pricam. Ok, neke ih nose jer su in, a padaju im, ali neke zbog udobnosti i za neke od nas ona nije upitna. Nema nista lakse i udobnije za ljeto. > Silazila sam prvo i ubrzo penjala se po brdu cca 1500m po nekakvim kamencicima pomijesanim sa nekom ruznom narancastom prasinom/zemljom na 35, ponegdje i proklizala..i čuda li, nisam imala problema sa izuvanjem ili zuljevima, niti su se one ostetile. Ok, prljava do koljena ali nista me nije nazuljalo ni sl. Oprale se u 2 poteza.. vrh obuca. A na vecinu dnevnih, klasicnih i sportskih kombinacija idu. > Meni su daleko veci promasaj ravne papuce/slape sa ravnim obicnim djonom i jednim remenom. To ubija koliko su ravne , peta leti tamo vamo, osjetis svaki kamencic, zulja remen..mah. > Ukusi se razlikuju ali udobnost uglavnom nije problem ovog modnog trenda. Ok, izvukla si se!
2019 10 12
Volim ovu temu, šteta što nitko po njoj ne piše. Ide jučer dečko....gore crna dolčevita, šal i jakna s krznom oko kapuljače, puuuuno bogatog krzna.....dolje prekratka crna trenirka koja mu je još dodatno spala, male bijele soknice i tenisice crne, u centimetrima, komad gole noge je 10 cm.....on misli da je moderan.....na gledatelju je da prosudi,,,,
2019 12 07
> sanjaurban: > Volim ovu temu, šteta što nitko po njoj ne piše. > Ide jučer dečko....gore crna dolčevita, šal i jakna s krznom oko kapuljače, puuuuno bogatog krzna.....dolje prekratka crna trenirka koja mu je još dodatno spala, male bijele soknice i tenisice crne, u centimetrima, komad gole noge je 10 cm.....on misli da je moderan.....na gledatelju je da prosudi,,,, Nisan svatila - -decko ili cura 😉😂😂 Meni je to uzas kad vidim , opis ( osim spadnutih hlaca)odgovara curici od 14-15g... Al.... ako se decko u tom fino osjeca , bas onako muzevno...
2019 12 09
> sanjaurban: > Volim ovu temu, šteta što nitko po njoj ne piše. > Ide jučer dečko....gore crna dolčevita, šal i jakna s krznom oko kapuljače, puuuuno bogatog krzna.....dolje prekratka crna trenirka koja mu je još dodatno spala, male bijele soknice i tenisice crne, u centimetrima, komad gole noge je 10 cm.....on misli da je moderan.....na gledatelju je da prosudi,,,, Ljepota je u oku promatrača 8-) (Tako se vadim kad obučem elegantni kaput i tene :') )
2019 12 09
> sonja90: > > sanjaurban: > > Volim ovu temu, šteta što nitko po njoj ne piše. > > Ide jučer dečko....gore crna dolčevita, šal i jakna s krznom oko kapuljače, puuuuno bogatog krzna.....dolje prekratka crna trenirka koja mu je još dodatno spala, male bijele soknice i tenisice crne, u centimetrima, komad gole noge je 10 cm.....on misli da je moderan.....na gledatelju je da prosudi,,,, > Ljepota je u oku promatrača 8-) > (Tako se vadim kad obučem elegantni kaput i tene :') ) Jesu tene za dvoranu ili za kaput? :")
2019 12 10
> sonja90: > > sanjaurban: > > Volim ovu temu, šteta što nitko po njoj ne piše. > > Ide jučer dečko....gore crna dolčevita, šal i jakna s krznom oko kapuljače, puuuuno bogatog krzna.....dolje prekratka crna trenirka koja mu je još dodatno spala, male bijele soknice i tenisice crne, u centimetrima, komad gole noge je 10 cm.....on misli da je moderan.....na gledatelju je da prosudi,,,, > Ljepota je u oku promatrača 8-) > (Tako se vadim kad obučem elegantni kaput i tene :') ) Sonja, to je najdivnija kombinacija :") . Ne šalim se :)
2019 12 10
Šta nisu izašli iz mode sijeda kosa i naočale na po' nosa?
2019 12 10
Da, Sanja, nisu! Cekam fotkicu sa špice 8-) ;)
2019 12 11
1 2 ... 40 41 42 43